*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
آیت الله العظمی نوری همدانی:
بدحجابی فاجعه ای بزرگ در ایران است/ نهی از منکر فراموش نشود
حوزه/ مسئله بدحجابی یکی از فاجعه های بزرگی است که امروز در ایران به وجود آمده و متأسفانه در حال عادی شدن است؛ مع الاسف این مسئله در قم نیز وجود داشته و در حال گسترش است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۵
در اقدامی قابل توجه؛
استفاده از خودروی سازمانی برای مدیران ستاد امر به معروف ممنوع شد
حوزه/ ستاد امر به معروف و نهی از منکر در اقدامی در خور تقدیر، استفاده از خودروی سازمانی را برای مدیران خود ممنوع کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۶
عضو دبیرخانه امر به ‌معروف‌‌ و نهی‌ از منکر یزد مطرح کرد:
صیانت از ارزش ها با اجرای امر به معروف و نهی از منکر
حوزه / عضو دبیرخانه امر به ‌معروف‌‌ و نهی‌ از منکر یزد گفت: تفاوت کار فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر در اینجا آشکار می‌شود که کار فرهنگی، آموزش ارزش‌های اسلامی است و امر به معروف و نهی از منکر از مرحله آموزشی عبور کرده و به مرحله صیانت از این ارزش‌ها رسیده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۲
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
دولت بانوان کارمند ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید
حوزه/ مسئولین باید حجاب را مسئله امنیتی، اجتماعی، قضایی و مسئله واقعی مرتبط با تمام جامعه حساب کرده و دولت حل این مسئله را از خود آغاز نماید و بانوان کارمند در ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۲
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر:
نشر خدمات و دستاوردهای انقلاب، رسالت مهم ستاد امر به معروف است
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: وظیفه اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برهه فعلی این است که خدمات، برکات و دستاوردهای برجسته انقلاب در طول چهل سال عمر با برکت نظام اسلامی نشر و اطلاع رسانی کند و آن را به عنوان رسالت اصلی و مهم در حوزه امر به معروف بداند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۳:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
اگر فاصله فقر و غنی زیاد باشد نمی‌توانیم بگوییم اقامه کننده نماز هستیم
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: اگر عدالت ضریب بالایی در جامعه داشت، فاصله طبقاتی نبود و جامعه دچار فقر و فلاکت نبود، یعنی نماز را اقامه کرده‌ایم؛ اقامه نماز را این طور باید ببینیم و اگر فاصله فقر و غنی زیاد باشد نمی‌توانیم بگوییم ما اقامه کننده نماز هستیم
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۶:۱۹
مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس:
در ترویج فرهنگ امر به معروف موفقیت لازم به دست نیامده است
حوزه/ مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: علی رغم تلاش های فراوان آن چنان که باید در گسترش و ترویج و تعمیق فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منکر الهی که غایت دین لقب گرفته از اهداف اساسی تشریعی و تقنینی است، موفقیت لازم به دست است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۱:۴۵
امام جمعه دیلم:
آموزش و پرورش همکاری با ستاد امر به معروف را تقویت کند
امام جمعه دیلم گفت: مراکز آموزشگاهی و آموزش و پرورش به دلیل داشتن ظرفیت بسیار گسترده و مناسب همکاری و تعامل خود را به منظور اجرای هرچه بهتر برنامه های ستاد امر به معروف تقویت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۴:۵۷
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته قزوین:
آسیب‌ها و تهدیدهای خانواده شناسایی شود
حوزه/ دبیر جمعیت بانوان فرهیخته قزوین گفت: امروز باید آسیب ها و تهدیدهای خانواده را به خوبی در جامعه شناسایی کرد، چرا که این نهاد مورد تعرض دشمنان قرار داشته و باید در تقویت و تعالی آن کوشا باشیم.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۱۰
امام جمعه سپیدان:
آمرین به معروف از خطوط قرمز امر به معروف و نهی از منکر رد نشوند
حوزه/ امام جمعه سپیدان گفت: آمرین به معروف مراقب باشند از خطوط قرمز امر به معروف و نهی از منکر رد نشوند و خود دچار گناه و معصیت نشوند.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۲۲:۰۴