*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
مدیر کل اوقاف مازندران تأکید کرد:
تبیین و گسترش صحیح پیام غدیر در جامعه
مدیر کل اوقاف مازندران با تأکید براین که پیام غدیر باید به شیوه ای صحیح در جامعه اسلامی تبیین و تبلیغ شود، گفت: امروز با تبعیت از ولایت فقیه می توانیم به آرمان های غدیر جامعه عمل بپوشانیم.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۳:۳۳
مدیر بنیاد بین المللی غدیر مازندران:
تبعیت از ولایت فقیه مهم ترین پیام غدیر برای جامعه امروز است
حوزه/ مدیر بنیاد بین المللی غدیر مازندران با اشاره به این که امامت و ولایت مهم ترین و محوری ترین محصول غدیر است، گفت: امروز یکی از مهم ترین پیام های غدیر تبعیت از ولایت و رهبری برای خنثی کردن توطئه دشمنان علیه دین و انقلاب است.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۷:۱۹
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
کمک به محرومان را فراموش نکنیم
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که این ایام فرصت مغتنمی برای کمک به محرومان و مستضعفان جامعه است، گفت: کمک به فقرا و شاد کردن قلوب محرومان به طور حتم نزد خداوند متعال آثار پاداش بسیاری خواهد داشت.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۲:۴۸
کارشناسان حوزوی در گفتگو با «حوزه» مطرح کردند:
کاهش سیطره فرهنگ غرب در جامعه با محوریت مسجد/ مساجد برنامه های به روز اجرا کنند
حوزه/ در جامعه‌ای که اغلب جوانان، بخشی از اوقات خود را در فضای مجازی به سر می‌برند، مسجد اگر بخواهد پویا باشد نمی‌تواند نسبت به این فضا بی‌تفاوت بوده و از ظرفیت‌های آن استفاده نکند.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۰۲:۲۵
امام جمعه محمود آباد:
دشمنان همه توان خود را برای ضربه زدن به جایگاه ولایت بکار گرفته اند
امام جمعه محمود ‌آباد با تأکید براین که امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره گیری از فرهنگ غدیر است، گفت: باید آموزه های غدیری در متن جامعه اسلامی نهادینه شود تا جامعه در مسیر سعادت و رستگاری گام بردارد.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۹:۲۳
حجت الاسلام رسولی:
حوزه های علمیه دین اسلام و تشیع را تا به امروز زنده نگه داشته اند
حوزه/ حجت الاسلام رسولی گفت: کسی که ولایت اهل بیت(ع) را پذیرفت باید در تمامی مراحل زندگی همچون آنها رفتار کند، در این مساله هیچ فرقی بین زن، شوهر و فرزند وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام و المسلمین رمضانی :
تشیع از صدر اسلام شکل گرفته است/ امام باقر(ع) تا پایان عمر خود پاسدار تشیع بودند
حوزه/ حجت الاسلام رمضانی با اشاره به زمان تشکیل حکومت اسلامی و تشکیل تشیع در همان زمان گفت: عده ای به اشتباه فکر می کنند که تشیع بعد از فوت نبی مکرم اسلام(ص) تشکیل شده است اما تشیع از صدر اسلام و با پیدایش اسلام آغاز شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵:۱۶
مدیر کل اوقاف مازندران:
در فرهنگ غدیر ایستایی و سکون معنا ندارد
حجت الاسلام حیدری با اشاره به این که جریان های معاند و انحرافی در جهان اسلام تلاش دارند غدیر را عامل تفرقه و اختلاف مطرح کنند، گفت: غدیر بهترین ظرفیت برای رسیدن جامعه دینی به وحدت و همبستگی است.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۵۰
قطره ای از دریا؛
آیه ای که ثابت می کند اسلام با استکبار سازش ندارد
حوزه/ تكیه به طاغوت ‏ها و هر آنچه غیر خدایى است، گسستنى و از بین رفتنى است. تنها رشته‏ اى كه گسسته نمى‏گردد، ایمان به خداست. «لا انفصام لها»
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۲۱:۰۰
در کنفرانس اتحاد امت در پاکستان مطرح شد:
اختلاف اساسی میان مسلمانان وجود ندارد/ شیعه و سنی به مساجد هم رفت و آمد کنند
حوزه/ سخنرانان کنفرانس اتحاد امت در پاکستان گفتند: تنها اختلاف نظر میان شیعه و سنی مربوط به نظریه امامت و خلافت است که این هم مشترک است؛ چون اصل خلافت و امامت را هم شیعه و هم سنی قبول دارند و از این رو در میان مسلمانان اختلاف اساسی وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۳:۴۱