*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ \ ۵ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Thursday, July 19, 2018
حبیب الله بهمنی:
سینمای ایران نتوانسته تصویرگر ارزش های انقلاب در جهان باشد
حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد اتفاقی خوب در سینما بودیم، چون در ایران اسلامی فیلم‌هایی ساخته می‌شود که در آن ارزش‌های اخلاقی و دینی حرف اول را می‌زند، برای همین در همه جشنواره‌های مهم دنیا عموماً فیلم‌های ایرانی حضور دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۲۲:۰۰
عطا سلمانیان:
خانه نشینی فیلم سازان دفاع مقدس
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مدتهاست درباره وضعیت نابسامان سینمای دفاع مقدس حرف می‌زنیم و همیشه نیز به حرف‌های ما توجه نمی‌شود، انگار که این گونه سینمایی می‌بایست در سینمای ما وجود نداشته باشد!
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۳۵
احمد نجفی:
در ساخت کارهایی با محوریت انقلاب اسلامی ناموفق بوده‌ایم
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ما در ساخت و تولید کارهایی با محوریت انقلاب اسلامی ناموفق بوده‌ایم، اظهار کرد: متاسفانه طی چهار دهه گذشته ما نتوانسته‌ایم در پرداختن به موضوعات انقلابی به موفقیت خوبی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۲۰:۰۰
محمد قهرمانی:
سیما در موضوعات انقلابی موفق عمل کرده است
حوزه/ تهیه کننده سینما گفت: برای ارزیابی عملکرد سیما در پرداختن به موضوعات انقلابی ، اگر در مجموع بخواهیم ارزیابی کلی داشته باشیم، باید بگویم ما توانسته‌ایم به موفقیت نسبی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۹:۵۳
علی سلیمانی:
چرا سینمای دفاع مقدس افول پیدا کرده است
حوزه/ بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در سینمای دفاع مقدس موضوعات را به سطحی‌ترین شکل ممکن به بیننده منتقل می‌کنند. برای مثال وقتی می‌خواهیم درباره شهادت در فیلمی حرف بزنیم ، شهادت تنها کشته شدن در جبهه جنگ نیست، بلکه شرایط دیگری نیز برای آن لازم است.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۰۸:۳۰
علی رویین تن:
رسانه ملی نتوانسته در جذب مخاطب موفق باشد
حوزه/ کارگردان و مدرس سینما گفت: آنگونه که از شواهد پیداست رسانه ملی نتوانسته در جذب مخاطب موفق باشد، چون اگر چنین بود، امروز شاهد اتفاقات خوبی در این رسانه بودیم، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداده است .
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۴:۳۴
علی غفاری در مصاحبه با خبرگزاری حوزه:
برای سریال «بچه مهندس» با انگیزه‌های سفارشی وارد عمل نشدم
حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: این سریال به گواه تمام کسانی که آن را پسندیده‌اند توانسته مردم را نسبت به ایتام حساس‌تر از گذشته کند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۸:۵۲
گزارش تفصیلی نشست خبرگزاری حوزه با عوامل سردلبران
حوزه/ نشست عوامل سریال «سردلبران» که امروز در قم و با حضور اصحاب هنر و رسانه، به همت خبرگزاری رسمی حوزه علمیه، برگزار گردید، مورد استقبال بالای علاقه مندان قرار گرفت.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۹:۱۱
تصاویر/ نشست صمیمانه با عوامل سریال سر دلبران-۲
عکس: جهانخبش پیری پور
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۴:۲۸
پروانه معصومی:
لذت حضور در سریال‌های مناسبتی، قابل قیاس با دیگر کارها نیست
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من تا به امروز در سریال‌های متعددی حضور داشته‌ام که هر یک را به نوعی دوست دارم، ولی حضور در مجموعه‌هایی که موضوع آن ماه رمضان است را با کارهای دیگر عوض نمی‌کنم، چون لذت کار در این ماه با دیگر ایام سال قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۵:۵۰