*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
پس از گذشت ده سال؛
جامعه مسلمانان هنگ کنگ برای ساخت مسجد جدید دست به کار شدند
حوزه/ درحالی که پروژه ساخت مسجد جدید در کشور هنگ کنگ به دلیل فقدان بودجه به مدت ۱ دهه متوقف شده بود، هم اکنون با کمک های مالی مردم قدم های جدیدی برداشته است.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۱۰
پارک دیزنی لند در هنگ کنگ گواهینامه حلال گرفت
حوزه/ درحالی که بسیاری صاحبان تجارت در سرتاسر دنیا به دنبال دریافت گواهینامه حلال برای جذب گردشگران مسلمان هستند، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ با ایجاد رستوران های حلال، نمازخانه و حجاب مخصوص موفق به دریافت این گواهینامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۹:۱۰
همایش بین المللی «اسلام در دریاهای چین» درهنگ کنگ برگزار می‌شود
حوزه/ همایش بین المللی دو روزه «اسلام در دریاهای چین» بهار سال آینده توسط مرکز مطالعات فرهنگ اسلامی در دانشگاه چینی هنگ کنگ برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۰:۵۰
یک گزارش جدید نشان داد:
زنان خدمتکار اندونزیایی در هنگ کنگ به داعش می‌پیوندند
حوزه/در حالی که تعداد زنان اندونزیایی که به عنوان خدمتکار به هنگ کنگ می‌روند رو به افزایش است، گزارش منتشر شده جدیدی نشان می‌دهد که این زنان بیشتر از سایرین به گروه‌های تروریستی گرایش پیدا می‌کنند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۱:۰۵
مسلمانان هنگ کنگ با کمبود مدارس اسلامی دست و پنجه نرم می کنند
حوزه/ در کنار کمبود مساجد، یکی دیگر از مشکلاتی که مسلمانان هنگ کنگ با آن روبرو هستند، کمبود مدارس اسلامی است.
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۲۹
روایت خبرنگار غیرمسلمان از نشست گفتمان اسلامی در هنگ کنگ
حوزه/ آیات قرآن چنان خارق العاده و نافذ بود که من به عنوان یک غیرمسلمان، با وجود این که کلامی از قرآن را درک نمی‌کردم، اما روحم تحت تاثیر کلمات آن قرار گرفته بود.
۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۸:۰۰