*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
وزیر اسرائیلی خواستار اخراج ناظران بین المللی از الخلیل شد
حوزه/ وزیر امنیت رژیم صهیونیستی با ارسال نامه ای به نتانیاهو، خواستار پایان دادن به اقامت ناظران بین المللی در الخلیل شده و مدعی شد که این ناظران با اسرائیل دشمنی دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵
شهرک نشینان صهیونیستی، درختان قدیمی زیتون در مسجد ابراهیمی را بریدند
حوزه/ یک گروه از شهرک نشینان غیرقانونی صهیونیستی در شهر الخلیل روز گذشته اقدام به بریدن درختان زیتون قدیمی در باغ مسجد ابراهیمی کردند. ارتش اسرائیل در پایان هیچ یک از مهاجمان را بازداشت نکرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۰
نظامیان اسرائیل ۳ کودک را در بیت المقدس و الخلیل ربودند
حوزه/ صهیونیست ها با یورش به خانه های مردم در بیت المقدس اشغالی و شهر الخلیل در کرانه باختری، پس از تفتیش خانه های مردم سه نوجوان را ربودند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۶
اشغالگران اسرائیلی مانع از بازسازی مهدکودک در شهر الخلیل شدند
حوزه/ کمیته ساخت و ساز شهر الخلیل در کرانه باختری می گوید که صهیونیست ها بارها جلوی تیم بازسازی آن ها را گرفته و مانع از نوسازی نهادهای فلسطینی می شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۵۹
شهرک نشینان صهیونیست منزل فلسطینی را در الخلیل اشغال کردند
حوزه/ در حالی که نظامیان اسرائیلی به زور اسلحه مانع نزدیک شدن فلسطینیان می شدند، شهرک نشینان صهیونیستی اثاثیه شان را به داخل خانه ای که اشغال کرده بودن منتقل کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۹:۱۲
شهرک نشینان صهیونیستی یک کودک فلسطینی را در الخلیل مجروح کردند
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان غیرقانونی صهیونیستی در بخش قدیمی شهر الخلیل، به یک کودک فلسطینی درنزدیکی منزلش حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۷:۳۷
اسرائیل در نیمه نخست امسال ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته یوسف اعدیس وزیر اوقاف فلسطین؛ نیروهای اشغالگر صهیونیستی در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان از جمله اذان برای نماز جمعه در مسجد ابراهیمی شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۰:۰۵
شهرک نشینان صهیونیست اقدام به حفاری در مسجد ابراهیمی کردند
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی امروز اقدام به حفاری در محوطه مسجد ابراهیمی در الخلیل کردند. «شیخ یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف فلسطین این حمله شهرک نشینان علیه مسجد ابراهیمی را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۴۸
تشکیلات خودگردان فلسطین، تهاجمات اسرائیلی ها به مسجد ابراهیمی را محکوم کرد
حوزه/ با انتشار بیانیه ای، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین روز جمعه نسبت به تهاجمات پی در پی شهرک نشینان یهودی به مسجد ابراهیمی در کرانه باختری اشغالی (الخلیل) هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۰۴
شهرک نشینان صهیونیستی با حمله به یک روستا، قصد آتش زدن مسجد را داشتند
حوزه/ یک گروه ۳۰ نفره از شهرک نشینان صهیونیستی ساکن با حمله به یک روستا واقع در تپه های جنوبی الخلیل در کرانه باختری اشغالی قصد آتش زدن مسجد را داشتند که با مقاومت ساکنان روستا مواجه شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۲