*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۹ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 26, 2019
مسجدی در پاکستان که به داخل زمین فرو می‌رود!
حوزه/ یک مسجد که در روستای اکبرپورا واقع شده به مسجد «فرو رونده» معروف است. این مسجد به نام «آخوند پونجا بابا»، یک پارسا در دوران سلطنت امپراطوری مغول، و حدود ۴۰۵ سال پیش ساخته شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۱
دانشگاه اسلامی پیشاور مرکز "حافظ شناسی" راه اندازی می‌کند
حوزه/ «مرکز حافظ شناسی» با همکاری خانه فرهنگ ایران در دانشگاه اسلامیه پیشاور پاکستان راه‌اندازی می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۳۴
در روز قدس؛
پاکستان یکپارچه فریاد «مرگ بر اسرائیل» شد
حوزه/ امروز مردم مسلمانان پاکستان با لبیک به ندای پیرجماران و ولی امرمسلمین حضرت آیت‌الله خامنه ای یک با دیگر به خیابان ها آمدند و فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۲:۴۶
پروژه مرمت مسجد تاریخی در پیشاور آغاز شد
حوزه/در نخستین مرحله از پروژه مرمت مسجد تاریخی مهابت خان از آثار تاریخی قرن هفدهم در پیشاور پاکستان، مغازه هایی که به ساختار مسجد پیشروی کرده بودند حذف شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۸
دیوان عالی پیشاور زمین های اعطایی به وعاظ دینی را پس گرفت
حوزه/ کمیته دیوان عالی پیشاور در پاکستان زمین‌های اعطایی به وعاظ و امامان جماعت در سال ۲۰۰۷ را از آن ها پس گرفت که مربوط به ۷۰۰ مسجد در سرتاسر منطقه می شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۵
معافیت مدارس دینی و مساجد پیشاور پاکستان از پرداخت آب‌بها
حوزه/ مدارس حوزوی و دینی شهر پیشاور پاکستان از پرداخت قبض آب معاف شدند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۲۰:۲۵
۴هزار مسجد پاکستان به انرژی خورشیدی مجهز می‌شوند
حوزه/ وزیر اعظم استان خیبر پختونخوا در استان مرزی شمال غربی پاکستان اعلام کرد به زودی ۴ هزار مسجد در سرتاسر این استان به انرژی خورشیدی مجهز خواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۸:۰۰
تاکید رهبران مذهبی پاکستان بر اهمیت صلح و همدلی در محرم
حوزه/ علما و روحانیون شاخه‌های مذهبی مختلف پاکستان با حضور در یک کنفرانس خبری در پیشاور بر اهمیت صلح، مدارا و همزیستی مسالمت آمیز تاکید کردند.
۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۶:۴۳
جماعت اسلامی پاکستان خواستار راه اندازی سیستم بانکی بدون بهره
حوزه/ یک مقام ارشد جماعت اسلامی در پاکستان خواستار راه‌اندازی سیستم بانکی بدون بهره شده و این اقدام را تنها راه نجات توسعه اقتصادی و اجتماعی این کشور دانست.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۲۳:۰۰
برگزاری تظاهرات روز قدس در شهرهای مختلف پاکستان
حوزه/ در راهپیمای روز قدس پاکستان تظاهرکنندگان پلاکاردهای ضداسرائیلی و ضدصهیونیستی در دست داشته و شعارهایی در دفاع از حقوق ملت فلسطین سر دادند.
۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۰۹:۳۱