*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
استاد انصاریان:
آیت الله العظمی میلانی گفت که تبلیغ را ترک نکن
حوزه/ استاد انصاریان حال خوش آیت الله العظمی میلانی(ره) هنگام رحلت را به واسطه عشق وافر به اهل بیت(ع) درسی بزرگ به مبلغان دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۳:۵۵
آیت الله میلانی به شایان مصلح چه گفت؟
حوزه / آقایان علمای اهل سنت باید سعه ی صدر داشته باشند و این سعه ی صدر را از علمای شیعه ، مسئولین کشور و خصوصا مقام معظم رهبری بیاموزند که چگونه با مسایل مختلفی که روی میدهد برخورد صحیح از خود نشان میدهند . یقینا از علمای بزرگ اهل سنت، ائمه جمعه و جماعت آنها کارها و رفتارهایی سر میزند و علمای شیعه با سعه ی صدر عکس العمل نشان میدهند .
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶:۲۷
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی راد:
آیت الله العظمی میلانی مرزبان سترگ اندیشه اسلامی بود/ شخصیت تفسیری این مرجع فقید نشناخته مانده است
حوزه/ مدیر کتابخانه تخصصی تفسیر و علوم قرآنی با بیان این که معمولا یک یا دو وجه از وجوه شخصیت های بزرگ بر وجوه دیگر سایه می افکند، گفت: آیت الله العظمی میلانی همچنان که فقیهی بزرگ و اصولی عظیم الشانی هستند، مفسر جلیل القدری هم هستند و متاسفانه آثار تفسیری ایشان غیر از تفسیر سوره تغابن و جمعه در دست نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۸:۳۸
حجت الاسلام والمسلمین میلانی:
خلا وجود حضور علوم اهل بیت(ع) در فضای مجازی محسوس است
حوزه/ رئیس کالج بین المللی مطالعات اسلامی با بیان این که آیت الله العظمی میلانی جدیّت خاصی در تحصیل داشتند، گفت: این موضوع از زبان آیت الله العظمی خوئی نقل شده «شبی بعد از درس میرزای مرحوم نائینی، آیات عظام میلانی و خوئی درباره آن درس تا اذان صبح به طور ایستاده در مقابل منزل مرحوم میلانی مباحثه می کنند».
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۸:۳۳
رهبر معظم انقلاب:
آیت الله العظمی میلانی بر گردن اینجانب حق استادی ممتد دارند
حوزه/ مرقومه مقام معظم رهبری در رابطه با برگزاری همایش بزرگداشت آیت الله العظمی میلانی قرائت شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۴:۵۷
خاطرات آيت الله العظمی موسوي اردبیلی(ره) از استاد خود
حوزه/ مرحوم آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در پاسخ به سئوالات همایش بزرگداشت آیت الله العظمی میلانی خاطرات خود از دوران مصاحبت و تلمذ در محضر آیت الله میلانی را بیان کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۳:۰۶
با حضور آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
آثار آیت الله العظمی میلانی رونمایی شد
از ۲۶ اثر مجموعه آثار آیت الله العظمی میلانی و آثار مرتبط با ایشان در حاشیه همایش بزرگداشت این مرجع فقید رونمایی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۲:۴۹
آیت الله العظمی سبحانی :
مرجعیت دژ اسلام است / آیت الله العظمی میلانی ستون انقلاب بود
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه مرجعیت حصنی برای اسلام است که باید حفظ شود، گفتند: نگهبان و نگاه دار اسلام از زمان امام صادق(ع)، قلم علما بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۰:۲۵