*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ \ ۷ رمضان ۱۴۳۹ \ Wednesday, May 23, 2018
معاون دانشگاه قم:
هنر مهمترین عنصر انتقال مفاهیم دینی است
حوزه/ معاون دانشگاه قم بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم معنوی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
مفاهیم دینی با زبان روز عرضه شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به این واقعیت که همه پیامبران با زبان روز خود آشنا بودند و حتی معجزات آنها هم بر اساس مسائل روز بوده است، گفت: امروز دشمنان از جدید ترین شیوه ها و امکانات برای ضربه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و ما هم وظیفه داریم با زبان روز و شیوه‌های جدید با آنها مقابله کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۵
با حضور حجت الاسلام راستگو:
کارگاه‌های شیوه آموزش مفاهیم دینی در اتريش برگزار شد
حوزه/ کارگاه و برنامه‌های آموزشی با موضوع شیوه‌های آموزش مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان در شهر وین اتريش و با استادی حجت الاسلام راستگو برگزار شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۵:۱۲
تولیت آستان قدس رضوی:
هنر انقلابی نیاز به حمایت دارد/ مفاهیم دینی در قالب‌های هنرمندانه ارائه شود
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی بر ضرورت حمایت از هنر انقلابی و ارائه مفاهیم دینی در قالب‌های هنرمندانه به جامعه، تاکید کرد و گفت: بِرند رضوی در حوزه هنر، یعنی هنر فاخری که نتیجه‌اش لطافت روح، انسان سازی و آگاهی بخشی برای بشریت است.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۶:۲۳
استاد حوزه علمیه قزوین در جمع ائمه جماعات:
ارتباط با جوانان از ویژگی های روحانیت انقلابی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی گفت: درک مسائل اجتماعی و برقراری ارتباط با آحاد جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان از شاخصه های روحانیت انقلابی است، لذا باید برای برقراری ارتباط با جوانان، تمهیدات کاربردی و کارشناسی را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۷:۲۳
عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی:
تولید علم اسلامی نیازمند تبدیل مفاهیم دینی به اوصاف عینی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پیروزمند گفت: برای تولید علم اسلامی باید مفاهیم دینی را به اوصاف عینی و اوصاف عینی را به موضوعات عینی تبدیل کرد. اخذ مفاهیم دینی باید با روش خود یعنی روش اجتهادی، وبا منابع خود که کتاب و سنت است، باید شکل گیرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۵۹
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین؛
نقش رسانه در انتقال مفاهیم دینی غیر قابل انکار است
حوزه/ رسانه نقش مهمی در حفظ و انتقال پیام و مفاهیم دینی و مباحث انقلابی در مقابل هجمه و فتنه و توطئه های سایبری و فضای مجازی از سوی دشمن بر عهده دارد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۰:۵۵
درنشست "حوزه، مبلغین و رسانه‌" تاکید شد:
حوزه از تربیت نیروهای رسانه ای غفلت نکند
حوزه/ نشست "حوزه، مبلغین و رسانه‌"، صبح امروز با حضور مسئولین نهادهای مختلف حوزوی و مؤسسات فرهنگی حوزه علمیه خراسان، به همت اداره کل پژوهش‌های اسلامی رسانه (دفتر نمایندگی خراسان) در مشهد برگزار شد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۷:۲۲
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین:
فضای مجازی کارآمدترین ابزار تبلیغ دین و پاسخگویی به شبهات است
حوزه/ دشمنان در فضای مجازی با تمام توان علیه باورها ومقدسات دینی ما کار می کنند، لذا باید طلاب و فضلای مستعد از این بستر در راستای ترویج دین و پاسخ گویی به شبهات نهایت استفاده را ببرند.
۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۰۹:۱۸