*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
در نظرسنجی گردشگران مسلمان:
کشورهای غربی تسهیلات حلال کمی برای مسافران مسلمان ارائه می دهند
حوزه/ در یک نظرسنجی که توسط سازمان سوشبل ارث، یک سازمان ارائه دهند اطلاعات مسافرتی اسلامی انجام شد، بیش از ۶۱ درصد بر این باور بودند که کشورهای غربی تسهیلات اسلامی و حلال کمی برای گردشگران و مسافران مسلمان ارائه می دهند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۵۳
فرودگاه بین المللی ازبکستان نمازخانه‌ای برای مسافران مسلمان افتتاح می‌کند
حوزه/ فرودگاه بین المللی اسلام کریموف تاشکند، پایتخت ازبکستان به زودی یک نمازخانه شبانه روزی مجهز به دستشویی و وضوخانه برای مسافران و زائران مسلمان راه اندازی خواهد کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۱:۰۵
سایت اینترنتی اقامتگاه‌های گردشگری اسلامی راه اندازی شد
حوزه/ سایت اینترنتی جدیدی که به تازگی مخصوص گردشگران مسلمانان راه اندازی شده است، به منظور ارائه جایگزینی برای اقامتگاه‌های غیرمذهبی چون ایربی.ان.بی می‌باشد که مسلمانان در آن‌ها با تبعیض دینی روبرو می‌شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۰۱:۵۵
سایت گردشگری حلال برای مسافران مسلمان راه اندازی شد
حوزه/ تریپ‌فز یک پورتال مسافرتی جدید است که مجموعه‌ اطلاعات کاملی از ۲۰۰ هزار هتل و استراحتگاه در سراسر کره زمین داشته و بیش از ۲۰ هزار مورد از این اقامتگاه‌ها در مراکز حلال طبقه‌بندی شده‌اند.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۲:۱۴