*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
سرپرست حوزه علمیه خواهران گلستان مطرح کرد:
واقعه غدیرخم؛ یکی از مهمترین برنامه‌های پیامبر (ص) در تداوم اسلام
حوزه/حسینی واعظ گفت: عید غدیر، یکی از بزرگ ترین و مهم ترین اعیاد اسلامی و به عنوان یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های پیامبر اسلام(ص) جهت دوام، عزت و شکوه اسلام محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۵۳
امام جمعه بهشهر:
معنویت ماه ذی الحجه فرصتی برای نزدیک کردن قلوب است
امام جمعه بهشهر با بیان این که از معنویت ماه ذی الحجه باید برای نزدیک کردن قلوب استفاده کنیم، گفت: این ایام بهترین فرصت برای برادری، وحدت و دوستی است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۶:۲۸
آیت الله نظری خادم الشریعه تأکید کرد:
ترویج جهانی فرهنگ غدیر
آیت الله نظری خادم الشریعه با بیان این که مسأله غدیر باید همانند فرهنگ عاشورا در جامعه اسلامی نهادینه شود، گفت: باید از همه ظرفیت های موجود به منظور جهانی سازی فرهنگ غدیر بهره گرفت و نباید غدیر را محدود به داخل کرد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۹:۴۴
روحانی شیعه در دیدار با حجاج آمریکایی:
رسولان صلح باشید و برای تربیت اخلاقی انسان تلاش کنید
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله از روحانیون شیعه لبنان در دیدار گروهی از حجاج آمریکایی به نعمت حج و حرکت بزرگ اسلامی که پیامبر اکرم (ص) آن را راه اندازی کردند، پرداخت و گفت: این حرکت توسعه و تحت عنایت الهی رشد یافت به گونه ای که اسلام در جهان گسترده شده است .
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۳:۱۲
اسلام این افراد زیبا است
حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از نشانه های کمال اسلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۸:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دولت‌مردان در جمع مردم حضور پیدا کنند / کشور نیاز به مدیریت جهادی دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی آمریکا را یک ببر کاغذی خواند و گفت: کشور نیاز به مدیریت جهادی دارد و شایسته نیست در جامعه اسلامی با الگوی دولت رجایی و باهنر، عده ای به نان شبشان مانده اند و عده ای دزدی می کنند.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۳:۴۳
امام جمعه شهر بهار:
مسیر رهبر معظم انقلاب،دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا تصریح کرد: مسیر رهبر معظم انقلاب، دقیقاً ادامه راه امام خمینی(ره) است که این را می توان از برخورد مقام معظم رهبری با موضوعات گوناگون و مقایسه آن با نظرات امام(ره) درک کرد.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۲۰:۱۰
مدیر کل اوقاف مازندران تأکید کرد:
تبیین و گسترش صحیح پیام غدیر در جامعه
مدیر کل اوقاف مازندران با تأکید براین که پیام غدیر باید به شیوه ای صحیح در جامعه اسلامی تبیین و تبلیغ شود، گفت: امروز با تبعیت از ولایت فقیه می توانیم به آرمان های غدیر جامعه عمل بپوشانیم.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۳:۳۳
مدیر بنیاد بین المللی غدیر مازندران:
تبعیت از ولایت فقیه مهم ترین پیام غدیر برای جامعه امروز است
حوزه/ مدیر بنیاد بین المللی غدیر مازندران با اشاره به این که امامت و ولایت مهم ترین و محوری ترین محصول غدیر است، گفت: امروز یکی از مهم ترین پیام های غدیر تبعیت از ولایت و رهبری برای خنثی کردن توطئه دشمنان علیه دین و انقلاب است.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۷:۱۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
کمک به محرومان را فراموش نکنیم
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که این ایام فرصت مغتنمی برای کمک به محرومان و مستضعفان جامعه است، گفت: کمک به فقرا و شاد کردن قلوب محرومان به طور حتم نزد خداوند متعال آثار پاداش بسیاری خواهد داشت.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۲:۴۸