*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
امام جمعه بابل:
اگر زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند از حضرت زهرا(س) الگو بگیرند
حوزه/ امام جمعه بابل، زندگی حضرت فاطمه‌(س) را بهترین الگو برای خانواده‌ها دانست و گفت: اگر امروز زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند، باید آن را در چشمه‌های پر از معنویت عبادت و بندگی بیابند و این مسأله در زندگی فاطمه(س) متجلی شده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱
کارشناس دینی :
حضرت زهرا(س) به همگان درس ولایت مداری داده است
 حجت الاسلام امیری وحید گفت: حضرت زهرا(س) با حمایت از امیر مومنان علی(ع) به همگان درس ولایت مداری داده است، ابراز داشت: حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای جامعه بشری است، این بانوی مکرمه دارای صفات و روحیّات اخلاقی فراوانی است که جمیع این صفات باید الگوی رفتاری شیعیان قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳
دبیر موسسه سراج همدان مطرح کرد :
بی معنایی خانواده در غرب
حجت الاسلام نقوی با اشاره به این که غرب و تفکر مادی گرا انسان ها را از هدف خلقت دور خواهد کرد و در غرب خانواده، محبت و انسانیت معنا ندارد، گفت: آرامش در سبک زندگی غربی، نسخه دروغینی است که دشمن تحویل جوان امروز می دهد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۷
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی حوانساری:
زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند
حوزه/ استاد حوزه با تاکید بر این که زوج های جوان ساده زیستی را از حضرت زهرا(س) بیاموزند، گفت: متاسفانه امروز بیشتر مشکلاتی که در بین افراد و زوجین پیش می آید بر سر تجمل گرایی و خودپسندی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸
دبیر موسسه سراج همدان:
فضای مجازی بدون صاحب رها شده است
حجت الاسلام نقوی با اشاره به این که متاسفانه فضای مجازی بدون صاحب رها شده و در دسترس جوانان قرار دارد، گفت: اکثر مطالب منتشر شده در فضای مجازی با اسلام و حقیقت، مطابقت نداشته و این سیل خروشان در حال از بین بردن عقاید صحیح جوانان است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۹
عضو شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان:
زنان مسلمان باید به سیره حضرت فاطمه زهرا(س) عمل نمایند
حوزه/ خانم دکتر سمیعه راحیل قاضی عضو شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان و از اعضای ارشد جماعت اسلامی پاکستان در سمینار "تبیین سیره حضرت زهرا(س)" گفت: زنان مسلمان باید به سیره حضرت فاطمه زهرا(س) عمل نمایند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۰
معاون تهذیب حوزه های علمیه در جمع مبلغان همدان:
معارف قرآن به زبان روز ارائه شود/ لزوم ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ملکی با تاکید بر ضرورت ارائه مفاهیم و معارف قرآن به زبان روز، گفت: باید قرآن را بفهمیم و فهم راحت و آسان آن را به مردم نشان دهیم تا بتوانیم سبک زندگی قرآنی را در جامعه ترویج دهیم.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۷:۰۲
آیت الله مقتدایی در گفت وگو با «حوزه»:
الگوگیری از سبک زندگی حضرت فاطمه(س) موجب سعادت انسان می شود/ مخفی ماندن مزار حضرت زهرا(س) مبارزه سیاسی بود
قائم مقام جامعه مدرسین با بیان اینکه وجود مبارک حضرت زهرا(س) برای زنان، مردان و جوانان در ابعاد مختلف زندگی الگوی جامع و کاملی هستند، گفت: مطالعه و الگو قرار دادن سبک زندگی حضرت زهرا(س) موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۵۷
مسئول موسسه زنان جامعه منتظر:
فراتر از حرف و شعار در عمل فاطمی زندگی کنیم
حوزه/ مسئول موسسه علمی - فرهنگی زنان جامعه منتظر تصریح کرد: باید بکوشیم که فراتر از حرف و شعار در عمل فاطمی زندگی کنیم.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۷:۰۴
استاد حوزه علمیه حضرت زهرا(س):
ارزش فاطمه‌ زهرا(س) به عبودیت و بندگی خدا است/ مبلغین مبلغ سبک زندگی فاطمی باشند
حوزه/ استاد حوزه علمیه نور الزهرا(س) تهران با تاکید براینکه مبلغین مبلغ سبک زندگی فاطمی(س)باشد تاکید کرد: حضرت زهرا(س) نسبت به آموختن مسائل دین و احکام شرعی برای بانوان اهمیت ویژه ای قائل بودند و زنان را به یادگیری مسائل دینی تشویق می کردند.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۶:۳۳