*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
دبیر مجلس وحدت مسلمین ایالت سند:
مهمترین پیام فاطمی رساندن پیام دین و دفاع از نظام امامت و ولایت است
حوزه/ حجت الاسلام مقصود علی دومکی در کنفرانس « سیده النساء العالمین» گفت: حیات طیبه سیدة نساءالعالمین، صدیقه کبرای حضرت فاطمه زهرا (س) برای جهان بشریت به خصوص به صنف زنان، دفاع از نظام امامت و ولایت است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۲:۲۵
فیلسوف و کشیش مسیحی:
حضرت زهرا (س) به ما درس دفاع از حق و عدم ضعف در برابر سختی ها آموخت
حوزه/ دکتر میشل کعدی نویسنده و فلیسلوف مسیحی لبنانی تاکید کرد: حضرت زهرا (س) در جامعه خود یک معلم، ادیب و سخنران برجسته و طراز اول بودند که هیچ کس هم‌سطح ایشان نبود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۳
دبیر مجلس وحدت مسلمین پنجاب:
سیره حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای زنان جهان است
حوزه/ حجت الاسلام سید مبارک موسوی گفت: نقش زنان در توسعه و پیشرفت کشور غیرقابل انکار است و زنان ما باید حضرت زهرا را الگوی خود قرار دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۵
حجت الاسلام و المسلمین میرباقری :
دشمنی تمام مکاتب شیطانی این است که راه انسان با امام(ع) راببندند
حوزه/ وقتی ماجرای سقیفه را به پایان رسانیدند، شیطان جمع کرد فرماندهان خودش را و به آنها گفت، بروید جشن بگیرید و گفت ماجرا تا ظهور به تاخیر افتاد و بنا بود مردم در فضای نعیم و نعمت زندگی کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۴
صوت/ آفتاب مهر
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۱:۳۰
امام جمعه بابل:
اگر زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند از حضرت زهرا(س) الگو بگیرند
حوزه/ امام جمعه بابل، زندگی حضرت فاطمه‌(س) را بهترین الگو برای خانواده‌ها دانست و گفت: اگر امروز زنان به دنبال شیرینی زندگی هستند، باید آن را در چشمه‌های پر از معنویت عبادت و بندگی بیابند و این مسأله در زندگی فاطمه(س) متجلی شده بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
تبعیت از ولایت فقیه ادامه راه حضرت زهرا(س) است
حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نقش تأثیرگذار ولایت فقیه در جامعه، گفت: تبعیت از ولایت فقیه ادامه راه حضرت زهرا(س) است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۲
پیام آیت اللّه العظمی صافی به همایش ریحانة النبّی:
جامعه نياز وافر به معنويت و درک حقايق شناخت راه و رسم زندگي پاکان دارد
حوزه/ اگر جامعه، زهراي اطهر سلام الله علیها را واقعاً بشناسد و اگر زندگي علي مطهر علیه الصلاة و السلام را الگوي رفتاري خود قرار دهد نورانيت مضاعفي، جامعه را فرا مي‌گيرد و دل‌ها را روشن و انديشه‌ها را پاک و مطهّر خواهد نمود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۴
اجلاس مربیان اخلاق و تربیت مجتمع آموزش عالی بنت الهدی برگزارشد
حوزه/ اولین اجلاس مربیان اخلاق و تربیت مجتمع آموزش عالی بنت الهدی با عنوان «توازن اختیار و مسئولیت همزمان با هفته تربیت و در تقارن با میلاد بهترین و برترین الگوی تربیتی زن مسلمان حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۸