*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
بزرگداشت سالگرد تیراندازی در مسجد کبک در سرتاسر کانادا برگزار می شود
حوزه/ مراکز و نهادهای اسلامی شهرهای مختلف کانادا، مراسم بزرگداشتی به مناسبت سالگرد تیراندازی مرکز فرهنگی اسلامی کبک که منجر به کشته شدن ۶ نمازگزار شد، برگزار خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۵
به مناسبت سال نو میلادی؛
جمعی از مسلمانان کانادا برای اهدای خون بسیج شدند
حوزه/ جمعی از مسلمانان شهر تورنتو کانادا در ایام تعطیلات سال نو میلادی و به عنوان عیدی سال نو به هموطنان مسیحی خود، جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون این شهر مراجعه کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۸
امام جماعت سَلَفی کانادا تبریک گفتن سال نو به مسیحیان را بدتر از قتل دانست!
حوزه/ یوسف کاترادا امام جماعت سلفی و پاکستانی الاصل مسجد یکی از محله های شرق تورنتو گفت: اگر مسلمانی به یک فرد مسیحی عید سال نو مسیحیت را تبریک بگوید به یک گناه کبیره و نابخشودنی دچار شده و خداوند از او نخواهد گذشت.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۳۴
مقامات کِبک کانادا ماه اکتبر هر سال را به عنوان «ماه میراث اسلامی» نامگذاری کردند
حوزه/ مقامات ایالت کِبک کانادا جهت آشنایی نسل جوان این کشور با میراث اسلامی و زبان عربی، ماه اکتبر هر سال را به عنوان ماه «میراث اسلامی» و زبان عربی نامگذاری کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۵۸
اجرای قانون «ممنوعیت پوشیه» در کبک به تاخیر افتاد
حوزه/ دو سازمان مدنی شورای ملی مسلمانان کانادایی و انجمن آزادی های مدنی در این کشور، موفق شدند با همکاری هم، اجرای قانون «ممنوعیت پوشیه در اماکن عمومی و نهادهای دولتی» را به طور موقت به تاخیر بیندازند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۴:۵۰
بورس تحصیلی یادبود «قربانیان حمله به مسجد کبک» ایجاد شد
حوزه/ دانشگاه مک گیل در شهر کبک، یک بورس تحصیلی ویژه برای یادبود قربانیان حمله مسلحانه به مسجد کبک کانادا درنظر گرفت. این کمک هزینه تحصیلی ۱ هزار و ۲۰۰ دلاری به دو دانشجو با نقش مثبت در همدلی با مسلمانان اهداء می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۹:۲۰
بانوی مسلمان می خواهد نخستین افسر پلیس محجبه در کبک شود
حوزه/یک دختر ۱۷ ساله مسلمان که در دانشکده افسری اداره پلیس استان کبک در کانادا تحصیل می کند قصد دارد علی رغم تمام مخالفت ها و دشمنی ها نخستین افسر پلیس محجبه در این استان شود.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۰:۲۷
طرح میان ادیانی «آخر هفته درهای باز» در مساجد کانادا برگزار شد
حوزه/ در راستای طرح میان ادیانی «آخر هفته درهای باز» در مساجد کانادا، مسجد پیرفوندز در استان کبک، برای دومین سال متوالی درهای خود را به روی غیرمسلمانان گشود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۹:۳۷
بزرگداشت حمله به مسجد کبک در انتاریو برگزار می شود
حوزه/مراسم بزرگداشت حمله تروریستی به مسجد کبک، در سالن شهرداری شهر لندن، در استان انتاریوی کانادا برگزار شده و قرار است در این مراسم پرچم شهرداری به حالت نیمه برافراشته درآید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۶
در پی تصویب قانون منع پوشیه:
​دانشجویان مسلمان از تحصیل درکِبِک اجتناب می‌کنند
حوزه/ در پی تصویب قانون جدید ممنوعیت برقع و پوشیه برای زنان مسلمان در ایالت کبک که بر اساس آن زنان مسلمان اجازه زدن پوشیه در اماکن عمومی را از دست خواهند داد، دانشجویان مسلمان در کانادا نسبت به رفتن به دانشگاه‌ها در این استان تغییر عقیده داده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۳:۰۰