*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Saturday, July 21, 2018
داستان خوبان (۳۱)؛
بهترين روش سعادت بخش براى زن
حوزه/ روزى در جمع عدّه اى از اصحاب و ياران نشسته بوديم ، كه حضرت رسول صلّى اللّه عليه و آله سؤ ال فرمود: بهترين چيز براى زن چيست؟ و هيچ يك از افراد جواب مناسبى براى آن نداشتند. هنگامى كه من ...
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۱۰
آیت الله العظمی سبحانی:
مصداق کوثر منحصر در حضرت زهرا(س) است
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه مصداق خیر کثیر حضرت زهراست، تصریح کردند: چه خیر کثیری بالاتر از اینکه یازده فرزند از نسل حضرت زهرا(س)، عهده‌دار امامت شدند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۴:۲۰
دبیر مجلس وحدت مسلمین ایالت سند:
مهمترین پیام فاطمی رساندن پیام دین و دفاع از نظام امامت و ولایت است
حوزه/ حجت الاسلام مقصود علی دومکی در کنفرانس « سیده النساء العالمین» گفت: حیات طیبه سیدة نساءالعالمین، صدیقه کبرای حضرت فاطمه زهرا (س) برای جهان بشریت به خصوص به صنف زنان، دفاع از نظام امامت و ولایت است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۲:۲۵
فیلسوف و کشیش مسیحی:
حضرت زهرا (س) به ما درس دفاع از حق و عدم ضعف در برابر سختی ها آموخت
حوزه/ دکتر میشل کعدی نویسنده و فلیسلوف مسیحی لبنانی تاکید کرد: حضرت زهرا (س) در جامعه خود یک معلم، ادیب و سخنران برجسته و طراز اول بودند که هیچ کس هم‌سطح ایشان نبود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۳
دبیر مجلس وحدت مسلمین پنجاب:
سیره حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای زنان جهان است
حوزه/ حجت الاسلام سید مبارک موسوی گفت: نقش زنان در توسعه و پیشرفت کشور غیرقابل انکار است و زنان ما باید حضرت زهرا را الگوی خود قرار دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۵
حجت الاسلام و المسلمین میرباقری :
دشمنی تمام مکاتب شیطانی این است که راه انسان با امام(ع) راببندند
حوزه/ وقتی ماجرای سقیفه را به پایان رسانیدند، شیطان جمع کرد فرماندهان خودش را و به آنها گفت، بروید جشن بگیرید و گفت ماجرا تا ظهور به تاخیر افتاد و بنا بود مردم در فضای نعیم و نعمت زندگی کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۴
صوت/ آفتاب مهر
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۱:۳۰
امام جمعه بابل:
اگر زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند از حضرت زهرا(س) الگو بگیرند
حوزه/ امام جمعه بابل، زندگی حضرت فاطمه‌(س) را بهترین الگو برای خانواده‌ها دانست و گفت: اگر امروز زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند، باید آن را در چشمه‌های پر از معنویت عبادت و بندگی بیابند و این مسأله در زندگی فاطمه(س) متجلی شده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
تبعیت از ولایت فقیه ادامه راه حضرت زهرا(س) است
حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نقش تأثیرگذار ولایت فقیه در جامعه، گفت: تبعیت از ولایت فقیه ادامه راه حضرت زهرا(س) است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۲