*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ \ الجمعة ٠ رمضان ١٤٣٨ \ Friday, May 26, 2017
استمرار موج محکومیت جنایت الدراز از سوی مراجع و شخصیت های عراقی
حوزه/ آیت الله العظمی نجفی گفتند: ما حمله به منزل شیخ عیسی قاسم را بر خلاف حکمت می دانیم و بر این باوریم کسانی که این اقدامات را انجام داده اند هنوز از سرنوشت زورگویان و خشونت طلبان عبرت نگرفته اند.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۴۴
تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت:
ظلم آل خلیفه ما را به یاد کینه صهیونیست ها می اندازد/ جنایت الدراز نتیجه سفر ترامپ به منطقه است
حوزه/ ابراهیم المدهون گفت: اتفاقات بحرین همزمان است با نشست ریاض و این مسخره است که ما فکر کنیم ترامپ به منطقه آمده تا درباره تعالیم اسلام و اخلاق صحبت کند!
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۰:۰۵
رئیس جمعیت "قولنا و العمل" لبنان:
مسئولیت کامل حوادث بحرین بر عهده کشورهای حامی تروریسم و در رأس آن عربستان است
حوزه/ شیخ احمد قطان نسبت به سرکوب آزادی ها و اعمال خشونت با مخالفین هشدار داد و گفت: این اقدامات منجر به نتایج بسیار خطرناک و فتنه های سخت می شود.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۳:۳۶
تجمع طلاب و فضلای نجف در حمایت از آیت‌الله قاسم و ملت بحرین+تصاویر
حوزه/ جمعی از علمای حوزه علمیه نجف اشرف در محکومیت اقدامات رژیم آل خلیفه در هجوم به منزل آیت الله عیسی قاسم و تجاوز به ملت بحرین راهپیمایی کردند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۲:۳۳
نهادهای حوزوی ایلام در بیانیه ای؛
علمای اسلام و آزادگان جهان به داد مردم مظلوم بحرین برسند
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه ایلام، دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و جامعه روحانیت استان، در بیانیه ای با محکومیت جنایات آل خلیفه و هتک حرمت آیت الله شیخ عیسی قاسم، خواستار برخورد علمای اسلام با این اقدامات ددمنشانه شدند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۰۵
مؤسسه علمای مسلمین عراق:
آل خلیفه با زبان حکمت، گفتگو و اندیشه با ملت صحبت کند
حوزه/ مؤسسه علمای مسلمین عراق هجوم نیروهای آل خلیفه به منزل آیت الله عیسی قاسم را محکوم و مقامات رژیم بحرین را به حکمت، گفتگو و اندیشه فراخواند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۹:۵۷
بیانیه مهم علمای بحرین:
مردم زیباترین صحنه‌های وفاداری به دین و فقیه بصیر را به نمایش گذاشتند/ اعلام عزای عمومی و خاموشی شبانه
حوزه/ علمای بحرین با اعلام عزای عمومی، مسئولیت سرنوشت شیخ قاسم را بر عهده شخص پادشاه دانستند و تاکید کردند: قافله شهدا و بازداشت‌شدگان نشان داد رسیدن به منزل آیت‌الله قاسم مستلزم مواجهه با موانعی از عزم، شهامت و روح ایثار است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۳۹
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
سند ۲۰۳۰ یونسکو بر معارف ناب اسلام خط قرمز می کشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام با تاکید بر ضرورت جلوگیری از نفوذ دشمن، به سند ۲۰۳۰ یونسکو اشاره کرد و گفت: با اجرای این سند زمینه نفوذ فرهنگی دشمن فراهم می شود و بر معارف ناب اسلام خط قرمز کشیده می شود.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۳۴
آخرین اخبار از بحرین؛
کلیه راه های ارتباطی با منزل آیت الله عیسی قاسم قطع است
حوزه/ کلیه راه های ارتباطی با منزل آیت الله عیسی قاسم قطع گردیده است و راه های ورود و خروج به منزل ایشان در محاصره نیروهای امنیتی و پلیس می باشد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۷:۰۴
آخرین اخبار رسیده از منطقه الدراز بحرین؛
در بحرین عزای عمومی اعلام شد/ از سرنوشت شیخ عیسی قاسم اطلاعی در دست نیست
حوزه/ تا این لحظه هیچ اطلاعی از وضعیت حضرت آیت الله عیسی قاسم در درسترس نیست و موج بازداشت فداییان در الدراز و از منازل اطراف بیت آیت الله عیسی قاسم امروز نیز ادامه دارد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۵۲