*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
گزارش سالانه «اف بی آی»:
مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند
حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
مرد نژادپرست به صورت یک بانوی محجبه و پسرش اسپری فلفل پاشید
حوزه/ مرد نژادپرستی در شهر سیاتل آمریکا، پس از توهین و تروریست خواندن بانوی محجبه، به صورت او و پسر ۱۵ ساله‌اش تنها به جرم مسلمان بودن، اسپری فلفل پاشید، دادستان وی را به جرم اقدام نفرت محور بازداشت کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۰۳:۳۵
هافینگتون پست نوشت:
نظرسنجی جدید نشان می‌دهد آمریکایی‌ها به شدت نفرت‌گرا شده‌اند
حوزه/ داده‌های جدید به دست آمده در رابطه با جرایم نفرت محور نشان می‌دهند، آمریکایی‌ها در سال ۲۰۱۶ به شدت نفرت گرا شده‌اند و این نخستین باری است که جرایم نفرت محور از سال ۲۰۰۴ تاکنون چنین افزایشی داشته است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۰:۰۵
مسجد کبک کانادا بازهم مورد حمله اسلام هراسان قرار گرفت
حوزه/مسجد کبک در کانادا، که چند ماه پیش شاهد حمله تروریستی خونینی بود و ۶ تن در پی تیراندازی به سوی جماعت نمازگزاران در مسجد جان خود را از دست دادند، همچنان در معرض جرایم اسلام‌هراسی قرار دارد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۸:۱۰
یک فعال حقوق بشر در آلمان مطرح کرد:
گسترش نگران کننده اسلام هراسی و تهدید ۴ میلیون مسلمان آلمانی
حوزه/ یک فعال حقوق بشر در آلمان با بیان اینکه اسلام‌هراسی در آلمان در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته، این موضوع را مسئله‌ای قدیمی عنوان کرده و به بحث و بررسی دلایل گسترش اسلام ستیزی در سال‌های اخیر پرداخته است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۲۹
پلیس مونترال از افزایش دو برابری جرایم نفرت‌محور خبر داد
حوزه/اداره پلیس مونترال در ایالت کبک کانادا، آمار جدیدی منتشر کرده که نشان می‌دهد امسال جرایم نفرت محور به ویژه اسلام‌هراسی نسبت به سال گذشته دو برابر شده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۲۲:۰۵
ارسال نامه تهدید آمیز به مرکز اسلامی پورتلند
حوزه/در نامه تهدید‌آمیزی که اخیرا به مرکز اسلامی پورتند ارسال شده است، فرد ناشناسی ضمن اهانت به مسلمانان، اعلام کرده در ماه آگوست عملیاتی علیه مسلمانان انجام خواهد داد.
۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۲:۳۵
اداره آمار کانادا منتشر کرد:
جرایم نفرت محور علیه مسلمانان در سال ۲۰۱۵، به۶۰% رسید
حوزه/ طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط اداره آمار کانادا، در سال ۲۰۱۵ جرایم نفرت محور علیه مسلمانان که به پلیس گزارش شده‌اند در این کشور نسبت به سال گذشته افزایش داشته و به ۶۰% رسیده‌ است.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۲۰:۰۵
درخواست مسلمانان کانادا از دولت برای مبارزه با اسلام‌هراسی
حوزه/نمایندگان مسلمانان کانادا با ارائه پیشنهادی به پارلمان این کشور خواستار برداشتن گام‌های مشخص و مفیدی در راه مبارزه با اسلام‌هراسی، نژادپرستی سیستماتیک و تبعیض مذهبی شدند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۲:۰۱
افزایش ۵۰۰ درصدی اسلام‌هراسی در ایالت فلوریدا
حوزه/ اسلام‌هراسی و جرایم نفرت محور علیه مسلمانان در ایالت فلوریدای آمریکا پنج برابر افزایش داشته و بسیاری از این جرایم متعلق به منطقه جنوبی فلوریدا هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۰۴