*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
امام جمعه بابل:
اگر زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند از حضرت زهرا(س) الگو بگیرند
حوزه/ امام جمعه بابل، زندگی حضرت فاطمه‌(س) را بهترین الگو برای خانواده‌ها دانست و گفت: اگر امروز زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند، باید آن را در چشمه‌های پر از معنویت عبادت و بندگی بیابند و این مسأله در زندگی فاطمه(س) متجلی شده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱
کارشناس دینی :
حضرت زهرا(س) به همگان درس ولایت مداری داده است
 حجت الاسلام امیری وحید گفت: حضرت زهرا(س) با حمایت از امیر مومنان علی(ع) به همگان درس ولایت مداری داده است، ابراز داشت: حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای جامعه بشری است، این بانوی مکرمه دارای صفات و روحیّات اخلاقی فراوانی است که جمیع این صفات باید الگوی رفتاری شیعیان قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳
دبیر موسسه سراج همدان مطرح کرد :
بی معنایی خانواده در غرب
حجت الاسلام نقوی با اشاره به این که غرب و تفکر مادی گرا انسان ها را از هدف خلقت دور خواهد کرد و در غرب خانواده، محبت و انسانیت معنا ندارد، گفت: آرامش در سبک زندگی غربی، نسخه دروغینی است که دشمن تحویل جوان امروز می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۷
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی حوانساری:
زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند
حوزه/ استاد حوزه با تاکید بر این که زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند، گفت: متاسفانه امروز بیشتر مشکلاتی که در بین افراد و زوجین پیش می آید بر سر تجمل گرایی و خودپسندی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸
دبیر موسسه سراج همدان:
فضای مجازی بدون صاحب رها شده است
حجت الاسلام نقوی با اشاره به این که متاسفانه فضای مجازی بدون صاحب رها شده و در دسترس جوانان قرار دارد، گفت: اکثر مطالب منتشر شده در فضای مجازی با اسلام و حقیقت، مطابقت نداشته و این سیل خروشان در حال از بین بردن عقاید صحیح جوانان است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۹
عضو شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان:
زنان مسلمان باید به سیره حضرت فاطمه زهرا(س) عمل نمایند
حوزه/ خانم دکتر سمیعه راحیل قاضی عضو شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان و از اعضای ارشد جماعت اسلامی پاکستان در سمینار "تبیین سیره حضرت زهرا(س)" گفت: زنان مسلمان باید به سیره حضرت فاطمه زهرا(س) عمل نمایند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۰
معاون تهذیب حوزه های علمیه در جمع مبلغان همدان:
معارف قرآن به زبان روز ارائه شود/ لزوم ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ملکی با تاکید بر ضرورت ارائه مفاهیم و معارف قرآن به زبان روز، گفت: باید قرآن را بفهمیم و فهم راحت و آسان آن را به مردم نشان دهیم تا بتوانیم سبک زندگی قرآنی را در جامعه ترویج دهیم.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۷:۰۲
آیت الله مقتدایی در گفت وگو با «حوزه»:
الگوگیری از سبک زندگی حضرت فاطمه(س) موجب سعادت انسان می شود/ مخفی ماندن مزار حضرت زهرا(س) مبارزه سیاسی بود
قائم مقام جامعه مدرسین با بیان اینکه وجود مبارک حضرت زهرا(س) برای زنان، مردان و جوانان در ابعاد مختلف زندگی الگوی جامع و کاملی هستند، گفت: مطالعه و الگو قرار دادن سبک زندگی حضرت زهرا(س) موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۵۷
مسئول موسسه زنان جامعه منتظر:
فراتر از حرف و شعار در عمل فاطمی زندگی کنیم
حوزه/ مسئول موسسه علمی - فرهنگی زنان جامعه منتظر تصریح کرد: باید بکوشیم که فراتر از حرف و شعار در عمل فاطمی زندگی کنیم.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۷:۰۴
استاد حوزه علمیه حضرت زهرا(س):
ارزش فاطمه‌ زهرا(س) به عبودیت و بندگی خدا است/ مبلغین مبلغ سبک زندگی فاطمی باشند
حوزه/ استاد حوزه علمیه نور الزهرا(س) تهران با تاکید براینکه مبلغین مبلغ سبک زندگی فاطمی(س)باشد تاکید کرد: حضرت زهرا(س) نسبت به آموختن مسائل دین و احکام شرعی برای بانوان اهمیت ویژه ای قائل بودند و زنان را به یادگیری مسائل دینی تشویق می کردند.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۶:۳۳