*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019
مردی در فلوریدا به جرم تهدیدهای پی در پی مسجد بالاخره بازداشت شد
حوزه/ داستین هیوز یک سفیدپوست اهل فلوریدا که چندین تماس تلفنی تهدید آمیز علیه مسجد جماعت المتقین در این ایالت گرفته است بالاخره توسط ماموران فدرال در منزلش بازداشت شده و در صورت متهم شناخته شدن با محکومیت ۱۰ ساله روبرو است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۲۳:۵۵
گزارش جدید شورای کایر:
نقش ترامپ در افزایش جرایم اسلام هراسی علیه مسلمانان آمریکا در سال ۲۰۱۷
حوزه/ براساس مطالعه اخیر شورای کایر، جرایم نفرت محور علیه مسلمانان در ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ میلادی برای دومین سال متوالی افزایش داشته و نتایج نشان می دهند که سیاست های ترامپ در بالا گرفتن اسلام هراسی در آمریکا نقش قابل توجهی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۵۰
گزارش جدید پلیس تورنتو:
اسلام هراسی در تورنتو افزایش ۹۱ درصدی داشته است
حوزه/ یک گزارش اخیر منتشر شده توسط پلیس منطقه ای تورنتو نشان می دهد که جرایم نفرت محور علیه مسلمانان این کشور افزایش ۹۱ درصدی داشته است و بیش از ۱۵۸ مورد برخورد اسلام هراسی علیه مسلمانان به اداره پلیس گزارش شده است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۰۵
وزیر ترکیه نسبت به افزایش اسلام هراسی در اروپا هشدار داد
حوزه/ وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه که به آلمان سفر کرده است، در مورد افزایش تحرکات ضدپناهندگی و اسلام هراسی در اروپا هشدار داد و آن را عامل تیرگی روابط میان دو کشور آلمان و ترکیه خطاب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۱
گزارش جدید نشان داد:
جرایم اسلام هراسی در لندن در سال گذشته ۴۰% افزایش داشته اند
حوزه/آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر شهرداری لندن نشان داد که جرایم نفرت محور مرتبط با اسلام هراسی در این شهر در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی داشته اند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۲۲:۵۸
گزارش پارلمانی در کانادا خواستار مبارزه دولت با اسلام هراسی شد
حوزه/گزارش کمیته مطالعات میراث کانادا در پارلمان اتاوا، دولت را به ایجاد یک دستورالعمل یکپارچه و استاندارد برای مستندسازی جرایم نفرت محور و مبارزه با اسلام هراسی فراخواند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۸
عامل دیوارنویسی های ضداسلامی در شهر کانادایی اعتراف کرد
حوزه/ مرد کانادایی که به جرم دیوارنویسی های ضداسلامی بازداشت شده بود به جرم خود در دادگاه اعتراف کرده ولی کمترین مجازات را دریافت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰
سال گذشته جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ آمریکا افزایش داشته است
حوزه/یک تحقیقات جدید نشان داد در سال ۲۰۱۷ میلادی جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ ایالات متحده آمریکا علیه اقلیت های مذهبی، مسلمانان، یهودیان، سیاهپوستان افزایش داشته اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۴
گزارش سالانه «اف بی آی»:
مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند
حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
مرد نژادپرست به صورت یک بانوی محجبه و پسرش اسپری فلفل پاشید
حوزه/ مرد نژادپرستی در شهر سیاتل آمریکا، پس از توهین و تروریست خواندن بانوی محجبه، به صورت او و پسر ۱۵ ساله‌اش تنها به جرم مسلمان بودن، اسپری فلفل پاشید، دادستان وی را به جرم اقدام نفرت محور بازداشت کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۰۳:۳۵