*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017
آیت الله اعرافی در جمع طلاب و اساتید میبد:
حوزه های علمیه باید مردمی، انقلابی و بین المللی باشند/ طلبه‌ای که به فکر شغل و داد و ستد باشد، طلبه حقیقی نیست
حوزه/ آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه مهمترین ویژگی های حوزه های علمیه در طول تاریخ اتصال سلسله علما به معصومین(ع) بوده و این اتصال در هیچ زمانی و مکانی و شرایطی قطع نشده است و هویت حوزه را شکل می دهد، گفت: حوزه های علمیه باید مردمی، در کنار مستضعفین و محرومین، سیاسی، انقلابی و بین المللی باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۰۰
هشدار مدیر حوزه های علمیه به بد خواهان:
انقلاب اسلامی پیر و فرسوده نخواهد شد /حوزه قم مولد فکر انقلاب بوده و خواهد بود/ حوزه در کنار خط مقاومت است
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: کسانی که فکر می کردند که انقلاب اسلامی ایران پیر و فرسوده می شود، بدانند؛ انقلاب اسلامی به فضل خدا باقی خواهد ماند و حوزه قم نیز مولد فکر انقلابی بوده و همچنان خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۲۰
استاد حوزه در جمع طلاب همدان:
انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است
حجت الاسلام امین عباسی با تاکید بر این که انقلاب اقتصادی لازمه استقلال کشور است، گفت: مقام معظم رهبری مدام در بیانات خود بر تولید نیازهای داخلی، در کشور تاکید بسیاری دارند که در صورت تحقق این امر موجب بی نیازی و عدم تسلط بیگانگان بر ما می شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۱:۴۱
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفتگو با «حوزه»:
آمریکا در منطقه از ایران شکست خورده است/ بقای انقلاب وابسته به انقلابی ماندن حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به صدرور تفکر بسیجی، گفت: آمریکایی ها قبلا هر وقت اراده می کردند، تحولی را در منطقه ای ایجاد کنند، موفق می شدند، ولی علی رغم لشکر کشی های فراوانی برای تغییر رژیم سوریه و جدا کردن این کشور از جبهه مقاومت توفیقی پیدا نکردند، به خاطر نقش بسیار بالنده و ریشه دار انقلاب اسلامی ایران می باشد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۴۱
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه خواهران:
حفظ وحدت و یگانگی جامعه از رسالت‌های مهم حوزه‌های علمیه است
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری گفت: روحانیت باید الگوی شجاعت، دشمن‌ستیزی و ظلم‌ستیزی در جامعه باشد. حفظ وحدت و یگانگی جامعه از رسالت‌های مهم حوزه‌های علمیه است که امام (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز بر این مسئله تاکید بسیاری دارند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۱:۴۸
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع ایثارگران مطرح کرد:
سه مرحله اساسی در تحقق حوزه انقلابی/ ثبت خاطرات ایثارگران دست کم گرفته نشود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تدوین آثار و خاطرات، توانمندسازی علمی ایثارگران و جانبازان و خانواده های آن ها، توانمندسازی فرهنگی و ارتباط مستحکم ایشان با مسئولان حوزه علمیه را به عنوان پیشنهادهایی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه علمیه خراسان معرفی کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۳۹
رحیم پور ازغدی در گفتمان سیاسی حوزه خراسان:
کرسی های درس خارج مسائل روز راه اندازی شود/ طلبه حوزه انقلابی احساس مسئولیت دارد
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، ایجاد کرسی های خارج فقه در زمینه های بانکداری اسلامی، مفهوم شناسی ربا، جمعیت ایران، نقش زنان در جامعه، هنر، رسانه، سینما، موسیقی و... را ضروری خواند و گفت: باید حوزه های علمیه طلاب فاضلی را تربیت کنند و تحویل جامعه دهند تا در هر علم و عرصه ای، حرفی برای گفتن داشته باشند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۸:۴۸
مناظره علمی «حوزه انقلابی و کنشگری سیاسی روحانیت» برگزار شد
حوزه/ نشست و مناظره علمی «حوزه انقلابی و کنشگری سیاسی روحانیت» باحضور حجج اسلام والمسلمین قاضی زاده و خسروپناه در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۴:۵۲
مناظره «حوزه انقلابی و کنشگری سیاسی روحانیت» برگزار می شود
حوزه/ مناظره علمی با موضوع «حوزه انقلابی و کنشگری سیاسی روحانیت» با حضور حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه و حجت الاسلام والمسلمین قاضی زاده در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار می شود.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۲۳:۳۵
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان:
حوزه باید در متن وقایع سیاسی اجتماعی باشد/ برگزاری سلسله همایش های بصیرتی
حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان از برگزاری سلسله همایش های همایش بصیرتی سیاسی خبر داد و گفت: حوزه نباید نسبت به انقلاب و جامعه بی تفاوت باشد، بلکه باید باید در متن وقایع سیاسی اجتماعی باشد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۶:۲۲