*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ \ ۸ رمضان ۱۴۳۹ \ Thursday, May 24, 2018
خاطره کوتاه آیت الله شفیعی از لحظه آزاد سازی خرمشهر
حوزه/با آزادسازی کامل خرمشهر فجایع بعثی ها را مشاهده کردیم، مسجد اعظم پر از خون بود که رزمندگان آن را پاک کردند و سپس نماز جماعت ظهر سوم خرداد را اقامه کردیم و در ادامه حضور انبار های پر از جنازه های ارتش عراق را مشاهده کردیم.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۴۵
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص):
استقامت در برابر سختی‌ها یک آموزه قرآنی است / فعالیت قرآنی در تمام سطوح نیرو‌های مسلح وجود دارد
حوزه/ امیر اسماعیلی، با بیان اینکه فعالیت قرآنی در تمام سطوح نیرو‌های مسلح وجود دارد، گفت: امروز در تمام سطوح نیرو‌های مسلح فعالین قرآنی حضور داشته و امور قرآنی به نحو مطلوبی اجرا می‌شود.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۵:۳۹
رمضان؛ فرصت مغتنم زدودن گناهان
حوزه/ مسئول قرآن و حدیث حوزه علمیه استان کردستان گفت: ماه رمضان، فرصتی مغتنم برای زدودن زنگار خطاهای انسان است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۲۴
آیت الله العظمی سبحانی:
قدرت نباید سبب سرکشی و غرور شود/ ایمان از روی ناچاری، نجات‌بخش نیست
حوزه/حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه اسلام، قدرت خواهی را محدود کرده است تا سبب غرور انسان نشود، گفتند: بعضی از کسانی که به قدرت می رسند، گذشته خود را فراموش کرده و مغرور می شوند و تمام مرزها را نادیده می گیرند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۳:۴۲
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع):
عمل به معارف قرآن ، شرط اعتلا و عظمت جامعه اسلامی است/ جلسات تفسیر قرآن بر اساس سطوح مختلف در جامعه توسعه یابد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) ویژه طلاب حافظ قرآن کریم با بیان این که عمل به معارف قرآن ، شرط اعتلا و عظمت جامعه اسلامی است، بر لزوم توسعه و نهادینه سازی جلسات تفسیر قرآن در سطوح مختلف در سطح جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۱:۰۰
قطره ای از دریا:
چرا نام «رمضان» بر این ماه گذاشته شده است؟/ ویژگی های مهمانی در ماه خدا
حوزه/ این میهمانى هیچ سنخیّتى با میهمانى‏ هاى دنیوى ندارد. خداوندِ عالِم و غنى و خالق و باقى و عزیز و جلیل، میزبان انسان‏ هاى جاهل و فقیر و فانى و مخلوق و ذلیل مى‏ شود و مى‏ گوید: من دعایتان را مستجاب مى‏ كنم و براى هر نفسى كه در ماه رمضان مى‏ كشید، پاداش تسبیحى عطا مى‏ كنم.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۱:۰۰
آیت الله شفیعی مطرح کرد:
انتخاب امام هشتم به عنوان ولیعهد برای جلوگیری از فروپاشی خلافت عباسی بود
حوزه/ آیت الله شفیعی با اشاره به وليعهدی امام رضا(ع) گفت: مأمون برای خاموشی اعتراضات و راضی کردن علویان؛ پیشنهاد ولایتعهدی امام رضا(ع) را مطرح کرد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۵:۲۲
محقق و پژوهشگر حوزوی مطرح کرد:
اهمیت «روزه فکر» در ماه ضیافت الهی
حوزه/ مدیر گروه فقه و اصول بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: اندیشه و تفكر صحیح نقش به سزایی در آینده افراد دارد، از این رو در ماه رمضان، علاوه بر روزه زبان، روزه فکر نیز بسیار با اهمیت است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۹
همزمان با ماه ضیافت الهی؛
راه اندازی تورهای زیارتی و حرم گردی در حرم خورشید هشتم
حوزه/ تورهای زیارتی و حرم گردی ویژه در ماه مبارک رمضان، به همت اداره ارتباطات مردمی معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۴:۳۶
آیت الله موسوی جزایری:
تنها رسول خاتم بر ائمه اطهار(ع) برتری دارد
حوزه/آیت الله موسوی جزایری گفت: براساس دیدگاه مذهب بر حق شیعه امامان معصوم همچون پیامبراکرم(ص) بر همه رسولان الهی جز حضرت ختمی مرتبت برتری دارند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۲