*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
اعلام آمادگی مسلمانان و یهودیان اسکاتلند در مبارزه با نژادپرستی و اسلام هراسی
حوزه/ در جلسه مشترکی که میان شورای مسلمانان و یهودیان اسکاتلند برگزار شد، به همکاری های مشترک تاکید گردید. یکی از موضوعات مهم این جلسه مبارزه با نژادپرستی و اسلام هراسی در غرب بود.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۲
گزارش اف بی آی خبر از افزایش جرایم نفرت محور در تگزاس می دهد
حوزه/ در گزارش اخیر اف بی آی از جرایم نفرت محور و اسلام هراسی در ایالت تگزاس آمریکا در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد که شهر آستین نسبت به شهرهای دیگر بیشترین رقم نفرت و عدم مدارا را داشته است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۵۰
در نامه ای به شهردار لندن:
۵۵ هزار نفر خواستار نصب یادبودی برای نوجوان سیاه پوست
حوزه/ ۵۵ هزار نفر با امضای یک دادخواست ایجاد شده توسط گروه تل ماما به شهردار لندن از وی خواسته اند مجسه یادبودی برای حفظ خاطره نوجوان سیاه پوست کشته شده به دست افراط گرایان راستگرا بنا کند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۰:۲۵
گزارش جدید وزارت کشور انگلستان؛
​جرایم نفرت محور در بریتانیا ۴۰ درصد افزایش داشته اند
حوزه/ براساس گزارش جدیدی که وزارت کشور بریتانیا اخیرا منتشر کرده، جرایم نفرت محور در این کشور افزایش ۴۰ درصدی داشته که درصد بالایی از این جرایم علیه مسلمانان بوده است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۱:۳۳
تل ماما گزارش داد:
اهانت های بوریس جانسون، اسلام هراسی علیه زنان پوشیه دار را افزایش داده است
حوزه/ در گزارش سازمان ضداسلام هراسی تل ماما، که جرایم نفرت محور را ثبت می کند آمده است که در هفته اخیر، چندین نفر با تقلید از بوریس جانسون، وزیر خارجه سابق انگلستان به زنان پوشیه دار اهانت کرده اند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۵۵
حمله به یک پدر مسلمان و بستری شدن وی در بخش مراقبت های ویژه در تورنتو
حوزه/ یک پدر مسلمان در تورنتوی کانادا پس از اینکه جلوی چشم خانواده اش به شدت مورد ضرب و شتم وحشیانه مهاجمان اسلام ستیز قرار گرفت، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تورنتو بستری شد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۷
گروهی که خودشان را روزنامه نگار جا می زنند، در مسجد استرالیا آشوب به پا کردند
حوزه/یک گروه چهار نفره در شهر بریزبن استرالیا، که خودشان را در قالب فیلمبردار و روزنامه نگار جا می زنند، به مساجد این شهر وارد شده و اقدام به آزار و اذیت و توهین به مسلمانان کرده و از برخورد خشمگین آن ها فیلمبرداری می کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۳۰
سه آمریکایی متهم به نقض حقوق دینی مسلمانان در ایالت مینه سوتا شدند
حوزه/ یک دادگاه عالی سه آمریکایی اهل ایالت ایلینوی را که به جرم بمب گذاری در مسجد دارالفاروق در بلومینگتون دستگیر شده اند، متهم به جرایم نفرت محور و ضدحقوق مدنی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۳:۱۵
یک مسجد و معبد در لیدز انگلستان به آتش کشیده شد
حوزه/ در ساعت ۳:۴۵ روز سه شنبه نیروهای پلیس به مسجد جامع ابوحریره در لیدز انگلستان اعزام شدند که در اثر پرتاب بطری حاوی بنزین، درب ورودی این مرکز اسلامی و یک معبد سیک ها در همان منطقه به آتش کشیده شده بود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۱۰
مردی در فلوریدا به جرم تهدیدهای پی در پی مسجد بالاخره بازداشت شد
حوزه/ داستین هیوز یک سفیدپوست اهل فلوریدا که چندین تماس تلفنی تهدید آمیز علیه مسجد جماعت المتقین در این ایالت گرفته است بالاخره توسط ماموران فدرال در منزلش بازداشت شده و در صورت متهم شناخته شدن با محکومیت ۱۰ ساله روبرو است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۲۳:۵۵