*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 16, 2019
در نشست مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه؛
آخرین راهبردها برای گفتمان سازی و ترویج اقتصاد مقاومتی بررسی شد
حوزه / کارگروه فرهنگی مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه تشکیل جلسه داد و طی این جلسه آخرین راهبردها برای گفتمان سازی و ترویج اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۱:۴۳
تولیت آستان قدس رضوی:
نظام پولی و بانکی در خدمت اهداف اقتصادی نظام قرار گیرد
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که باید نقدینگی به سمت تولید هدایت شود، گفت: باید نظام بانکی پشتوانه ارزشمندی برای تولید کننده و ایجاد اشتغال و رفع محرومیت باشد و نظام پولی و بانکی کشور در خدمت اهداف اقتصادی نظام قرار گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۸:۵۸
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
در مدرسه سفیران هدایت سنندج مطرح شد؛
امروز کشور به طلاب و روحانیون متخصص و مجرّب نیاز دارد
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیای (ص) سنندج با تاکید بر اینکه روحانیت می تواند نقش کلیدی در صنعت و تولید کشور داشته باشد، گفت: بایسته است که هرچه سریعتر نسبت به پیدا کردن این استعدادهای بالقوه در حوزه ها و مدارس علمیه اقدام عملی صورت بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۵۶
معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (ع) بیجار: 
«اقتصاد مقاومتی» هیج سنخیتی با «ریاضت اقتصادی» ندارد
​حوزه/ معاون پژوهش مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (ع) بیجارگفت: برخی از افراد و گروه های داخلی و خارجی کشور اینگونه معنا می کنند که اقتصاد مقاومتی همان ریاضت اقتصادی است، در حالی که اقتصادی مقاومتی به معنای استفاده از توانایی های داخلی در بحث تولید، صادرات و... می باشد و ریاضت اقتصادی به معنای کم مصرف کردن و جیره بندی کالاها و ذخایر کشور می باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۸:۴۹
استاد حوزه علمیه همدان:
آمریکا منافع خود را در نابودی جمهوری اسلامی می بیند
حوزه/ حجت الاسلام وفایی با اشاره به این که آمریکا منافع خود را در نابودی جمهوری اسلامی می بیند، از این رو نمی توان با چنین کشوری وارد مذاکره مجدد شد، گفت: نگاه دولتمردان آمریکایی نسبت به ما، نگاه بالا به پایین است و آن ها از جایگاه مساوی و حقوق برابر نسبت به یکدیگر صحبت نمی کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۰۲:۴۵
یکی از ائمه جمعه استان فارس:
عدم اجرای اقتصاد مقاومتی خیانت به کشور و مردم است
حوزه/ حجت الاسلام صفایی گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی راهکار مناسب در این برهه از زمان است و عدم توجه به آن خیانت بزرگی در حق کشور و مردم است.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۷:۳۴
مدیرحوزه علمیه کاشان درگفتگو با «حوزه»:
با وجود بی تدبیری برخی مسئولان نیازی به تحریم های آمریکا نداریم !
حوزه/ مدیرحوزه علمیه کاشان، با بیان این که درداخل کشورمان ترامپ های زیادی داریم، بخشی از مدیران اقتصادی کشور را ترامپ های داخلی دانست وافزود : بی تدبیری برخی مسئولین نشان داد نیازی به تحریم های آمریکا نداریم.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۶:۱۳
مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) فامنین:
راه بیرون رفت از مشکلات فعلی عمل به رهنمود های رهبری است
حجت الاسلام عبدی گفت: امروز نیز در جنگ اقتصادی که دشمنان قسم خورده ما شروع کرده اند اگر به راهنمایی های مقام معظم رهبری عمل کنیم قطعا سربلند بیرون خواهیم امد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۰۹
آیت الله طه محمدی: فرار مالیاتی دزدی از جیب ملت است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان تصریح کرد: فرار از مالیات و عدم پرداخت آن توسط افراد در حالی که از تمام برکات نظام استفاده می کند به معنای دزدی از جیب همه ملت ایران است.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۲:۵۶