*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
افزایش انتشار کتب اسلامی برای کودکان مسلمان سیاه پوست در آمریکا
حوزه/ انتشارات متعدد اسلامی در ایالات متحده اخیرا دست به انتشار کتب دینی برای کودکان مسلمان سیاه پوست با شخصیت های اسلامی کرده اند تا آنان بتوانند خودشناسی داشته باشند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۲۰:۰۰
در اقدامی میان ادیانی؛
خیریه کریسمس در بریتانیا هدایای عیدفطر برای کودکان مسلمان فرستاد
حوزه/ یک خیریه انگلیسی با نام «سکرت سنتا» با الهام از کمک های سخاوتمندانه مسلمانان، به فرستادن ۷۵۰ کیسه اسباب بازی و هدایای مختلف برای کودکان مسلمان بیمار بستری در بیمارستان ها اقدام کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۶ - ۱۷:۴۵
کودک ۴ ساله مسلمان به خاطر کشیدن تصویر میوه، تروریست خطاب شد!
حوزه/ درحالی که دولت استرالیا معلمان را آموزش داده تا رفتارهای افراط گرایانه را در مسلمانان شناسایی و گزارش دهند، یک کودک ۴ ساله مسلمان به خاطر کشیدن تصویر خیار شبیه به بمب، دستگیر شد!
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۴۲
به مناسبت روز ملی پاکسازی طبیعت:
کودکان مسلمان شهر «مونفرمی» فرانسه زباله های طبیعت پیرامون خود را جمع آوری کردند
حوزه/ به مناسبت فرا رسیدن روز ملی پاکسازی طبیعت در فرانسه، ده ها نفر از کودکان مسلمان شهر «مونفرمی» واقع در شمال شرقی این کشور، با همکاری والدین خود زباله های طبیعت پیرامون خود را جمع آوری کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۵
حمله هندوها به مسلمانان منجر به مرگ کودک ۸ ساله شد
حوزه/ در پی حمله خشونت آمیز یک گروه هندوی والمیکی در جنوب دهلی به مسجدی ها ، پنج تن مجروح شده و یک کودک ۸ ساله نیز در اثر جراحات وارده به ناحیه سر جان باخت.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۵:۲۰
نگاهی به عملکرد یک گروه جهادی تبلیغی در کرمانشاه؛
ساخت ۱۰ مسجد و خانه عالم/ حمایت از زلزله زدگان/ اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان + تصاویر
حوزه/ مدیر گروه جهادی تبلیغی مرصاد به ساخت مسجد و خانه عالم در شهرستان های مرزی استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: به توفیق الهی با حمایت های مردمی و خیّرین، موفق به ساخت ۱۰ مسجد و خانه عالم در شهرستان های اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب و گیلان غرب شده ایم.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۶:۳۶
مسجدی در لندن ۴ هزار یورو در ماه رمضان به بیمارستان کودکان اهداء کرد
حوزه/ مسجدی در شهر بارکینگ، یکی از ناحیه های لندن بزرگ، با اهدای کمک مالی ۴ هزار یورویی به یک بیمارستان کودکان، از جامعه اسلامی خواست در کمپین خیریه ماه مبارک رمضان مشارکت داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۱۵
برنامه کاربردی تعاملی «داستان های اسلامی» برای کودکان ارائه شد
حوزه/ ناشر رسانه های اسلامی معراج، نخستین برنامه کاربردی با نام «داستان های اسلامی» را برای کودکان مسلمان ارائه و به بازار عرضه کرده است. این برنامه تعاملی پاسخی برای نگرانی های والدین مسلمان در رابطه با بازی های نامناسب فضای مجازی می باشد.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۳:۲۵
کتب کودکان مسلمان سیاه پوست در کانادا به شهرت رسیدند
حوزه/یک نویسنده سیاه پوست در کانادا که از کودکی تنها مسلمان محجبه در کلاس درسشان بوده تصمیم گرفته کتبی برای کودکان مسلمان سیاه پوست به نگارش درآورد و در آن ها اعتماد به نفس ایجاد کند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۰۸:۲۳
مادر اسکاتلندی از زورگویی گسترده علیه کودکان مسلمان پرده برداشت
حوزه/ یک مادر مسلمان در شهر ادینبورگ، پایتخت اسکاتلند که دختر ۹ ساله اش به خاطر حجاب و مذهب مورد زورگویی مذهبی قرار گرفته بود، تحقیقاتی را در این رابطه آغاز کرد و از آمارهای تکان دهنده در این باره پرده برداشت.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۲۰:۳۲