*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
میقات الرضا(ع) میزبان بیش از یک و نیم میلیون زائر در ایام نوروز
حوزه/ مدیر آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) از تشرف یک میلیون ۵۹۱ هزار نفر به آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس در تعطیلات نوروز ۱۳۹۷ خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۸:۰۵
مدیر حوزه علمیه لرستان:
رونق اقتصادی و اشتغالزایی از برکات اجتماعی نوروز است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: رونق اقتصادی و اشتغالزایی از برکات اجتماعی نوروز است .
۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۳:۱۰
دوست داشتنی ترین فرد نزد خداوند چه کسی است؟
یزدانی بابیان اینکه انفاق و تقسیم شادی خود با دیگران از اصول سیره اهل بیت(ع) بوده است، گفت: گره گشایی و رفع نیاز می تواند قدمی و زبانی و حتی گاهی به وسیله نصیحت و مشاوره دادن به شخص باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۵:۵۶
استاد حوزه علمیه اصفهان:
تجمل گرایی از آفات صله رحم است/ در مهمانی ها به جای صحبت با یکدیگر، سرمان به فضای مجازی گرم است
حوزه/ حجت الاسلام شاکری گفت: امروز صله رحم ها نیز به دلیل آمیخته شدن با فضای مجازی کمرنگ شده و آن بار معنوی که باید داشته باشد را ندارد، چراکه ما در مهمانی ها به جای دلجویی از یکدیگر، بیشتر سرمان به فضای مجازی گرم است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۳:۵۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
نماز آرم و علامت مسلمانی است/ در سفرهای نوروزی به نماز کم توجهی نشود
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مسئله نماز باید در سفرهای نوروزی جدی گرفته شود، نماز آرم و علامت اسلام و مسلمانان است و یکی از امتیازاتمان به سایر ملت‌ها همین است که باید آن را به‌صورت علنی اقامه کنیم، همان‌طور که امام حسین (ع) در روز عاشورا و در میدان جنگ مقابل چشم دشمنان نماز خواندند که این برای ما پیام دارد
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۰:۰۰
نوروزی همراه با معنویت و آرامش؛
امامزاده نجمه خاتون(س) بشرویه مکانی فرهنگی در دل طبیعت زیبا
حوزه/آستان مقدس امامزاده نجمه خاتون(س) بشرویه واقع در روستای ارسک شهرستان بشرویه مکانی با رنگ و لعاب دینی و فرهنگی است که با امکانات مناسب، پذیرای خانواده ها و مسافران نوروزی است.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۰۵:۳۰
جانشین فرمانده ناجا:
همکاری مردم در کاهش تصادفات نوروز ۹۷ مطلوب بود/ ناجا امنیت را محصولی اجتماعی و با همت همه اقشار می‌داند
حوزه/ جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه همکاری مردم در کاهش روند تصادفات نوروز ۹۷ مطلوب بود، گفت: ناجا امنیت را محصولی اجتماعی و با همت همه اقشار می‌داند.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۶:۰۲
مبلغین نوروز را تبدیل به عید تبلیغ و ترویج دین کنند
حوزه/مسئول نظارت و ارزیابی حوزه علمیه استان کردستان گفت: طلاب، به ویژه مبلغین دینی در این تعطیلات می توانند با دیدارهای چهره به چهره با مردم، به ویژه نسل جوان و نوجوان،عید نوروز را تبدیل به عید تبلیغ و ترویج دین کنند.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۵:۲۵
محقق و نویسنده حوزوی تشریح کرد:
درس هایی که می توان از نوروز گرفت
حوزه/ استاد حوزه به تشریح درس های نوروز برای انسان پرداخت که از مهمترین آثار و درس های آن، می توان به درس توحیدی بهار برای انسان اشاره کرد.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۲:۳۸