*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Tuesday, November 20, 2018
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدالت طلبان آن سوی مرزها منتظر دریافت محصولات انقلاب اند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه باید صادرات فرهنگی را مد نظر قرار دهیم، گفت: در پشت مرزها عدالتخواهان منتطرند، تا محصولات انقلاب دنیا را نجات دهد، و این انقلاب فرصتی برای نشر اسلام واقعی به جهانیان است.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۴:۳۶
واکنش شدید یهودیان به سخنان جنجالی یک خاخام یهودی در مورد مسلمانان
حوزه/یک خاخام یهودی که در نامه ای سرگشاده گفته بود«اسلام جایی در اروپا و به ویژه بریتانیا ندارد» و از ممنوعیت «برقع» حمایت کرده بود، به شدت توسط شخصیت های مذهبی یهودی در انگلستان محکوم شد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۰۹:۵۵
چهارمین مراسم سالانه «درهای باز» در مسجد ویسکانسین برگزار می شود
حوزه/ مرکز اسلامی شهر جینسویل، در ایالت ویسکانسین جمعه هفته آتی، چهارمین مراسم سالانه «درهای باز مسجد» برگزار کرده و از غیرمسلمانان برای شرکت در این رویداد و گفتگو درباره اسلام دعوت به عمل آورده است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۳:۴۰
سرپرست حوزه علمیه خواهران گلستان مطرح کرد:
واقعه غدیرخم؛ یکی از مهمترین برنامه‌های پیامبر (ص) در تداوم اسلام
حوزه/حسینی واعظ گفت: عید غدیر، یکی از بزرگ ترین و مهم ترین اعیاد اسلامی و به عنوان یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های پیامبر اسلام(ص) جهت دوام، عزت و شکوه اسلام محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۵۳
امام جمعه بهشهر:
معنویت ماه ذی الحجه فرصتی برای نزدیک کردن قلوب است
امام جمعه بهشهر با بیان این که از معنویت ماه ذی الحجه باید برای نزدیک کردن قلوب استفاده کنیم، گفت: این ایام بهترین فرصت برای برادری، وحدت و دوستی است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۶:۲۸
آیت الله نظری خادم الشریعه تأکید کرد:
ترویج جهانی فرهنگ غدیر
آیت الله نظری خادم الشریعه با بیان این که مسأله غدیر باید همانند فرهنگ عاشورا در جامعه اسلامی نهادینه شود، گفت: باید از همه ظرفیت های موجود به منظور جهانی سازی فرهنگ غدیر بهره گرفت و نباید غدیر را محدود به داخل کرد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۹:۴۴
روحانی شیعه در دیدار با حجاج آمریکایی:
رسولان صلح باشید و برای تربیت اخلاقی انسان تلاش کنید
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله از روحانیون شیعه لبنان در دیدار گروهی از حجاج آمریکایی به نعمت حج و حرکت بزرگ اسلامی که پیامبر اکرم (ص) آن را راه اندازی کردند، پرداخت و گفت: این حرکت توسعه و تحت عنایت الهی رشد یافت به گونه ای که اسلام در جهان گسترده شده است .
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۳:۱۲
اسلام این افراد زیبا است
حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از نشانه های کمال اسلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۸:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دولت‌مردان در جمع مردم حضور پیدا کنند / کشور نیاز به مدیریت جهادی دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی آمریکا را یک ببر کاغذی خواند و گفت: کشور نیاز به مدیریت جهادی دارد و شایسته نیست در جامعه اسلامی با الگوی دولت رجایی و باهنر، عده ای به نان شبشان مانده اند و عده ای دزدی می کنند.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۳:۴۳
امام جمعه شهر بهار:
مسیر رهبر معظم انقلاب،دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا تصریح کرد: مسیر رهبر معظم انقلاب، دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است که این را می توان از برخورد مقام معظم رهبری با موضوعات گوناگون و مقایسه آن با نظرات امام(ره) درک کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۲۰:۱۰