*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
تشکیلات خودگردان فلسطین، نصب چادرهای صهیونیستی در مسجد ابراهیمی را محکوم کرد
حوزه/با انتشار بیانیه ای، تشکیلات خودگردان فلسطین، اقدام شهرک نشینان صهیونیستی برای نصب و قرار دادن چادر در محوطه مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل در کرانه باختری اشغالی را با هدف یهودی سازی این مسجد مسلمانان محکوم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۶
تصاویری از یک ماه گذشته از سرزمین های اشغالی فلسطین
حوزه/در یک ماه گذشته، سرزمین های اشغالی فلسطین شاهد درگیری ها و تنش های گسترده ای میان نظامیان اشغالگرد و تظاهرکنندگان فلسطینی بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۶
در سال گذشته اسرائیل ۶۴۵ بار مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته وزیر دولت تشکیلات خودگردان، رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۷ میلادی، ۶۵۴ مرتبه مانع از پخش اذان در مسجد مقدس ابراهیمی در الخلیل شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰
نظامیان صهیونیستی به مدارس فلسطینی در الخلیل حمله کردند
حوزه/ نظامیان اسرائیلی با حمله به مدارس فلسطینی درجنوب الخلیل، با شلیک گازهای اشک آور و بمب های صوتی، دانش آموزان و معلمان فلسطینی را هدف قرار داده و منجر به مجروح شدن ۱۵ دانش آموز شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۲۳:۱۰
رژیم صهیونیستی درهای مسجد ابراهیمی را به روی مسلمانان بست
حوزه/رژیم صهیونیستی به بهانه تعطیلات یهودیان، مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری را به روی مسلمانان و دیگر غیریهودیان بست و در چند روز آینده مسلمانان اجازه نماز خواندن در این مکان را نخواهند داشت.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۳:۲۰
شهرک‌نشینان اسرائیلی خانه فلسطینی در الخلیل را وحشیانه اشغال کردند
حوزه/ نزدیک به ۵۰ شهرک‌نشین صهیونیستی با ادعای مالکیت به یک منزل مسکونی سه طبقه در شهر الخلیل یورش برده و با تهدید اعضای خانواده، این ملک را به اشغال درآوردند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۸:۰۱
رژیم صهیونیستی مسجد ابراهیمی در الخلیل را تصرف کرد
حوزه/ نیروهای امنیتی رژیم اشغالگر صهیونیستی صبح امروز چهار شنبه مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل را تصرف کرده و آن را به یک منطقه بسته نظامی تبدیل کردند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۵:۵۷
تنها در ماه گذشته:
صهیونیست‌ها بیش از ۱۰۰ مرتبه به مسجدالاقصی یورش برده‌اند
حوزه/ یک گزارش منتشر شده نشان داد صهیونیست‌ها در ماه گذشته ۱۰۰ مرتبه به مسجدالاقصی یورش برده‌اند و ۱۷۸۲ شهرک‌نشین صهیونیست در این تهاجمات حضور داشته‌اند.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۵:۰۱
با حضور مردم فلسطین برگزار شد؛
ادای احترام به قربانیان قتل عام مسجد ابراهیمی در «الخلیل»
حوزه/روز گذشته مردم فلسطین با حضور بر مزار شهدای قتل عام مسجد ابراهیمی در الخلیل، یاد و خاطره قربانیان این جنایت صهیونیست‌ها را زنده نگه داشتند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۴:۵۳
تکیه ای در فلسطین که روزانه ۶۰۰۰ افطاری می دهد+ تصاویر
حوزه/ تکیه ابراهیمی از برجسته ترین نمادهای شهر "الخلیل" فلسطین است که در ماه مبارک رمضان نام آن بیشتر بر سر زبان ها می افتد؛ چراکه روزانه ۶۰۰۰ وعده افطار میان نیازمندان تقسیم می کند.
۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۳:۱۳