*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
گزارش جدید نشان داد:
جرایم اسلام هراسی در لندن در سال گذشته ۴۰% افزایش داشته اند
حوزه/آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر شهرداری لندن نشان داد که جرایم نفرت محور مرتبط با اسلام هراسی در این شهر در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی داشته اند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۲۲:۵۸
گزارش پارلمانی در کانادا خواستار مبارزه دولت با اسلام هراسی شد
حوزه/گزارش کمیته مطالعات میراث کانادا در پارلمان اتاوا، دولت را به ایجاد یک دستورالعمل یکپارچه و استاندارد برای مستندسازی جرایم نفرت محور و مبارزه با اسلام هراسی فراخواند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۸
عامل دیوارنویسی های ضداسلامی در شهر کانادایی اعتراف کرد
حوزه/ مرد کانادایی که به جرم دیوارنویسی های ضداسلامی بازداشت شده بود به جرم خود در دادگاه اعتراف کرده ولی کمترین مجازات را دریافت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰
سال گذشته جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ آمریکا افزایش داشته است
حوزه/یک تحقیقات جدید نشان داد در سال ۲۰۱۷ میلادی جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ ایالات متحده آمریکا علیه اقلیت های مذهبی، مسلمانان، یهودیان، سیاهپوستان افزایش داشته اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۴
گزارش سالانه «اف بی آی»:
مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند
حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
مرد نژادپرست به صورت یک بانوی محجبه و پسرش اسپری فلفل پاشید
حوزه/ مرد نژادپرستی در شهر سیاتل آمریکا، پس از توهین و تروریست خواندن بانوی محجبه، به صورت او و پسر ۱۵ ساله‌اش تنها به جرم مسلمان بودن، اسپری فلفل پاشید، دادستان وی را به جرم اقدام نفرت محور بازداشت کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۰۳:۳۵
هافینگتون پست نوشت:
نظرسنجی جدید نشان می‌دهد آمریکایی‌ها به شدت نفرت‌گرا شده‌اند
حوزه/ داده‌های جدید به دست آمده در رابطه با جرایم نفرت محور نشان می‌دهند، آمریکایی‌ها در سال ۲۰۱۶ به شدت نفرت گرا شده‌اند و این نخستین باری است که جرایم نفرت محور از سال ۲۰۰۴ تاکنون چنین افزایشی داشته است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۰:۰۵
مسجد کبک کانادا بازهم مورد حمله اسلام هراسان قرار گرفت
حوزه/مسجد کبک در کانادا، که چند ماه پیش شاهد حمله تروریستی خونینی بود و ۶ تن در پی تیراندازی به سوی جماعت نمازگزاران در مسجد جان خود را از دست دادند، همچنان در معرض جرایم اسلام‌هراسی قرار دارد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۸:۱۰
یک فعال حقوق بشر در آلمان مطرح کرد:
گسترش نگران کننده اسلام هراسی و تهدید ۴ میلیون مسلمان آلمانی
حوزه/ یک فعال حقوق بشر در آلمان با بیان اینکه اسلام‌هراسی در آلمان در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته، این موضوع را مسئله‌ای قدیمی عنوان کرده و به بحث و بررسی دلایل گسترش اسلام ستیزی در سال‌های اخیر پرداخته است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۲۹
پلیس مونترال از افزایش دو برابری جرایم نفرت‌محور خبر داد
حوزه/اداره پلیس مونترال در ایالت کبک کانادا، آمار جدیدی منتشر کرده که نشان می‌دهد امسال جرایم نفرت محور به ویژه اسلام‌هراسی نسبت به سال گذشته دو برابر شده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۲۲:۰۵