*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
بیمارستانی در منچستر برای نخستین بار افطاری داد + تصاویر
حوزه/ بیمارستان منچستر رویال انگلستان در حرکتی موفقیت آمیز برای نخستین بار امسال اقدام به دادن شام افطاری به بیماران، کارمندان و بازدیدکنندگان مسلمان در ایام ماه مبارک رمضان کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۴۰
مراسم شام افطاری «وحدت برای مسلمانان شیعه و سنی» در دهلی نو برگزار شد
حوزه/ نشست افطاری «وحدت و همبستگی برای مسلمانان و شیعه و سنی» در حالی در شهر دهلی نو، پایتخت هندوستان برگزار می شد که اخیرا یک گروه افراطی اهل تسنن در این کشور، با ارائه فتوایی، خوردن و آشامیدن اهل تسنن در کنار شیعیان را حرام اعلام کرده است.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۲۲:۰۵
مراسم افطاری «نه به افطار ترامپ» در خارج از کاخ سفید برگزار می‌شود
حوزه/ چند سازمان اسلامی با همکاری گروه های حقوق مدنی در ایالات متحده، به منظور محکوم کردن افطار ترامپ، هنگام برگزاری مراسم افطاری در کاخ سفید، در میدانی خارج از کاخ سفید اقدام به برگزاری افطاری «نه به افطار ترامپ» کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۳:۱۰
حضور مسیحیان در مراسم افطاری مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن + تصاویر
حوزه/ مسیحیان واشنگتن با حضور در مراسم افطاری مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن علاوه بر مگفتگو با مسلمانان این مرکز درباره مراسم عبادی و آداب روزه داری در ماه مبارک رمضان،‌ در توزیع افطاری به مسلمانان این مرکز کمک کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۲۱:۰۰
مراسم «افطاری بزرگ» در آکسفورد با حضور ۴۰۰ نفر برگزار شد+ تصاویر
حوزه/ مراسم «افطاری بزرگ» در دانشگاه آکسفورد با همکاری پروژه بی خانمان های آکسفورد و جامعه اسلامی دانشگاه آکسفورد، با حضور نزدیک به ۴۰۰ نفر برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۵۱
شهرداری آتلانتا میزبان مراسم افطاری مسلمانان بود + تصاویر
حوزه/ در مراسم افطاری که در سالن شهرداری شهر آتلانتا در ایالت جورجیای آمریکا برگزار شد، شهردار این شهر به اهمیت مشارکت های مسلمانان در فعالیت های اجتماعی اشاره کرده و جامعه مسلمانان را بزرگ و با اهمیت خواند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۵۵
۸۰۰ مسجد در تلانگانای هندوستان به نیازمندان افطاری می دهند
حوزه/ در ۸۰۰ مسجد مختلف در سرتاسر ایالت تلانگانا در جنوب هندوستان، مراسم افطاری سراسری برای نشان دادن همبستگی با مسلمانان هند برگزار کرده و به اقشار آسیب پذیر جامعه افطاری و هدایایی می دهند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۲۳:۴۰
افطار میان ادیانی در مسجد جامع نیوجرسی + تصاویر
حوزه/ مسجد جامع بونتون در نیوجرسی، مراسم افطاری میان ادیانی برگزار کرده و در این مراسم از غیرمسلمانان و همسایگان مسیحی برای حضور در این گردهمایی، نماز جماعت و بازدید از مرکز اسلامی به صرف شام دعوت کرده است.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۳۵
سومین مراسم افطاری سرتاسری شهری در آستین ایالات متحده برگزار شد
حوزه/ سومین مراسم سالانه «افطاری سراسری» روز گذشته با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و بیش از ۱ هزار تن از شهروندان مسلمان و غیرمسلمان، در شهر آستین تگزاس برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۹:۵۰
مراسم افطاری در یکی از بزرگترین کلیساهای تورنتو برگزار شد + تصاویر
حوزه/ موسسه گفتمان میان فرهنگی با همکاری اعضای کلیسا، اقدام به برگزاری افطار میان ادیانی در کلیسای اتحادیه متروپولیتن، یکی از بزرگترین کلیساهای این شهر کانادایی کردند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۶:۵۷