*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
در اطلاعیه‌ای اعلام شد؛
ضربه وزارت اطلاعات به باند فساد اقتصادی در گمرک
حوزه/ سربازان گمنام امام زمان(عج) با همکاری کارکنان پاکدست گمرک با شناسایی باند فساد اقتصادی، تعدادی از کارمندان متخلف، مرتبطان و دلالان این پرونده از جمله یکی از مدیران کل گمرک را دستگیر کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۱:۴۳
توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛
۲ تیم تروریستی در کردستان شناسایی و دستگیر شدند
حوزه/ عناصر ۲ تیم تروریستی که به دنبال بمب‌گذاری و اقدامات ایذایی بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۲:۱۰
با همت سربازان گمنام امام زمان(عج)؛
۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در استان سمنان کشف شد
حوزه/ وزارت اطلاعات از کشف ۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در استان سمنان، به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۹
ضربه وزارت اطلاعات به باند فساد ارزی در مازندران
حوزه/ وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات مازندران، ۵ نفر از عوامل اصلی باند فساد ارزی را دستگیر و تحویل مرجع قضایی دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای؛
شبکه سازمان یافته اخلال در نظام تولیدی کشور متلاشی شد
حوزه/ سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان آذربایجان شرقی با مجموعه اقدامات اطلاعاتی پیچیده و فنی ، شبکه سازمان یافته اخلال در نظام تولیدی کشور در حوزه صنعت پلاستیک را شناسایی و متلاشی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۰۸
ماجرای «مائده» و اولویت ها
حوزه/ مدیرمسئول روزنامه خراسان نوشت: با پخش تلویزیونی اعترافات مائده،‌ مخالفم اما موافق برخورد با همه کسانی هستم که در فضای مجازی و در صفحات اینستاگرامی خود، هنجارهای فرهنگی و اعتقادی جامعه را می شکنند و مستقیم به راهزنی حیا و ایمان جوانان و کیان خانواده می پردازند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۱:۲۲
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین :
حمایت‌ها همراه با اکرام باشد تا عزت مردم حفظ شود
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: حمایت از بازنشسته‌ها کار ارزشمندی است و می‌بایست همراه با تکریم باشد، چرا که اسلام هیچ گاه ترحم به مردم را مورد تأیید قرار نداده است، بلکه تأکید می‌کند کمک، دستگیری و حمایت‌ها باید همراه با اکرام باشد تا عزت مردم حفظ شود.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۸:۳۷
شیخ محمدتقی بافقی در نگاه امام خمینی (ره) / وقتی رضا شاه با چکمه وارد صحن حرم شده ودستور ضرب و شتم می‌دهد
حوزه/ آیت الله بافقی بی آنکه دستگیر شود، تحت نظارت و مراقبت قرار می‌گیرد تا آن که اعلامیۀ قدغن شدن امر به معروف و نهی از منکر توسط رضا شاه صادر می شود.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۱:۱۹
دوست داشتنی ترین فرد نزد خداوند چه کسی است؟
یزدانی بابیان اینکه انفاق و تقسیم شادی خود با دیگران از اصول سیره اهل بیت(ع) بوده است، گفت: گره گشایی و رفع نیاز می تواند قدمی و زبانی و حتی گاهی به وسیله نصیحت و مشاوره دادن به شخص باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۵۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی تبیین کرد:
نگاه اسلام به شادی و تفریح
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان این که در هندسه دین‌داری بعد از اسلام و ایمان احسان قرار دارد که یکی از مهم‌ترین مراحل است، گفت: دستگیری از مستمندان سفارش دین اسلام و از سنت‌های زیبای ایران است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۲:۴۰