*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
شعارنویسی ضداسلامی در بروکلین آمریکا
حوزه/ پلیس نیویورک به دنبال یافتن فردی است که شعارهای ضدمسلمانی نفرت انگیزی بر روی درب مدرسه ابتدایی در بروکلین و همچنین یک ایستگاه اتوبوس نوشته است.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۲۲:۵۵
مسلمانان نیوزیلند خواستار دوره های آموزشی "ضداسلام هراسی" برای پلیس شدند
حوزه/ مسلمانان نیوزیلند ضمن انتقاد از ماموران پلیس این کشور در رابطه با جرایم نفرت محور و اسلام هراسی، از پلیس خواستند دوره های آموزشی در مقابله با آزار و اذیت ضداسلامی و اقلیت های قومی – مذهبی برگزار کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۵:۳۰
حمله مهاجمین به منزل یک مسلمان در ایلینوی آمریکا و پرتاب آجر از شیشه پنجره
حوزه/ پرتاب آجر از شیشه پنجره اتاق خواب یک خانواده مسلمان و نوشتن شعار اسلام هراسی بر دیوار این منزل در شهر بولینگ بروک در ایلینوی، در راستای وحشت و ارعاب جامعه اسلامی اتفاق افتاد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۳:۱۵
دستگیری عامل شعارنویسی های نژادپرستانه در مسجد لانکشایر
حوزه/ گزارش های متعددی از شعارنویسی های نژادپرستانه در سه روز آخر هفته در ورودی مسجد السلام در لانکشایر بریتانیا به پلیس داده شد که سرانجام فردی در این رابطه دستگیر شد.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۴:۵۵
دختر محجبه آمریکایی مورد ضرب و شتم هم کلاسی خود قرار گرفت
حوزه/ در پی انتشار فیلم ویدئویی حمله دانش آموز به هم کلاسی محجبه و ضرب و شتم او، شورای روابط اسلامی آمریکایی خواستار تشکیل پرونده جرم نفرت محور در این رابطه شد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۲۳
گزارش جدید نشان داد:
​مسلمانان قربانی اصلی نفرت در نیوساوت ولز استرالیا هستند
حوزه/ درحالی که سیاستمداران استرالیایی مدعی مبارزه با جرایم نفرت محور و ضدمذهبی هستند، یک گزارش جدید توسط موسسه جرم شناسی سیدنی نشان داد که مسلمانان و جامعه اسلامی بزرگترین قربانیان نفرت در ایالت نیوساوت ولز استرالیا محسوب می شوند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۵:۵۰
مهاجم سفیدپوست مسلح، شیشه های مسجدی در اوهایو را شکست
حوزه/ به گفته بانیان مسجد، فرد سفیدپوست مسلح هنگام نماز صبحگاهی، شیشه های پنجره های مسجد الرحمان در شهر دیتون در ایالت اوهایو را خرد کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۱
همسایگان کانادایی در کمپین « برش نفرت با برش مو » شرکت کردند
حوزه/ پس از اینکه یک مغازه سلمانی متعلق به یک فرد مسلمان در شهر ادمونتون کانادا مورد حمله قرار گرفت، بسیاری از همسایگان این فرد مسلمان برای حمایت از او در کمپین «برش نفرت با برش مو» حضور یافتند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۰
اعلام آمادگی مسلمانان و یهودیان اسکاتلند در مبارزه با نژادپرستی و اسلام هراسی
حوزه/ در جلسه مشترکی که میان شورای مسلمانان و یهودیان اسکاتلند برگزار شد، به همکاری های مشترک تاکید گردید. یکی از موضوعات مهم این جلسه مبارزه با نژادپرستی و اسلام هراسی در غرب بود.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۲
گزارش اف بی آی خبر از افزایش جرایم نفرت محور در تگزاس می دهد
حوزه/ در گزارش اخیر اف بی آی از جرایم نفرت محور و اسلام هراسی در ایالت تگزاس آمریکا در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد که شهر آستین نسبت به شهرهای دیگر بیشترین رقم نفرت و عدم مدارا را داشته است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۵۰