*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
امر به معروف و نهی از منکر شرط سلامت جامعه است/ دست قانون شکنان از سرمملکت کوتاه شود
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، امر به معروف و نهی از منکر را شرط سلامت جامعه دانست و گفت: نباید شاهد این باشیم که عده ای هر روز قانون کشور را بشکنند و آبرو و حیثیت جامعه اسلامی را خدشه‌دار کنند که این فقط بخشی از مسئله است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۱
نائب رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
وضع امر به معروف و نهی از منکر در جامعه صفر است/ مأموران راهنمایی و رانندگی با مردم مدار کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدرسی با انتقاد از بی توجهی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر، گفت: وضع امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان یزد صفر است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۴
این دو خلق الهی را پاس بداریم
حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی امر به معروف و نهی از منکر را از اخلاق الهی برشمردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اجرای امربه معروف و نهی از منکر تنها بر عهده روحانیون نیست
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی با بیان این که اجرای امربه معروف و نهی از منکر تنها بر عهده روحانیون نیست، بلکه عموم مردم باید در اجرای آن تلاش کنند، تصریح کرد: در جامعه‌ای که این فریضه همواره احیا شود، آسیب اجتماعی معنایی ندارد و مردم دین‌دار و مسلمان در سایه اسلام زندگی می‌کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۳
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:
شهرهای مرزی بیشتر از نقاط دیگر در معرض تهاجم فرهنگی قرار دارند
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: شهرهای مرزی بیشتر از نقاط دیگر در معرض تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارند، لذا مسئولان باید کارهای فرهنگی و زیربنایی را در اینگونه مناطق افزایش دهند و با دید ویژه ای به آن نگاه کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۳
دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم خبر داد:
ستاد امر به معروف و نهی از منکردر ۶۲ صنف استان قم ایجاد شده است /تشکیل مرکز تخصصی امربه معروف و نهی از منکر با همکاری حوزه
حوزه/ حجت الاسلام معرفت گفت: مرکز تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های علمیه تا کنون وجود نداشته که با تعاملات ایجاد شده ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های علمیه تشکیل و درسی نیز برای تربیت مربیان امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۷
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان قم خبر داد:
تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات قم
حوزه/ دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان قم از تشکیل این شورای در اداره های مختلف استان و فعالیت آنها خبرداد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۳:۳۳
آیت الله ناصری:
کسانی که در مقابل منکر ساکتند، هم عذاب با عاملین منکرند
استاد اخلاق حوزه گفت: آنچه باعث شده تا اسلام به دست ما برسد، امر به معروف و نهي از منكر بوده است، اگر كسي خلاف شرع انجام دهد و من هم بي تفاوت از كنار او بگذرم، من هم مانند او عذاب خواهم شد.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴:۴۰
معاون پژوهش مدرسه علیمه امام صادق(ع) بیجار:
قوام جامعه اسلامی به امر به معروف و نهی از منکر است
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علیمه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: قوام و ماندگاری حکومت و جامعه اسلامی به ادای فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر است.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۸:۳۵
ماموستا عبدالرحمن رحمانی:
امر به معروف ونهی از منکر وظیفه تک تک افراد جامعه است
حوزه/ رئیس مرکز اسلامی سروآباد یکی از دستورات و برنامه هایی را که دین اسلام بر مسلمانان واجب دانسته را فریضه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: همه در برابر جامعه اسلامی به نوعی مسئول هستیم و کسی نباید خود را از این حیث جدای از دیگران فرض کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۱