*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
یکی از تاثیرگذارترین رهبران دینی مراکش درگذشت
حوزه/ شیخ موسی عبداللطیف، شیخ اعظم طریقت صوفیان «مجذوبیه» مراکش در سن ۸۵ سالگی و در اثر کهولت سن در شهر «فاس» درگذشت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۰
رهبر صوفیان علوی مراکش در گفت‌وگو با حوزه:
وهابیت با اصرار خود را جزئی از اسلام می‌داند
حوزه/ شیخ خالد بانتون رهبر صوفیان علوی مراکش گفت: توصیه بنده این است که مذاهب اسلامی با ایجاد تفرقه و بحث بر سر برخی فروعات دینی و اختلافات مکتب، آب در آسیاب دشمن نریزند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۰
آیت الله العظمی مکارم:
تصوف پیروان خود را در فروع دین آزاد می گذارد / صوفیان از بعد سیاسی، دینی و اعتقادی یک خطر محسوب می شوند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که تصوف پیروان خود را در فروع دین آزاد می گذارد گفتند:‌ صوفیان از بعد سیاسی و هم از بعد دینی و اعتقادی یک خطر محسوب می شوند.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۲۷
گزارشی از دیدار دست اندرکاران همایش «تصوف» با آیت الله العظمی نوری همدانی
حوزه / اساتید و دست اندرکاران همایش «تصوف؛ شاخصه ها و نقدها» که از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با دبیری علمی حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی برگزار می شود، با آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار کردند.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴:۴۰
با وجود تهدیدات داعش:
صوفیان مصر مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) را لغو نمی‌کنند
حوزه/ صوفیان در مصر اعلام کردند با وجود حمله تروریستی خونین اخیر و تهدیدهای گسترده، همچنان قصد دارند مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) را در مساجد و اماکن سرپوشیده برگزار کنند و تنها مراسم راهپیمایی سالانه صوفیان لغو خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۵:۱۱
آیت الله العظمی سبحانی:
راه رستگاری جامعه در قرآن بیان شده است نه مرام صوفیان
حوزه/حضرت آیت الله سبحانی بر لزوم تاسی به کلام ناب قرآن و شناخت مسیر زندگی و رسیدن به خدا تاکید و بیان کردند تمسک به راه های انحرافی همچون تصوف اشتباه است.
۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۶:۳۳