*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
حجت‌الاسلام سروستانی:
تقویت روحیه انقلابی، استقامت و امید به آینده مهمترین سلاح در مقابل دشمن است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در هم اندیشی محتوایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: تقویت روحیه انقلابی، استقامت و امید به آینده را مهمترین سلاح در مقابل دشمن عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۳۳
دولت هلند قصد دارد دین صاحبان اسلحه را بداند
حوزه/ روزنامه مرجع دالتکس کرانت روز پنجشنبه اعلام کرد که طی تصویب یک لایحه بحث برانگیز و نفاق افکن دولت هلند قصد دارد منشأ قومی و دینی صاحبان سلاح در این کشور را تهیه و مورد بررسی قرار دهد .
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۹:۰۵
مدیر مدرسه امام جعفر صادق(ع) قهستان مطرح کرد:
« علم و عمل»؛ سلاح یک روحانی در کارزار تبلیغی
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام جعفر صادق(ع) قهستان گفت: حوزه های علمیه، مرزبان مرزهای اعتقادی و فکری هستند و همانطور که یک مرزبان نیاز به اسلحه دارد، اسلحه‌ی این مرزبانان نیزعلم، عمل، تقوا و آشنایی با مسائل روز است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۵:۰۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سلاح ایران برای حفظ ارزش ها به کار می رود
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سلاح ایرانی برای این است که مردم، جامعه و ارزش ها حفظ بشود و در واقع حافظ مردم است و این خیلی فرق می کند با کسی که سلاحش برای سلب امنیت انسانها بکار گرفته می شود و قابل قیاس نیست.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴:۴۸
همراه با خمینی کبیر(ره)؛
از سلاح تبلیغات دشمن بیشتر بترسید/ با هماهنگی در مقابل دشمن متحد شوید
حوزه/ دشمنان مى خواهند به وسيله تبليغات سوء، اتحاد ما را از بين بـبـرنـد. پـس شـمـا هـر چـه مـى تـوانـيـد بـيـشـتـر هـمـاهـنـگ شـويـد، هـمـه يـك هـدف را دنبال كنيد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۰
امام جمعه موقت کرمانشاه:
اعتماد به وعده های توخالی آمریکا نتیجه ای جز سقوط ندارد
حوزه/ امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به هجمه های وسیع دشمنان علیه انقلاب، گفت: اعتماد به وعده های توخالی آمریکا نتیجه ای جز سقوط به همراه ندارد.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۵:۳۳
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
حجاب از ضروریات دین است/ مسئولین کشور موظفند در محیط‌های اجتماعی و ادارات دولتی از این ارزش الهی، حمایت کنند
حوزه/جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای به مناسبت هفته حجاب وعفاف خاطر نشان ساخته: مسئولین و مدیران فرهنگی کشور موظفند در محیط‌های اجتماعی و ادارات دولتی ضمن حمایت از این ارزش الهی، حجاب این افتخار و عزت زن مسلمان را تمجید و تحسین کنند و با تبلیغات گسترده در ترویج فرهنگ دینی تلاش کنند.
۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۵:۰۶
آیت الله مصباح یزدی:
دشمنان به نام حمایت از دین به دنبال مقابله با اساس اسلام هستند
حوزه/ امروز دشمنان به روش دیگری روی آوردند که به نام حمایت از دین و اسلام به دنبال مقابله با اساس اسلام هستند؛ آن قدر این کار حساس است که نه تنها صریحا دست به سلاح می برند و لشکر کشی می کنند و بسیاری اوقات نقشه می کشند که به دست ایادی خود، به نام دین به جنگ مسلمانان بروند.
۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۰۲:۴۷
حجت الاسلام و المسلمین حاجتی:
دعا کلید گنج های الهی است
حوزه/ امام جمعه موقت اهواز، دعا را کلید گنج های الهی دانست و تصریح کرد: ماه رمضان، یک صندوق پر از گنج های ناب الهی است که قفل آن با کلید دعا و عبادت گشوده می شود.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۰۹:۰۵
عضو خبرگان رهبری:
تکیه بر فرهنگ حسینی بهترین سلاح دفاع در جنگ فرهنگی است
حوزه/ عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز تکیه بر فرهنگ حسینی بهترین سلاحی است که ما می توانیم برای دفاع از خود در جنگ فرهنگی با دشمن از آن بهره ببریم.
۱۳۹۴/۸/۱ - ۱۵:۵۸