*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
حجت الاسلام کهوند از پشت پرده فضای مجازی می گوید:
چه کسانی جلوی پاگرفتن پیام رسان ایرانی را می گیرند؟
حوزه/ محمد کهوند: تلگرام مهندسی بازدید می کند. کسانی که ادمین تلگرامی بودند، می دانند که می توانستند در گروه یک نفر به غیر از بقیه محتوا را نبیند؛ یا یک نفر در گروه محتوا بگذارد و مابقی نبینند؛ وقتی ادمین یک کانال تلگرامی می تواند این کار را انجام دهد، مدیر تلگرام نمی تواند؟! می آید در انتخابات این کار را می کند؛ شبهه "آیت الله قتل عام "در کل کشور منتشر می شود؛ اما پاسخ آن به دست مردم نمی رسد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸
از سوی سازمان تبلیغات خوزستان؛
كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود
حوزه/ كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای با حضور حجت الاسلام دكتر كهوند، کارشناس برتر فضای مجازی حوزه‌های علمیه، برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۴
حجت الاسلام کهوند:
برخی سند ۲۰۳۰را درفضای مجازی پیاده می کنند
حوزه/ کارشناس فضای مجازی گفت:در سازمان ملل وقتی همه قوانین به نفع آمریکا تصویب می شد، کشور ها دو دسته شدند که آن زمان سواد رسانه را ترویج کردند و بازیگران سواد رسانه در کشور ما از نظر سیاسی از یک طیف اند که نا خواسته سند بیست سی را در فضای مجازی پیاده می کنند.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۲:۰۱
به همت تیپ امام جعفر صادق(ع)؛
گردهمایی مصون سازی فرهنگی با موضوع"تهدیدات و آسیب های فضای مجازی" در قم برگزار شد
حوزه/ با حضور مسئولین ، کارکنان و سربازان تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام در سالن اجتماعات این یگان برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۳۵
در همایش آسیب شناسی بازی های رایانه ای مطرح شد؛
۸۰ درصد بازیهای رایانه ای در دست صهیونیست هاست / ۲۳ میلیون ایرانی مشغول بازی های رایانه ای هستند
حوزه/ چهارمین همایش آسیب شناسی بازی های رایانه ای با همکاری جامعه المصطفی(ص) و سازمان بسیج رسانه استان قم در سالن همایش های مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد.
۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۶:۱۹
کارشناس و پژوهشگر فضای مجازی تبیین کرد؛
سردمداران تلگرام، صهیونیست هستند/ لزوم مطالبه گری مردم از مسئولان برای ایجاد شبکه ملی اطلاعات
حوزه/ کارشناس و پژوهشگر فضای مجازی با تاکید بر لزوم توجه جدی به مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه فضای مجازی ، خواستار شکل گیری فرهنگ مطالبه گری مردم از مسئولان در زمینه ایجاد شبکه ملی اطلاعات شد.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۲۲:۴۹