*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
تل ماما گزارش داد:
اهانت های بوریس جانسون، اسلام هراسی علیه زنان پوشیه دار را افزایش داده است
حوزه/ در گزارش سازمان ضداسلام هراسی تل ماما، که جرایم نفرت محور را ثبت می کند آمده است که در هفته اخیر، چندین نفر با تقلید از بوریس جانسون، وزیر خارجه سابق انگلستان به زنان پوشیه دار اهانت کرده اند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۵۵
حمله به یک پدر مسلمان و بستری شدن وی در بخش مراقبت های ویژه در تورنتو
حوزه/ یک پدر مسلمان در تورنتوی کانادا پس از اینکه جلوی چشم خانواده اش به شدت مورد ضرب و شتم وحشیانه مهاجمان اسلام ستیز قرار گرفت، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تورنتو بستری شد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۷
گروهی که خودشان را روزنامه نگار جا می زنند، در مسجد استرالیا آشوب به پا کردند
حوزه/یک گروه چهار نفره در شهر بریزبن استرالیا، که خودشان را در قالب فیلمبردار و روزنامه نگار جا می زنند، به مساجد این شهر وارد شده و اقدام به آزار و اذیت و توهین به مسلمانان کرده و از برخورد خشمگین آن ها فیلمبرداری می کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۳۰
سه آمریکایی متهم به نقض حقوق دینی مسلمانان در ایالت مینه سوتا شدند
حوزه/ یک دادگاه عالی سه آمریکایی اهل ایالت ایلینوی را که به جرم بمب گذاری در مسجد دارالفاروق در بلومینگتون دستگیر شده اند، متهم به جرایم نفرت محور و ضدحقوق مدنی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۲۳:۱۵
یک مسجد و معبد در لیدز انگلستان به آتش کشیده شد
حوزه/ در ساعت ۳:۴۵ روز سه شنبه نیروهای پلیس به مسجد جامع ابوحریره در لیدز انگلستان اعزام شدند که در اثر پرتاب بطری حاوی بنزین، درب ورودی این مرکز اسلامی و یک معبد سیک ها در همان منطقه به آتش کشیده شده بود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۱۰
مردی در فلوریدا به جرم تهدیدهای پی در پی مسجد بالاخره بازداشت شد
حوزه/ داستین هیوز یک سفیدپوست اهل فلوریدا که چندین تماس تلفنی تهدید آمیز علیه مسجد جماعت المتقین در این ایالت گرفته است بالاخره توسط ماموران فدرال در منزلش بازداشت شده و در صورت متهم شناخته شدن با محکومیت ۱۰ ساله روبرو است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۲۳:۵۵
گزارش جدید شورای کایر:
نقش ترامپ در افزایش جرایم اسلام هراسی علیه مسلمانان آمریکا در سال ۲۰۱۷
حوزه/ براساس مطالعه اخیر شورای کایر، جرایم نفرت محور علیه مسلمانان در ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ میلادی برای دومین سال متوالی افزایش داشته و نتایج نشان می دهند که سیاست های ترامپ در بالا گرفتن اسلام هراسی در آمریکا نقش قابل توجهی داشته اند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۵۰
گزارش جدید پلیس تورنتو:
اسلام هراسی در تورنتو افزایش ۹۱ درصدی داشته است
حوزه/ یک گزارش اخیر منتشر شده توسط پلیس منطقه ای تورنتو نشان می دهد که جرایم نفرت محور علیه مسلمانان این کشور افزایش ۹۱ درصدی داشته است و بیش از ۱۵۸ مورد برخورد اسلام هراسی علیه مسلمانان به اداره پلیس گزارش شده است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۰۵
وزیر ترکیه نسبت به افزایش اسلام هراسی در اروپا هشدار داد
حوزه/ وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه که به آلمان سفر کرده است، در مورد افزایش تحرکات ضدپناهندگی و اسلام هراسی در اروپا هشدار داد و آن را عامل تیرگی روابط میان دو کشور آلمان و ترکیه خطاب کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۱
گزارش جدید نشان داد:
جرایم اسلام هراسی در لندن در سال گذشته ۴۰% افزایش داشته اند
حوزه/آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر شهرداری لندن نشان داد که جرایم نفرت محور مرتبط با اسلام هراسی در این شهر در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی داشته اند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۲۲:۵۸