*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
رئیس جمهور در حرم امام راحل:
نهاد روحانیت و دولت در کنار یکدیگرند/ با وحدت و استقامت از مشکلات عبور می کنیم
حوزه/ رئیس جمهور با تأکید بر تداوم قدرتمند راه و سیره امام خمینی(ره) تصریح کرد: دولت بار دیگر با آرمان‌های امام راحل عهد می‌بندد که استوارتر از همیشه در راه خدمت به مردم گام بردارد و مطمئن هستیم که خداوند هم یاور و ناصر ملت بزرگ ایران خواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۲:۴۰
نامزد کنگره آمریکا اسرائیل را «اشغالگر» خواند/ لابی صهیونیستی به خشم آمد
حوزه/ الکساندریا اوکاسیو کورتز، نامزد ۲۸ ساله حزب دموکرات در انتخابات کنگره آمریکا در حرکتی غیرمنتظره اسرائیل را «اشغالگر» توصیف کرد که خشم لابی صهیونیستی در آمریکا را برانگیخت.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۲:۰۰
در گفت‌وگو با کارشناسان عراقی مطرح شد؛
گام های پیدا و پنهان نفوذ صهیونیست ها در عراق
نقشه نفوذ صهیونیست ها در عراق در ضمن نقشه های آمریکایی و صهیونیستی و سعودی ضد مصالح ملت عراق بعد از شکست سنگین داعش مجددا در حال پیگیری است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۷:۳۴
با فشار لابی اسرائیلی:
​دانشگاه کمبریج نشست حامیان فلسطین را سانسور کرد
حوزه/ به گفته فعالان فلسطینی در دانشگاه کمبریج انگلستان، مقامات این دانشگاه به دلیل فشار لابی صهیونیستی، مانع از برگزاری نشست حامیان بایکوت و تحریم اسرائیل شده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۹:۳۵
بنیانگذار جنبش بایکوت و تحریم اسرائیل:
ممنوعیت بایکوت اسرائیل، نشانه درماندگی لابی صهیونیستی است
حوزه/درحالی که فرماندار ایالت ویسکانسین با به امضا رساندن دستور اجرایی جدیدی، جنبش بایکوت و تحریم رژیم صهیونیستی را در این ایالت ممنوع ساخت، بنیانگذار این جنبش، اقدام جدید را ناتوانی صهیونیست‌ها در به دست آوردن قلب مردم و شکست در برابر جنبش دانست.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۲۲:۰۵
با وجود فشارهای لابی صهیونیستی:
آمازون به فروش تیشرت‌های «فلسطین آزاد» ادامه می‌دهد
حوزه/ با وجود فشارهای وارد شده از سوی لابی صهیونیستی، فروشگاه اینترنتی آمازون همچنان به فروش تیشرت‌های « فلسطین آزاد» ادامه می‌دهد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۲۳:۰۵
گروه‌های اسلامی خواستار شدند:
شهردار لندن در برابر لابی اسرائیلی مقاومت کند!
حوزه/ سازمان‌ها و تشکلات اسلامی با ارسال نامه‌ای به صادق خان شهردار لندن، از او خواستند در مقابل لابی صهیونیستی که قصد دارد برگزاری «روز قدس» در این شهر را ممنوع سازند، ایستادگی کند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۴:۴۸
خاخام ضدصهیونیست در مصاحبه با حوزه مطرح کرد:
نفوذ لابی صهیونیستی در مقامات ارشد آمریکا / اسرائیل ساخته دست شیطان است و باید نابود شود
اختصاصی حوزه/ دیوید ویس گفت: لابی صهیونیستی ایپک (کمیته امور عمومی آمریکا و اسرائیل) مراسم‌ها و نشست‌های متعددی در واشنگتن دی سی تشکیل داده و بسیاری از نمایندگان کنگره و سنا، جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها، رئیس جمهور و جانشین او در این مراسم‌ها شرکت می‌کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۸
عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه:
کارتل های اقتصادی و لابی صهیونیستی در آمریکا، تصمیم گیر نهایی هستند
حوزه/ عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم تصریح کرد: تصمیم گیر نهایی در ایالات متحده آمریکا نه رییس جمهور این کشور بلکه کارتل های اقتصادی و لابی صهیونیستی هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۷:۵۸
برای نخستین بار پس از جنگ جهانی دوم
یک سازمان آلمانی ، رژیم صهیونیستی را تحریم کرد
حوزه/ اتحادیه معلمان شهر اولدنبورگ در آلمان با انتشار مقاله‌ای در شماره سپتامبر ماهنامه‌شان خواستار بایکوت کامل رژیم اسرائیل شدند.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۲:۵۳