*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
تیم دوچرخه سواران از نایروبی به سمت خانه خدا حرکت کردند
حوزه/ ۴ دوچرخه سوار آفریقایی اهل نایروبی با ۲ عضو حمایتی سفری را به سمت خانه خدا آغاز کرده اند و قصد دارند در سفری ۴۵ روزه، ضمن مشرف شدن به خانه خدا، برای کمک به تحصیل کودکان در کنیا نیز کمک جمع آوری کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۲:۲۴
با تاکید بر تامین امنیت شیعیان نیجریه؛
ششمین کنفرانس بین المللی صلح و امنیت قاره آفریقا در نایروبی برگزار شد
حوزه/ ششمین کنفرانس بین المللی صلح و امنیت پایدار در قاره آفریقا با تاکید بر مسئله تامین امنیت اقلیت شیعیان نیجریه، در شهر نایروبی پایتخت کشور آفریقایی کنیا شروع به کار کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۲:۳۹
نمایشگاه دو روزه حلال در شهر نایروبی برگزار می‌شود
حوزه/ نمایشگاه دو روزه حلال با موضوع «انتخاب‌های خود را بشناسید» که امروز در شهر نایروبی پایتخت کنیا برگزار می‌شود، هدفش آشناسازی مسلمانان و غیرمسلمانان با صنعت حلال و شرکت های دارای گواهینامه حلال است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۱۵
یادبود قربانیان حملات تروریستی سال ۱۹۹۸ در تانزانیا و کنیا برگزار می شود
حوزه/ دو دولت مرکزی کنیا و تانزانیا برای قربانیان حملات تروریستی ماه اوت سال ۱۹۹۸ در نایروبی و دارالسلام مراسم یادبود برگزار می کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۲:۴۵
کارشناسان اقتتصادی مطرح کردند:
اقتصاد کنیا نیازمند قوانین مرتبط با «شریعت» است
حوزه/ در اجلاسی که روز چهارشنبه در نایروبی برگزار شد، نسبت به فقدان قوانین ویژه مرتبط با اقتصاد اسلامی در راستای «شریعت» انتقاد شده و گفته شد تا زمان تصویب این قوانین، شکوفایی کارآمد اقتصاد اسلامی در کنیا ممکن نخواهد بود.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۲۱:۱۳
با حضور بیش از ۵۰۰ مسلمان و مسیحی:
مراسم افطار میان ادیانی در پایتخت کشور آفریقایی کنیا برگزار شد
حوزه/ با شرکت بیش از ۵۰۰ تن از مسلمانان و مسیحیان، افطار میان ادیانی روز گذشته توسط یک سازمان خیریه در شهر نایروبی، پایتخت کشور آفریقایی کنیا برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۰:۲۲
نخستین همایش بین المللی «ازدواج اسلامی» در کنیا برگزار شد
حوزه/نشست یک روزه با موضوع «ازدواج اسلامی» برای نخستین بار در نایروبی، پایتخت کشور کنیا به منظور رسیدگی به مسائل خانوادگی و مشکلات مرتبط با ارتباطات زناشویی به ویژه برای مردم محلی برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۰
نایروبی میزبان اجلاس «اقتصاد اسلامی شرق آفریقا» ۲۰۱۸ خواهد بود
حوزه/ اجلاس «اقتصاد اسلامی شرق آفریقا » امسال در روزهای ۲۴ و ۲۵ ماه آوریل در سال ۲۰۱۸ میلادی در نایروبی پایتخت کنیا برگزار می شود و قرار است به اهمیت موضوعاتی چون «فین تک» در اقتصاد حلال و اسلامی بپردازد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۲
نخستین کانال تلویزیونی اسلامی در کنیا راه اندازی شد
حوزه/ مسجد جامع نایروبی، نخستین کانال تلویزیونی اسلامی در کشور کنیا را با نام کانال افق، به هدف ترویج فرهنگ اسلامی و مقابله با سوءبرداشت‌های ضداسلامی و مسلمانان راه اندازی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۰:۰۱
خشم مسلمانان کنیا از برگزاری جشنواره آبجوخوری روبروی مسجد
حوزه/ مسلمانان شهر نایروبی در نامه‌ای اعتراض آمیز، خواستار اقدام فوری مقامات شهری در لغو مجوز جشنواره آبجوخوری در نزدیکی مسجد جمعه این شهر شدند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۵:۵۱