*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
گفتگوی جذاب و خواندنی با یک روحانی جانباز؛
دو روز بعد از ازدواج راهی جبهه شدم
حوزه/ تقریباً پس از گذشت ۳ سال از درس و بحث‌های طلبگی‌ام، آژیر خطر جنگ به صدا درآمد و کمی بعد خود را در موقعیت جنگی دیدیم. تا به خود آمدیم، دیدیم که دشمن وارد خاک کشورمان شده است ...
۱۳۹۶/۳/۴ - ۰۹:۴۲
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
سند ۲۰۳۰ یونسکو بر معارف ناب اسلام خط قرمز می کشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام با تاکید بر ضرورت جلوگیری از نفوذ دشمن، به سند ۲۰۳۰ یونسکو اشاره کرد و گفت: با اجرای این سند زمینه نفوذ فرهنگی دشمن فراهم می شود و بر معارف ناب اسلام خط قرمز کشیده می شود.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۳۴
رئیس شورای اجرایی حزب الله:
آمریکا بسیار ضعیف تر از گذشته است/ مقاومت ریشه در فرهنگ ما و خون شهدا دارد
حوزه/ مقاومت جریانی اصیل است که ریشه در فرهنگ و خون و شهدا و مرم شریف لبنان دارد و این مقاومت همواره و با قدرت و عزم و اراده قوی تردر لبنان باقی خواهد ماند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۳:۴۵
حماس در مورد سفر ترامپ به فلسطین اشغالی هشدار داد
حوزه/ مسئول حماس گفت: برخی عرب ها بنا دارند برای سفر ترامپ به منطقه قربانی کنند تا سرسپردگی خود را به او ثابت کنند و البته این افراد از آرمان ها و قوابت فلسطین و مقاومت عقب نشینی خواهند کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۰۰:۱۶
مقام ارشد حزب الله:
عربستان می خواهد با ترویج ایران هراسی، جنگ شیعه وسنی به راه بیندازد
حوزه/ جهت گیری عربستان کاملا در راستای ائتلاف آمریکا و اسرائیل علیه ایران و حزب الله و هدف آنها نیز تخریب چهره ایران و حزب الله و جلوگیری از افزایش دستاوردهای آنها در مبارزه با تروریسم است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۴۷
اسماعیل هنیه:
عزت و کرامت ما در مقاومت است
حوزه/ اسماعیل هنیه نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اجرای انتخابات داخلی در کرانه باختری بدون حضور نوار غزه را موجب اختلاف و چند دستگی حقیقی دانست که به سلسله تصمیم های اخیر همچون حقوق و نپذیرفتن تصمیمات بیروت که به شورای ملی متعلق است، افزوده می شود.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۰۰:۰۵
نماینده عضو فراکسیون مقاومت لبنان:
قدرت ما در برابر اسرائیل روز به روز افزایش می یابد
حوزه/ موسوی گفت: دسترسی ما به عمق اسرائیل و هدف قرار دادن آن روز به روز بیشتر می شود و بر این واقعیت تاکید می کنیم که دست اسرائیل در برابر مقاومت اسلامی باز نیست.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۷:۲۳
تظاهرات در بحرین در همبستگی با بازداشت شدگان و تاکید بر مقاومت
حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بازداشت "نجاح حبیب" شهروند بحرینی را محکوم و موضع شجاعانه او را در عدم همکاری با دستگاه های رژیم آل خلیفه علی رغم شکنجه و مزاحمت در روند بازجویی ستود.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۲:۴۸
مسابقه زبان فارسی "شهید چمران" در لبنان برگزار شد
حوزه/ سفیر ایران در بیروت با اشاره به آغاز تاسیس مقاومت اسلامی لبنان در زمان امام موسی صدر و شهید مصطفی چمران گفت: شهید چمران الگوی جوانانی است می خواهند به راه زهد و فداکاری و تقوا قدم بگذارند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۷:۰۲
جبهه العمل الاسلامی لبنان:
مسلمانان تا اسرائیل را نابود نکنند، آرام نمی گیرند
حوزه/ دشمن صهیونیستی باید بداند که همواره تنها دشمن اصلی ما مسلمانان و راس فتنه خواهد بود و امت اسلامی تا راس فتنه را قطع نکنند، آرام نخواهند نشست.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۹:۵۹