*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
جوان مؤمن انقلابی (۱۵)؛
قدر استقلال را ندانیم چه می شود؟
حوزه/ اگر نیروی انسانی ما وابسته اندیشید، وابسته حرکت کرد، از وابستگی خوشش آمد، قدر استقلال را ندانست، قدر اسلام و ارزش های اسلامی را ندانست، به خودش بی‌اعتماد بود -اگر این‌جور بود- آن ‌وقت ما وارد یک دالان تاریک طولانی دیگری خواهیم شد.
۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۲۲:۵۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۴)؛
سفارشی از رهبر انقلاب به مسئولین درباره جوان مؤمن انقلابی
حوزه/ من به همه ‌ی مسئولین سفارش می کنم. نیروهای مؤمن، پُرانگیزه و انقلابی، کسانی هستند که در مشکلات، کشور را حفظ می کنند، دفاع می کنند، سینه سپر می کنند؛ قدر اینها را بدانیم.
۱۳۹۸/۳/۱۶ - ۲۲:۵۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۳)؛
نظر رهبر معظم انقلاب درباره شهید محسن حججی
حوزه/ همین شهید عزیزی که اخیراً به شهادت رسید -شهید حُجَجی- او یک جوان از همین جوان های امروز است، او هم یک جوانی است در سنّ ۲۵ سالگی؛ یعنی همین اینترنت و همین کانال های اجتماعی و همین روزنه ‌های اغواگر صوتی و تصویری و همه‌ جوری، این جوان را هم احاطه کرده، مثل هزاران جوان دیگری که احاطه کرده، امّا او این‌ جوری از آب در می ‌آید.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۲:۵۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۲)؛
رابطه جوانان مؤمن انقلابی و امنیت کشور
حوزه/ جوانانِ ما با همه‌ی وجود برای حفظ امنیّت جنگیده ‌اند، مبارزه کرده ‌اند؛ چه در ماه‌ های اوّلِ پیروزی انقلاب که حرکات شرارت ‌آمیز و تجزیه ‌طلبانه در برخی از مرزهای این کشور به تحریک دشمنان به وجود آمد، چه بعد از آن در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدّس که هشت سال به طول انجامید، و چه بعد از آن تا امروز که دشمنان سعی کرده‌اند امنیّت را از این کشور سلب کنند.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۱:۳۰
جوان مؤمن انقلابی (۱۱)؛
شرط دوام حیات جمهوری اسلامی
حوزه/ شرط دوام حیات جمهوری اسلامی، وجود انگیزه‌های انقلابی و وجود روحیه ‌ی انقلابی است. اگر روحیه‌ی انقلابی نباشد، جمهوری اسلامی نخواهد بود؛ بله، یک حکومتی سرِ کار خواهد بود، امّا آن حکومت، دیگر جمهوری اسلامی نیست.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۱۰:۲۵
جوان مؤمن انقلابی (۱۰)؛
پاسخی از رهبر انقلاب: چرا دشمن ایران محکوم به شکست است؟
حوزه/ اینها می خواهند ایرانِ جوانِ مؤمنِ انقلابیِ فعّالِ پیشرفته را به عقب برگردانند، به پنجاه سال قبل؛ خب نمی شود دیگر؛ معلوم است که نمی شود! یعنی می خواهند همان وضعیّتی را که اینها در پنجاه سال قبل با این ملّت داشتند، برای این کشور به خیال خودشان پیش بیاورند؛ خب این عقب‌ماندگی ذهنی نیست؟
۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۰:۰۵
جوان مؤمن انقلابی (۹)؛
عناصر اقتدار از نگاه فرمانده معظم کل قوا
حوزه/ به توفیق الهی انقلاب اسلامی خواهد توانست به همه‌ی اهداف والایی که ترسیم کرده است برسد؛ به‌وسیله‌ی شما جوان ها، به‌وسیله‌ی نسل مؤمنی که امروز در کشور بحمدالله پراکنده است و وجود دارد.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۶:۲۰
جوان مؤمن انقلابی (۸)؛
جوان مؤمن؛ ابزار اقتدار ملی
حوزه/ یکی از مهم‌ترین ابزارهای اقتدار ملّی، جوان مؤمن ما است؛ می خواهند این ایمان را از جوان بگیرند.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۲۳:۴۰
جوان مؤمن انقلابی (۷)؛
نظر رهبر معظم انقلاب درباره جوانان امروز کشور
حوزه/ امروز تعداد جوان های مؤمن پُرانگیزه ‌ای که حاضرند در میدان های خطر سینه‌ سپر کنند، چندین برابر جوان های ما در آستانه ‌ی انقلاب و در سال های اوّل انقلاب است.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۱:۰۰