*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
یکی از تاثیرگذارترین رهبران دینی مراکش درگذشت
حوزه/ شیخ موسی عبداللطیف، شیخ اعظم طریقت صوفیان «مجذوبیه» مراکش در سن ۸۵ سالگی و در اثر کهولت سن در شهر «فاس» درگذشت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۰
رهبر صوفیان علوی مراکش در گفت‌وگو با حوزه:
وهابیت با اصرار خود را جزئی از اسلام می‌داند
حوزه/ شیخ خالد بانتون رهبر صوفیان علوی مراکش گفت: توصیه بنده این است که مذاهب اسلامی با ایجاد تفرقه و بحث بر سر برخی فروعات دینی و اختلافات مکتب، آب در آسیاب دشمن نریزند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۰
آیت الله العظمی مکارم:
تصوف پیروان خود را در فروع دین آزاد می گذارد / صوفیان از بعد سیاسی، دینی و اعتقادی یک خطر محسوب می شوند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که تصوف پیروان خود را در فروع دین آزاد می گذارد گفتند:‌ صوفیان از بعد سیاسی و هم از بعد دینی و اعتقادی یک خطر محسوب می شوند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۲۷
گزارشی از دیدار دست اندرکاران همایش «تصوف» با آیت الله العظمی نوری همدانی
حوزه / اساتید و دست اندرکاران همایش «تصوف؛ شاخصه ها و نقدها» که از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با دبیری علمی حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی برگزار می شود، با آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار کردند.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴:۴۰
با وجود تهدیدات داعش:
صوفیان مصر مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) را لغو نمی‌کنند
حوزه/ صوفیان در مصر اعلام کردند با وجود حمله تروریستی خونین اخیر و تهدیدهای گسترده، همچنان قصد دارند مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) را در مساجد و اماکن سرپوشیده برگزار کنند و تنها مراسم راهپیمایی سالانه صوفیان لغو خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۵:۱۱
آیت الله العظمی سبحانی:
راه رستگاری جامعه در قرآن بیان شده است نه مرام صوفیان
حوزه/حضرت آیت الله سبحانی بر لزوم تاسی به کلام ناب قرآن و شناخت مسیر زندگی و رسیدن به خدا تاکید و بیان کردند تمسک به راه های انحرافی همچون تصوف اشتباه است.
۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۶:۳۳