*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
قطره ای از دریا؛
آیه ای که ثابت می کند اسلام با استکبار سازش ندارد
حوزه/ تكیه به طاغوت ‏ها و هر آنچه غیر خدایى است، گسستنى و از بین رفتنى است. تنها رشته‏ اى كه گسسته نمى‏گردد، ایمان به خداست. «لا انفصام لها»
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۲۱:۰۰
در کنفرانس اتحاد امت در پاکستان مطرح شد:
اختلاف اساسی میان مسلمانان وجود ندارد/ شیعه و سنی به مساجد هم رفت و آمد کنند
حوزه/ سخنرانان کنفرانس اتحاد امت در پاکستان گفتند: تنها اختلاف نظر میان شیعه و سنی مربوط به نظریه امامت و خلافت است که این هم مشترک است؛ چون اصل خلافت و امامت را هم شیعه و هم سنی قبول دارند و از این رو در میان مسلمانان اختلاف اساسی وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۳:۴۱
پاسخ به شبهات (۱۲)؛
پاسخ به شبهه ای پیرامون نحوه برخورد با مسیحیان و یهودیان در آخرت
حوزه/ در فرهنگ اسلامي، كفر چند معنا دارد كه يكي از آن‏ها عناد و انكار حقايق است و اين در قيامت باعث عقوبت مي‏گردد، نه كفري كه از روي ناداني و از قصور و استضعاف فكري باشد كه در اين صورت ممكن است مشمول رحمت الهي قرار گيرد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۴:۰۰
گفت و گوی اختصاصی حوزه با مستبصر آلمانی :
متاسفانه آلمانی ها از طریق وهابی ها با اسلام آشنا می شوند/ به خاطر عدالت علی( ع) سنی شدم و با علم به مقام نورانی او به شیعه گرویدم
حوزه/ اگر در آلمان بگویی یک نفر کمتر از شش میلیون یهودی توسط هیتلرکشته شده این منع می شود و همه می گویند این دروغ گوست.لابی یهودی در حکومت آلمان هم نفوذ دارد به طوری که اگر در آلمان بگویی مرکل احمق است اشکال ندارد ولی اگر بگویی نتانیاهو احمق است اسرائیل بد است؛ اذیتت می کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۰:۵۲
در گفتگو با اساتیدحوزه و دانشگاه خراسان جنوبی مطرح شد؛
حقوق بشر اسلامی زمینه ساز تحقق عدالت اجتماعی/ چرا مستکبران عالم مدال مدافع حقوق بشر می‌گیرند؟
حوزه/ حقوق بشر همواره یکی از موضوعات مهم و کلیدی استکبار جهانی برای پیشبرد اهداف شوم و پوشاندن جنایت‌های خود در جهان بوده است، از طرفی اسلام برای انسانها جایگاه والایی قائل شده به طوری که خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داده است.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۷:۳۵
به مناسبت روز حقوق بشر اسلامی:
آیا مبانی حقوق بشر غربی با اسلام سازگار است؟
حوزه/ حقيقت اين است كه اومانيسم و فردگرايي در فلسفة غرب، به جاي احترام به انسان، باعث فروكاهي شخصيت او گرديده است. به گفته استاد شهيد مطهري: "در فلسفه غرب، سال‌هاست كه انسان ...
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۲۸
حجت الاسلام شمس الدین زاده:
بهترین راه ترویج حقوق بشر اسلامی، گسترش تفکراسلام ناب و شیعی است
حوزه/ امام جمعه بشرویه با بیان اینکه بهترین راه ترویج حقوق بشر اسلام گسترش تفکراسلام ناب و شیعی است، گفت: جمهوری اسلامی ایران سال‌هاست که پرچم عدالت خواهی و ظلم ستیزی را در جهان بلند کرده اما برخی کشورهای دست نشانده عربی منطقه مزاحم این اهداف هستند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰:۲۰
امام جمعه نجف اشرف:
آمریکا و اسرائیل در برابر ایران عقب نشینی کردند/ آیت الله العظمی سیستانی خواستار تشکیل سریع دولت است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه آیت الله سیستانی به دولت عراق به خاطر تداوم بحران خدمات هشدار دادند، گفت: اظهارات ترامپ به معنی عقب نشینی آمریکا در قبال ایران است.
۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۲۰:۲۹
خبرگزاری حوزه گزارش می دهد؛
اهدای خون، باشکوه ترین ایثار/ اهدای زندگی، رمز جاودانگی
حوزه/ اهدای خون یکی از اعمال بشر دوستانه بوده و نماد ایثارگری و فداکاری به منظور نجات جان بیماران نیازمند به خون به شمار می آید.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۳۷
اردوگاه تابستانی کودکان متعلق به «ادیان ابراهیمی» در کانادا برگزار شد
حوزه/ اردوگاه تابستانی برای کودکان ادیان ابراهیمی اسلام، مسیحیت، و یهودیت در شهر میسی ساگا در کانادا برگزار شد و در آن به کودکان ادیان سه گانه، دوستی، صمیمیت و همبستگی میان ادیانی آموخته می شود.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۵:۱۰