*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
آیت الله اعرافی در دیدار اندیشمندان سوریه و تونس:
توجه به وحدت اسلامی جزو اصول ثابت و همیشگی حوزه علمیه قم است /۱۰۰ هزار طلبه در قم تحصیل می کنند
حوزه / مدیر حوزه های علمیه با بیان این که توجه به وحدت اسلامی جزو اصول ثابت و همیشگی حوزه علمیه قم است گفت: هم اینک بیش از ۱۰۰ هزار طلبه از مناطق مختلف ایران و ۱۰۰ کشور جهان در قم تحصیل می کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۶:۳۸
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۷)/ پایانی
الازهر، وهابیت را خطرناک ترین دشمن مسلمانان می داند
حوزه/ در بیانیه الازهر آمده: جهان معاصر با هیچ تهدید و چالشی همچون وهابیت دست به گریبان نشده است؛ وهابیت نوعی دعوت به جاهلیت است و مبارزه با آن شرعا واجب است.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۸:۱۹
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۶)
وهابی ها عصمت پیامبر را محدود می کنند تا بتوانند عصمت اهل بیت را انکار کنند/ ابن تیمیه متاثر از باورهای یهودی است
حوزه/ واقعیت این است که دخالت یهودی ها در فکر اسلامی از همان عصر پیامبر(ص) آغاز شد و همین که اسلام قدرت یافت و مطرح شد یهودیان هم دسیسه های خود را آغاز کردند و منافقانه خود را در میان مسلمانان وارد کردند و از این رو از همان روزهای نخست اسلام شاهد جعل احادیثی عجیب و غریب و شیوع آن در میان مسلمانان هستیم...
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۰۸:۲۶
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۵)
وهابی ها از ابتدا هم پیمان انگلستان بودند/ آل خلیفه را انگلستان به بحرین آورد
حوزه/ آل خلیفه از قبیله بنی عتیبه هستند و اصالت بحرینی ندارند. آنها در زمان عبدالله مبارک الصباح بنا به درخواست انگلستان به بحرین آمدند تا به کمک انگلیسی ها حکومت تشکیل دهند.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۰۷:۴۲
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۴)
ماجرای حمله وهابی ها به کربلا/ سعودی ها نسبت به یمن کینه دارند
حوزه/ تمام مسلمانان اهل سنت و شیعه باید دست به دست هم بدهند و واقعیت وهابی ها و جنایت های آنها را رسوا کنند. هم اتحاد مسلمانان و هم آگاهی بخشی، تاثیر زیادی در نابودی وهابی ها دارد.
۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۲۰:۵۲
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۳)
برخی احمق ها گمان می کنند درگیری سوریه داخلی است/ ۳۱۴ عالم مسلمان با نظریات ابن تیمیه مخالفت کرده اند
حوزه/ معرکه ای که وهابی ها به راه انداخته اند قبل از آنکه سیاسی و نظامی باشد، فکری است و برای مقابله با آن ما ابتدا باید پرونده نقد و رسوایی ابن تیمیه را باز کنیم تا کسانی که فریب وهابی ها را خورده اند آگاه شوند.
۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۶:۰۸
گفت و گو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۲)
علمای معاصر وهابی آرزوی تخریب گنبد پیامبر را دارند/ سه شباهت ارتش وهابی با ارتش یزید در حمله به مدینه
حوزه/ ابن عثیمین از علمای معاصر وهابی در یکی از سخنرانی های خود که صدای آن هم موجود است، هنگامی که از گنبد مطهر نبوی سخن به میان می آید، به صراحت می گوید امیدواریم خداوند زمینه تخریب آن را فراهم کند.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۲:۴۱
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۱۱)
نه ارتش محمد بن عبدالوهاب و نه داعش انگیزه دینی ندارند
حوزه/ تمام آیین وهابی ها و هم پیمانان آنها قتل و غارت و جمع غنائم و ثروت بود، اما شانس خوبی که نصیب آنها شد این بود که در آن زمان رسانه های امروز نبودند تا جنایت های آنها را برای تاریخ منتشر و ثبت کند.
۱۳۹۵/۷/۳۰ - ۰۰:۳۱
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود (۱۰)
سعودی ها خانه پیامبر را تخریب کردند و به جای آن سرویس بهداشتی ساختند/ وهابی ها فرصت پیدا کنند قبر پیامبر را تخریب می کنند
حوزه/ هنگامی که سعودی ها خانه پیامبر را در مکه تخریب کردند، حتی بسیاری از دانشمندان آثار باستانی اروپایی و آمریکایی ناراحت شدند و اعتراض کردند. آنها خانه پیامبر را تخریب کردند و در محل آن سرویس بهداشتی عمومی ساختند.
۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۰:۲۳
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود (۹)
اختلاف اهل سنت و وهابیت اختلافی اعتقادی و ریشه ای است
حوزه/ میان وهابیت و اهل سنت تفاوت های جوهری و ریشه ای در اعتقادات وجود دارد؛ تفاوت هایی که اهل سنت بهای آن را با خون خود پرداخته اند و ابدا این گونه نیست که این تفاوت ها در عرصه اجتهاد باشد.
۱۳۹۵/۷/۸ - ۰۸:۴۶