*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ شوّال ١٤٣٨ \ Wednesday, June 28, 2017
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین :
حوزه و روحانیت انقلابی خود را مکلف به صیانت از انقلاب و نظام می داند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین با تاکید بر این که روحانیت انقلابی خود را مکلف به صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام می داند، گفت:هر مکتبی بدون پشتوانه نظری و علمی محکوم به نابودی است و نظام اسلامی هم از این قاعده مستثنی نیست و از طرفی کسانی می توانند برای نظام نظریه پردازی کنند که اسلام شناس باشند.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۵۱
مدیر مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) ملایر:
حوزه باید انقلابی بماند و انقلابی عمل کند
حوزه/ اسلام انقلابی و الهی باید توسط حوزه های علمیه به مردم دنیا معرفی شود، در غیر این صورت دین بدون انقلابی گری، کاری از پیش نخواهد برد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۰:۱۵
آیت الله غروی در گفت و گو با خبرگزاری«حوزه»:
روحیه و تفکر انقلابی در حوزه های علمیه باید همواره تقویت شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه بر لزوم تقویت مستمر روحیه و تفکر انقلابی در حوزه های علمیه تاکید کرد و آن را لازمه حراست از نظام اسلامی و پاسخ به نیازهای آن دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۸:۱۰
مسئول دوره طرح ولایت:
خط کلی حوزه انقلابی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام نظری با بیان اینکه خط کلی انقلاب اسلامی و حوزه انقلابی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است، گفت: حوزه انقلابی نسبت به تولید فکر و پرورش انسان احساس مسئولیت می کند.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۵:۴۰
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
تبیین منظومه فکری امام(ره) و رهبری ماموریت حوزه انقلابی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام بر ضرورت تبیین منظومه فکری و اندیشه های امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برای نسل جوان تاکید کرد و گفت: حوزه انقلابی باید اهداف و برنامه های خود را باید بر مبنای اندیشه ها، رهنمودها و گفتمان مقام معظم رهبری ترسیم کند.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۱:۳۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حرکت در مسیر ولایت فقیه ویژگی بارز حوزه انقلابی است
مدیر حوزه علمیه قزوین، حرکت در مسیر ولایت فقیه را ویژگی بارز حوزه انقلابی خواند و گفت: حوزه باید انقلابی باشد تا بتواند از انقلاب صیانت کرده و چهره اصلی اسلام ناب محمدی(ص) را به جهانیان نشان دهد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۶:۱۰
نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب در گفت و گو با حوزه :
مهم ترین رسالت مجمع نمایندگان طلاب حفظ روحیه انقلابی گری است
حوزه/ مهم ترین رسالت مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم حفظ روحیه انقلابی گری است و نمایندگان این مجمع با چنین روحیه انقلابی گری به رسالت و وظایف خود در حوزه توجه دارند.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۰:۴۰
مدیر مدرسه تخصصی امیرالمومنین (ع) بیرجند:
حوزه های شیعه در طول تاریخ انقلابی بوده اند
حوزه/ مدیر مدرسه تخصصی امیرالمومنین (ع) بیرجند گفت: حوزه شیعه در طول تاریخ یک حوزه انقلابی و همیشه درگیر با جبهه باطل بوده است و با محوریت فقها، جامعه مومنین را به پیش برده است
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۹:۱۵
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) استان همدان:
حوزه مهم ترین بستر کادرسازی انقلابی است
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج)۹ اسدآباد گفت: انقلاب برخاسته از حوزه های علمیه است و از جهت اخلاقی و بینشی، انقلاب را ثمره حوزه های علمیه و تفکرات فقهی و دینی می دانند، از این جهت می توان گفت حوزه مهم ترین بستر برای کادرسازی انقلابی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۱:۰۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیت جایگاه ولایت فقیه و راه های مقابله با نفوذ دشمن را تبیین کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: یکی از مأموریت‌های مهم علما در حوزه‌های علمیه، شناخت ابعاد مدیریتی و سیاسی نظام اسلامی در دوران غیبت امام زمان(عج) است.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۰:۱۹