*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) استان همدان:
حوزه مهم ترین بستر کادرسازی انقلابی است
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج)۹ اسدآباد گفت: انقلاب برخاسته از حوزه های علمیه است و از جهت اخلاقی و بینشی، انقلاب را ثمره حوزه های علمیه و تفکرات فقهی و دینی می دانند، از این جهت می توان گفت حوزه مهم ترین بستر برای کادرسازی انقلابی است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۰۱:۰۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیت جایگاه ولایت فقیه و راه های مقابله با نفوذ دشمن را تبیین کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: یکی از مأموریت‌های مهم علما در حوزه‌های علمیه، شناخت ابعاد مدیریتی و سیاسی نظام اسلامی در دوران غیبت امام زمان(عج) است.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۰:۱۹
مدیر حوزه علمیه ایلام در هم اندیشی مدیران مدارس:
تربیت طلبه انقلابی مهمترین مأموریت امروز مدارس است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب انقلابی در مدارس، گفت: مدارس علمیه باید جایگاه محوری، ولایی و انقلابی خود را روز به روز تقویت نمایند
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۸:۰۰
در همایش «بصیرت افزایی سیاسی اجتماعی» مطرح شد؛
«حوزه انقلابی» یک ماموریت همیشگی است
حوزه/ حجت الاسلام اسفندیاری، مدیر مدرسه علمیه عالی نواب مشهد با اشاره به اینکه «حوزه انقلابی» یک ماموریت همیشگی است، گفت: طلاب انقلابی باید در صحنه های حساسی مانند انتخابات به میدان بیایند و بر حضور حداکثری تاکید کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۵:۴۶
آیت الله علم الهدی در جمع طلاب و روحانیون:
صیانت از انقلاب مهمترین مأموریت حوزه انقلابی است/ اگر انقلاب نبود، سفره دین برچیده شده بود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، صیانت از انقلاب و تبیین دستاوردها و برکات آن را مهمترین مأموریت حوزه انقلابی دانست و گفت: شناخت جوانان از جریان انقلاب و نظام اسلامی، به تبیین، توجه و دقت نیاز دارد که برعهده فضلای جوان حوزه است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۱:۵۵
استاد حوزه علمیه قزوین :
حوزه انقلابی عالم پرور است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین، حوزه انقلابی را عالم پرور خواند و گفت: از زمان غیبت کبرای حضرت ولی عصر (عج) تا امروز، ماندگاری اسلام به برکت اهل علم است.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۵:۰۸
مدیر حوزه علمیه کاشان: روحانیت انقلابی به سرنوشت نظام اسلامی بی تفاوت نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرجی، آگاهی از مسائل زمان و مکان و دشمن شناسی را از ویژگی های حوزه و روحانیت انقلابی خواند و گفت: روحانیون وظیفه دارند علاوه بر تشویق آحاد جامعه به حضور پرشور در انتخابات، معیارهای اصلح را برای مردم تبیین کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۳:۲۷
مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه:
اگر روحانیت از انقلاب جدا شود، فاتحه نظام خوانده می شود
حوزه/ مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر انقلابی ماندن حوزه، گفت: اگر خدایی ناکرده روحانیت از انقلاب جدا شود، فاتحه انقلاب و نظام اسلامی خوانده می شود.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۴:۴۵
حجت الاسلام یوسفی:
حوزه علمیه انقلابی وارد جناح بندی‌های سیاسی نمی‌شود
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: یک حوزه و مدرسه علمیه انقلابی، در همه حال آماده اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است و هرگز وارد جناح ها و گروه های سیاسی نمی شود و همیشه خود را از مردم، انقلاب و جامعه می داند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۱
حجت الاسلام یوسفی:
مدیریت کشور باید به مدیریت جهادی تبدیل شود
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه با بیان این که مدیریت کشور باید به مدیریت جهادی تبدیل شود، گفت: مسئولان نباید تشنه قدرت باشند، بلکه باید تشنه خدمت باشند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۰۱