*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
آیت الله نعیم آبادی در اجلاس نماز:
ترویج نماز راهکار نجات جامعه از آسیب های فضای مجازی است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همزگان با تاکید بر اینکه فضای مجازی باید از تولیدات محتوایی مناسب با نماز پر شود، گفت: ترویج نماز راهکار نجات جامعه از آسیب های فضای مجازی است.
۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۰:۱۶
معاون آموزش جامعه المصطفی:
فضای مجازی را در خدمت دین درآوریم/ استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ دین نیازمند تولید محتوا است
حوزه/ در شرایطی قرار داریم که متاسفانه نتواسیتم از فضای مجازی به عنوان آموزش در عرصه دینی بهره بگیریم و بدتر ازهمه اینکه بیشتر از آن به عنوان فضای سرگمی و تفریحی استفاده می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۲:۳۶
فراخوان جذب پژوهشگر در جامعة‌ المصطفی‌ مشهد
حوزه/ جامعة‌المصطفی‌العالمیه مشهد، برای تدریس و تولید محتوای آموزشی در فضای مجازی از بین طلاب برادر و خواهر دعوت به همکاری می‌کند.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۱:۲۰
معاون امورطلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه ایلام:
تربیت طلاب انقلابی رسانه ای از ماموریت های مهم حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام گلی، اطلاع رسانی از کارکردهای فاخر حوزه و روحانیت را نیازمند استفاده از ابزارهای رسانه ای دانست و گفت: تولید محتوا، تربیت طلاب انقلابی رسانه ای، حضور فعال در عرصه رسانه ای و ... از ماموریت های حوزه در دنیای کنونی است.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۸:۱۰
آیت الله ایمانی در جمع طلاب مطرح کرد:
تولید محتوای دینی به روز در فضای مجازی؛ ماموریت مهم روحانیت
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر ضرورت حضور هدفمند حوزویان در فضای مجازی، گفت: روحانیت باید با تولید محتوای دینی براساس ادبیات رایج امروز و قابل فهم و گفتگو برای همگان، در فضای مجازی حضور فعال داشته باشد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۰۲
کارشناسان فضای مجازی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه
نقش فضای مجازی در شکل دهی به مفهوم زندگی/ رسانه ملی و لزوم خروج از پیله سنتی ارتباط با مخاطب
حوزه/ کارشناسان و فعالان مجازی با تاکید بر لزوم خروج رسانه ملی از پیله سنتی در ارتباط با مخاطب ، حضور موثر در فضای مجازی را ضرورتی انکارناپذیر فراروی صدا و سیما عنوان کردند.
۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۰:۴۹