*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
شهرک نشینان صهیونیستی، درختان قدیمی زیتون در مسجد ابراهیمی را بردید
حوزه/ یک گروه از شهرک نشینان غیرقانونی صهیونیستی در شهر الخلیل روز گذشته اقدام به بریدن درختان زیتون قدیمی در باغ مسجد ابراهیمی کردند. ارتش اسرائیل در پایان هیچ یک از مهاجمان را بازداشت نکرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۰
اشغالگران اسرائیلی مانع از بازسازی مهدکودک در شهر الخلیل شدند
حوزه/ کمیته ساخت و ساز شهر الخلیل در کرانه باختری می گوید که صهیونیست ها بارها جلوی تیم بازسازی آن ها را گرفته و مانع از نوسازی نهادهای فلسطینی می شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۸:۵۹
شهرک نشینان صهیونیستی به فلسطینیان در نزدیکی مسجد ابراهیمی حمله کردند
حوزه/ اوباش صهیونیستی به فروشندگان و ساکنان فلسطینی در نزدیکی مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری حمله کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۰:۰۷
اسرائیل در نیمه نخست امسال ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته یوسف اعدیس وزیر اوقاف فلسطین؛ نیروهای اشغالگر صهیونیستی در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان از جمله اذان برای نماز جمعه در مسجد ابراهیمی شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۰:۰۵
شهرک نشینان صهیونیست اقدام به حفاری در مسجد ابراهیمی کردند
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی امروز اقدام به حفاری در محوطه مسجد ابراهیمی در الخلیل کردند. «شیخ یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف فلسطین این حمله شهرک نشینان علیه مسجد ابراهیمی را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۴۸
تشکیلات خودگردان فلسطین، تهاجمات اسرائیلی ها به مسجد ابراهیمی را محکوم کرد
حوزه/ با انتشار بیانیه ای، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین روز جمعه نسبت به تهاجمات پی در پی شهرک نشینان یهودی به مسجد ابراهیمی در کرانه باختری اشغالی (الخلیل) هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۰۴
تشکیلات خودگردان فلسطین، نصب چادرهای صهیونیستی در مسجد ابراهیمی را محکوم کرد
حوزه/با انتشار بیانیه ای، تشکیلات خودگردان فلسطین، اقدام شهرک نشینان صهیونیستی برای نصب و قرار دادن چادر در محوطه مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل در کرانه باختری اشغالی را با هدف یهودی سازی این مسجد مسلمانان محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۶
تصاویری از یک ماه گذشته از سرزمین های اشغالی فلسطین
حوزه/در یک ماه گذشته، سرزمین های اشغالی فلسطین شاهد درگیری ها و تنش های گسترده ای میان نظامیان اشغالگرد و تظاهرکنندگان فلسطینی بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۶
در سال گذشته اسرائیل ۶۴۵ بار مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته وزیر دولت تشکیلات خودگردان، رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۷ میلادی، ۶۵۴ مرتبه مانع از پخش اذان در مسجد مقدس ابراهیمی در الخلیل شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰
نظامیان صهیونیستی به مدارس فلسطینی در الخلیل حمله کردند
حوزه/ نظامیان اسرائیلی با حمله به مدارس فلسطینی درجنوب الخلیل، با شلیک گازهای اشک آور و بمب های صوتی، دانش آموزان و معلمان فلسطینی را هدف قرار داده و منجر به مجروح شدن ۱۵ دانش آموز شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۲۳:۱۰