*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
نخستین افطار میان ادیانی مسجد "کوپانگ تانکو" در مالزی برگزار شد
حوزه/ مسجد کوپانگ تانکو در مالزی برای نخستین بار شاهد برگزاری افطاری میان ادانی با حضور نمایندگانی از مساجد و اجتماعات غیرمسلمانان از ادیان و مذاهب مختلف بود.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۸:۰۵
مسجد میسیساگا در کانادا میزبان افطاری «طعم رمضان» + تصاویر
حوزه/ امسال در سومین دوره مراسم افطاری میان ادیانی «طعم رمضان» در مرکز اسلامی آناتولی در میسیساگای انتاریو، رهبران ادیان مختلف مسیحی، یهودی، هندو و سیک حضور داشتند.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۹:۰۵
مسلمانان نیوزیلند درهای مسجدشان را به روی غیرمسلمانان گشودند
حوزه/ درحالی که زمان زیادی از حملات تروریستی علیه مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند نمی گذرد، در ایام رمضان مسلمانان شهر هستینگز در این کشور، افطاری میان ادیانی برگزار کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۹:۱۰
مساجد لانکشایر انگلستان روز شنبه افطار میان ادیانی برگزار خواهند کرد
حوزه/ مساجد شرق لانکشایر روز شنبه مراسم روز درهای باز برگزار کرده و از مسلمانان و همچنین غیرمسلمانان خواسته اند ضمن بازدید از مساجد، در مراسم افطاری در کنار یکدیگر حضور یابند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۹:۳۵
نخستین افطاری میان ادیانی در دانشگاه برکلی کالیفرنیا برگزار شد
حوزه/ دانشگاه کالیفرنیای آمریکا معروف به "برکلی" برای نخستین بار در ماه مبارک رمضان افطار میان ادیانی با حضور ۱۰۰ تن از دانشجویان، کارکنان و اساتید برگزار کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۵:۴۷
افطار میان ادیانی جوامع مذهبی در کلیسای غرب لندن برگزار شد
حوزه/ اعضای جوامع اسلامی، مسیحی، یهودی و پیروان ادیان دیگر در بریتانیا با حضور در کلیسایی در جاده پیکدیلی درغرب لندن، در افطار میان ادیانی با عنوان «توسعه دوستی» شرکت کردند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۲:۰۳
شوی انتخاباتی آقای نخست وزیر!
حضور نخست‌وزیر کانادا در مراسم افطاری؛ تبلیغات انتخاباتی یا مبارزه با اسلام‌هراسی؟
حوزه/ در مراسم افطاری که جمعه شب به میزبانی نخست وزیر کانادا در شهر میلتون انتاریو برگزار شد، جاستین ترودو حاضر شد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۰۹:۱۶
نخستین بار در تاریخ: افطار میان ادیانی در کلیسای جامع سنت پل لندن برگزار شد
حوزه/ برای نخستین بار افطار میان ادیانی روز گذشته در کلیسای سنت پل، یکی از شناخته ترین کلیساهای این شهر با حضور صادق خان شهردار این شهر برگزار گردید.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۸:۵۴
دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان در آمریکا افطار میان ادیانی برگزار کردند
حوزه/ دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان در دانشگاه شمال غربی اوانستون در ایالت ایلینوی آمریکا، با شرکت در افطار میان ادیانی، با صرف غذا در کنار همدیگر، اتحاد و همبستگی میان یکدیگر را گسترش دادند.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۳:۴۹
در ماه مبارک رمضان؛
مساجد فلوریدا هر شب افطار میان ادیانی به غیرمسلمانان می‌دهند
حوزه/ ۶ انجمن اسلامی و مسجد در ایالت فلوریدای جنوبی اعلام کردند که ایام ماه مبارک رمضان، میزبان غیرمسلمانان و همسایگان بوده و هنگام غروب خورشید افطار می دهند.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۷:۲۰