*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
برگزاری هشتادمین سالگرد تاسیس دومین مسجد تاریخی آمریکا + تصاویر
حوزه/ بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس دومین مسجد تاریخی در ایالات متحده آمریکا روز جمعه با حضور شخصیت های اسلامی و سیاسی در شهر دیربورن، واقع در ایالت میشیگان برگزار گردید.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۲:۵۳
با حضور ۲ هزار شرکت کننده:
همایش «احیای اسلامی، ارتباط دوباره با مسلمانان» در دیترویت برگزار شد
حوزه/ مسلمانان ایالت میشیگان برای نخستین بار همایش بزرگی با حضور مسلمانان ایالات مختلف آمریکا و کانادا برگزار کردند که با استقبال گسترده ای از جانب جوانان روبرو شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۵۹
عزاداری عاشورائیان در خیابان های دیربورن ایالت میشیگان آمریکا + تصاویر
حوزه/ شهر دیربورن ایالت میشیگان آمریکا شاهد حضور عزادارانی بود که با به دست گرفتن پرچم ها و سر دادن شعارهای مخالف ظلم با امام حسین (علیه السلام) شهید کربلا تجدید پیمان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۲۱:۳۳
نماینده کنگره آمریکا، به چالش‌های پیش روی نامزدهای انتخاباتی مسلمان اذعان کرد
حوزه/ نماینده حزب دموکرات در کنگره آمریکا اخیرا در سخنانی نسبت به چالش های پیش روی نامزدهای انتخاباتی مسلمان به سبب دین و اعتقادات مذهبی انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۹:۵۵
نخستین جشنواره «غذای سحری» در دیربورن برگزار شد
حوزه/ فروشندگان و تهیه کنندگان غذای حلال و اسلامی درشهر دیربرون در ایالت میشیگان آمریکا، نخستین جشنواره «غذای سحری» را با حضور صدها تن از مسلمانان برگزار کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۵:۱۲
پروژه اسلامی «آشپزخانه غذا برای بینوایان» در سرتاسر آمریکا توسعه پیدا می کند
حوزه/ یک پروژه که از در آغاز از آشپزخانه غذای کوچکی در ایالت میشیگان آغاز به کار کرد هم اکنون در سطح ملی توسعه پیدا می کند و هدف آن کمک به افراد بی بضاعت در جامعه و آشناسازی مردم با اسلام واقعی اعلام شده است.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۸:۴۱
بانوی محجبه در یکی از بیمارستان های آمریکا مورد حمله قرار گرفت
حوزه/ یک بانوی محجبه ۱۹ ساله در بیمارستان بومان در دیربون ایالت میشیگان توسط فرد مهاجمی از پشت سر مورد حمله قرار گرفت و نگهبانان بیمارستان به موقع اقدامی برای توقف این حمله انجام ندادند.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۱:۰۱
نخستین کمک هزینه تحصیلی برای بانوان مسلمان در میشیگان ایجاد شد
حوزه/ کمک هزینه تحصیلی که به نام دانشمند بانوی مسلمان توسط خانواده وی ایجاد شده، قصد دارند دختران مسلمان را برای رسیدن به درجات بالای علمی یاری دهد.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۲۲:۰۰
برای نخستین بار:
یک مسلمان در انتخابات شهرداری شهر میشیگان شرکت کرد
حوزه/ برای نخستین بار در مسلمان نشین ترین شهر در ایالات متحده، یک کاندیدای مسلمان قصد دارد در انتخابات شهرداری شهر شرکت کرده و در صورت انتخاب شدن، تاریخ ساز خواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۲۱:۳۵
مرکز اسلامی در ایالت میشیگان روز درهای باز برگزار می‌کند
حوزه/ مرکز اسلامی شهر ساگیناو در ایالت میشیگان آمریکا، برای نخستین بار از زمان تاسیش در سال ۲۰۱۱، روز درهای باز برگزار کرده و از غیرمسلمانان این شهر برای شرکت در جلسات سخنرانی و گفتمان دعوت به عمل آورده است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۹:۲۰