*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
به گفته پلیس، بمب گذار مسجد مینه سوتا از مراتب بالاتر دستور داشته است!
حوزه/ پلیس اف بی آی با استفاده از بررسی یک ایمیل مخفی متوجه شد که رهبر گروه شبه نظامی ماموریت برای بمب گذاری در مرکز اسلامی مینه سوتا را از مراتب بالاتر گرفته بود.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۰۸:۳۷
افسر اسلام ستیز سابق، ماموران اداره پلیس تگزاس را تعلیم می‌دهد!
حوزه/ گروه های حقوق بشر و اسلامی در تگزاس، از آموزش ماموران اداره پلیس این ایالت توسط یک افسر اسلام ستیز سابق که سخنرانی های توهین آمیزی نسبت به اسلام داشته، ابراز نگرانی کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۲۰:۵۰
مردی در تنسی که به روی دختران محجبه و پدرشان چاقو کشیده بود، محاکمه می شود
حوزه/یک مرد سفید پوست در ایالت تنسی آمریکا که دو خواهر نوجوان محجبه را هنگام پیاده شدن از اتوبوس مورد آزار و اذیت قرار داده و به روی پدر آن ها نیز چاقو کشیده بود، در دادگاه فدرال آمریکا محاکمه می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۱۴
گزارش سالانه «اف بی آی»:
مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند
حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
اهانت به گورستان اسلامی در حومه شهر مینیاپولیس آمریکا
حوزه/ افراد ناشناس با حمله به یک گورستان اسلامی در حومه شهر مینیاپولیس، با رنگ اسپری، صلیب‌های شکسته و شعارهای رکیک و ناخوشایند نوشته و به اموال قبرستان خسارت وارد کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۸:۰۵
رئیس اف بی آی اذعان کرد: فاقد تنوع جمعیتی هستیم
حوزه / رئیس پلیس فدرال آمریکا گفت: اف بی آی فاقد تنوع جمعیتی درستی است و می خواهیم از اقلیت ها استفاده کنیم. این اظهارات ظاهرا دلسوزانه در حالی مطرح شده که شورای روابط اسلامی آمریکایی میشیگان به دلیل سوء استفاده پلیس از آنها شکایت کرده است.
۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۱۲:۵۸