*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
معاون دانشگاه قم:
هنر مهمترین عنصر انتقال مفاهیم دینی است
حوزه/ معاون دانشگاه قم بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم معنوی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
مفاهیم دینی با زبان روز عرضه شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به این واقعیت که همه پیامبران با زبان روز خود آشنا بودند و حتی معجزات آنها هم بر اساس مسائل روز بوده است، گفت: امروز دشمنان از جدید ترین شیوه ها و امکانات برای ضربه زدن به اسلام استفاده می‌کنند و ما هم وظیفه داریم با زبان روز و شیوه‌های جدید با آنها مقابله کنیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۵
با حضور حجت الاسلام راستگو:
کارگاه‌های شیوه آموزش مفاهیم دینی در اتريش برگزار شد
حوزه/ کارگاه و برنامه‌های آموزشی با موضوع شیوه‌های آموزش مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان در شهر وین اتريش و با استادی حجت الاسلام راستگو برگزار شد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۵:۱۲
تولیت آستان قدس رضوی:
هنر انقلابی نیاز به حمایت دارد/ مفاهیم دینی در قالب‌های هنرمندانه ارائه شود
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی بر ضرورت حمایت از هنر انقلابی و ارائه مفاهیم دینی در قالب‌های هنرمندانه به جامعه، تاکید کرد و گفت: بِرند رضوی در حوزه هنر، یعنی هنر فاخری که نتیجه‌اش لطافت روح، انسان سازی و آگاهی بخشی برای بشریت است.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۶:۲۳
استاد حوزه علمیه قزوین در جمع ائمه جماعات:
ارتباط با جوانان از ویژگی های روحانیت انقلابی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی گفت: درک مسائل اجتماعی و برقراری ارتباط با آحاد جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان از شاخصه های روحانیت انقلابی است، لذا باید برای برقراری ارتباط با جوانان، تمهیدات کاربردی و کارشناسی را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۷:۲۳
عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی:
تولید علم اسلامی نیازمند تبدیل مفاهیم دینی به اوصاف عینی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پیروزمند گفت: برای تولید علم اسلامی باید مفاهیم دینی را به اوصاف عینی و اوصاف عینی را به موضوعات عینی تبدیل کرد. اخذ مفاهیم دینی باید با روش خود یعنی روش اجتهادی، وبا منابع خود که کتاب و سنت است، باید شکل گیرد.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۵۹
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین؛
نقش رسانه در انتقال مفاهیم دینی غیر قابل انکار است
حوزه/ رسانه نقش مهمی در حفظ و انتقال پیام و مفاهیم دینی و مباحث انقلابی در مقابل هجمه و فتنه و توطئه های سایبری و فضای مجازی از سوی دشمن بر عهده دارد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۰:۵۵
درنشست "حوزه، مبلغین و رسانه‌" تاکید شد:
حوزه از تربیت نیروهای رسانه ای غفلت نکند
حوزه/ نشست "حوزه، مبلغین و رسانه‌"، صبح امروز با حضور مسئولین نهادهای مختلف حوزوی و مؤسسات فرهنگی حوزه علمیه خراسان، به همت اداره کل پژوهش‌های اسلامی رسانه (دفتر نمایندگی خراسان) در مشهد برگزار شد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۷:۲۲
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین:
فضای مجازی کارآمدترین ابزار تبلیغ دین و پاسخگویی به شبهات است
حوزه/ دشمنان در فضای مجازی با تمام توان علیه باورها ومقدسات دینی ما کار می کنند، لذا باید طلاب و فضلای مستعد از این بستر در راستای ترویج دین و پاسخ گویی به شبهات نهایت استفاده را ببرند.
۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۰۹:۱۸