*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ \ الخميس ٢٠ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Thursday, January 19, 2017
امام جمعه بروجرد:
برکات انقلاب تبیین شود
حوزه / امام جمعه بروجرد، با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصت و بهانه ای برای ضربه زدن به انقلاب و نظام استفاده می کنند، گفت: نباید اجازه دهیم دشمن با نفوذ و تفرقه، به اهداف شوم خود دست یابد که لازمه این استکبار ستیزی ارتقاء بصیرت دینی و سیاسی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
حقوق‌های نجومی وجدان جامعه را جریحه دار کرده است / نهادهای کشوری با هم به حقوق‌های نجومی رسیدگی کنند
حوزه/ متأسفانه نهادهای کشوری، جدا جدا کار کرده و مسائل به جایی نمی رسد؛ مثل موضوع حقوق های نجومی که دولت جداگانه کار می کند؛ دستگاه های اطلاعاتی جداگانه؛ دادگستری جداگانه و ...؛ لذا مشاهده می کنیم مسئله ای که وجدان جامعه را جریحه دار کرده است ، به جایی نمی رسد .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۴
حقوق های نجومی هیچ تناسبی با نظام اسلامی ندارد
حوزه / مدیر مرکز تخصصی کلام حوزه علمیه قزوین با تاکید براین که فیش های نجومی هیچ گونه تطابقی با آرمان های امام و انقلاب ندارد، گفت: این حقوق های نجومی فاصله طبقاتی را ایجاد و جامعه را طبقه بندی می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۸
آیت الله اعرافی:
دولت به دور از نگاه های سیاسی، حقوق های نجومی را پیگیری کند
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: نکته ای که دولت باید به دور از مباحث و جناح های سیاسی به آن توجه کند، حقوق های نجومی است که باید حل شود؛ چراکه اعتماد عمومی را خدشه دار نموده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۹
رئیس قوه قضاییه:
پرونده فتنه ۸۸ مفتوح است/ فتنه گران خسارت عظیمی به کشور وارد کردند
حوزه/ رئیس قوه قضاییه با اشاره به هلهله دشمنان در فتنه ۸۸ و حماسه آفرینی ملت در ۹ دی، تصریح کرد: پرونده فتنه هنوز هم گشوده است و باید مورد رسیدگی قرار گیرد، البته باید بدانیم فتنه های بیشتر و پیچیده تری از سوی دشمن طراحی می شود .
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۶:۵۴
نایب رئیس شورای حوزه علمیه یزد:
مردم و مسئولان نگذارند مدافعان حرم غریب بمانند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدرسی گفت: مردم و مسئولان نباید بگذارند مدافعان حرم که برای دفاع از نظام اسلامی در بیرون از مرزها می‌جنگند غریب بمانند.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۷:۵۹
امام جمعه بیرجند:
زرق و برق دنیا چشمان حقوق بگیران نجومی را کور کرده بود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضایی بیرجندی در ادامه با اشاره به حقوق های نجومی، افزود: در جامعه اسلامی نباید افرادی وجود داشته باشند که محتاج نان شب باشند و در برابر آنها دیگر افرادی باشند که حقوق های ده ها میلیونی داشته و ثروت اندوزی کردند.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۰۱:۲۵
آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران:
برخورد گزینشی با سخنان رهبری درست نیست/ کوپن تخریب به قوه قضائیه رسیده است
حوزه/ امام جمعه موقت تهران، با بیان این که این روزها کوپن تخریب به قوه قضائیه رسیده است، گفت: مسئولان قوه قضائیه در مقابل حقوق های نجومی ایستادند و این تخریب ها هزینه آن است؛ ما می خواهیم در این زمینه بایستید و مقاومت کنید.
۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۱۴:۱۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اصرار بر عدالت جامعه را خودکفا می کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که دشمن در جامعه اسلامی به پرورش فکرقارونی و سرمایه ای می پردازد، گفت: فکر و شیوه اختلاس ها و همچنین حقوق های نجومی توسط دشمن به جامعه اسلامی تزریق شده است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۰۹:۰۴
عضو مجلس خبرگان رهبری:
تولید علم از مهمترین رسالت های حوزه است/ حقوق های نجومی «آتش خواری» است
حوزه/ عضومجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که نخستین رسالت حوزه، تعلیم و تعلم و تولید علم است، گفت: رشد و پرورش روحی و تهذیب نفس و همچنین تبلیغ و انتقال معارف به جامعه و تغذیه نظام و انقلاب اسلامی از دیگر سالت های حوزه است.
۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۰۹:۱۹