*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
تعطیلی ۹ خانه قرآن و عترت در شیروان!
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات شیروان با اشاره به تعطیلی ۹ خانه قرآن و عترت در این شهرستان، گفت: خانه‌های قرآن و عترت شهرستان شیروان نیازمند توجه و حمایت بیشتر هستند.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۰:۴۱
یادداشت رسیده؛
مسئولان نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان بخوانند
حوزه/ آنچه در اکثر نهادهای حاضر در نمایشگاه شاهد هستیم این است که ارائه ی محتوا و ارتباط با مخاطب تنها محدود به همین چند روزیست که نمایشگاه برپاست و بعد از اتمام نمایشگاه و جمع شدن غرفه ها، ارتباط با مخاطب نیز قطع می شود.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۰۲
تصاویر/ نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
عکس: پژمان گنجی پور
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۵:۴۵
ارائه منتخب ۴۰۰ اثر قرآنی مؤسسه معصومیه در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی
حوزه/ معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه قم گفت: این موسسه علمیه با ارائه آثار قرآنی طلاب در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، حضور یافته است.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴
مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات مطرح کرد:
تشکیل میز قرآن با هدف دنبال کردن مرجعیت علمی قرآن و مباحث ترویجی است
حوزه/ مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات گفت: یکی از مهمترین دغدغه های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فعالیت های قرآنی است و به همین دلیل، میز قرآن با هدف دنبال کردن مرجعیت علمی قرآن و مباحث ترویجی در این دفتر تشکیل شده است.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۰۳
فرماندار بیرجند :
برگزاری نمایشگاه های قرآن کریم می تواند سبک زندگی قرآنی را به مردم ارائه دهد
حوزه/فرماندار بیرجند برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را در جامعه لازم و ضروری دانست و گفت: قطعا برگزاری نمایشگاه های قرآن کریم ضمن پرداختن به مفاهیم قرآن و تحقیقات فرهنگی می تواند سبک زندگی قرآنی را به مردم ارائه دهد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۴۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
۷۶ مؤسسه قرآنی در خراسان جنوبی وجود دارد
حوزه/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت ۷۶ مؤسسه قرآنی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: لازم است حوزه‌های فعالیت قرآن در استان گسترش یابد و وجود نشست‌ها و افراد قرآنی شاخص در استان سبب شده جریانات قرآنی در استان رونق خوبی داشته باشد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۳۰
قرآن پژوهی در سطح کشور بسیار کمرنگ شده است
حوزه/ مدیر کانون سلمان فارسی روستای دادران شهرستان درمیان با بیان اینکه قرآن پژوهی در سطح کشور بسیار کمرنگ شده است، گفت: باید بیشتر به این موضوع توجه شود و جامعه را به سمت و سویی ببریم که مردم با محوریت قرار دادن مفاهیم قرآنی در زندگی شان در صدد برطرف کردن مشکلات جامعه و اجتماع باشند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۸:۲۲
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی:
نمایشگاه قرآن زمینه ساز مهجوریت زدایی قرآن است
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های قرآن در راستای مهجوریت زدایی قرآن است، گفت: برگزاری اینگونه نمایشگاه ها می تواند تلنگری به مسئولین و مردم باشد که از خواب غفلت بیدار شوند و از قرآن و اهل بیت غافل نشوند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۷:۲۵
رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد خبر داد:
برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد بجنورد
حوزه/ رئیس تبلیغات اسلامی بجنورد از برگزاری طرح «با قرآن در رمضان» در مساجد شاخص این شهرستان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۱۵