*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
انجمن حقوق بشر بحرین:
احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ بحرینی با استناد به تحقیقات باطل بوده است
حوزه/ انجمن حقوق بشر بحرین گفت: احکام خودسرانه علیه ۱۷۱ شهروند بحرینی به اتهام مشارکت در تجمع مسالمت آمیز مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم، بر اساس تحقیقات باطل و اعترافاتی که در زیر شکنجه گرفته شده، صادر شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۴
آیت الله عیسی قاسم در مرقد امام خمینی حضور یافت+ تصاویر
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم رهبر معنوی شیعیان بحرین که اخیراً به تهران آمده، در مرقد امام خمینی(ره) حضور یافت و به بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۸:۴۰
علمای بحرین:
ملت بحرین گرد محور آیت الله عیسی قاسم متمسک شوند
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت هفتمین سالگرد انقلاب بحرین بیانیه ای صادر کرده و گفتند: همه ملت بحرین را به تسمک حول محور آیت الله عیسی قاسم و تاکید بر حمایت، یاری و همکاری با ایشان در جهت یاری دین و عزّت ملت و آینده کشور دعوت می کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹
ادامه درمان شیخ عیسی قاسم در یکی از بیمارستان های تهران
حوزه/ شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین جهت ادامه مراحل مداوای خود به یکی از بیمارستان های تهران انتقال یافت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۳
امام جمعه مشهد با آیت الله عیسی قاسم دیدار کرد+تصاویر
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که روز شنبه وارد ایران شده بود به زیارت حرم امام رضا (ع) مشرف شد و آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد با او دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۱
با صدور بیانیه های جداگانه؛
ملت و احزاب بحرین از آیت الله قاسم حمایت کردند
حوزه/ مردم مناطق مختلف بحرین و احزاب بعد از صدور بیانیه آیت الله عیسی قاسم به مناسبت سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، هر کدام با صدور بیانیه ای از آیت الله عیسی قاسم حمایت کرده و بر برپایی سالگرد انقلاب و تداوم راه تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵
علمای بحرین تاکید کردند:
تکلیف شرعی ملت بحرین وحدت کلمه و پیروی از فرمایشات آیت الله عیسی قاسم است
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای بیانیه اخیر آیت الله عیسی قاسم که اولین بیانیه صادره از سوی ایشان پس از خروج از بحرین است را نقشه راهی برای بحرین و آینده آن خواندند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۴
با سفر به جمهوری اسلامی ایران؛
آیت الله عیسی قاسم وارد مشهد مقدس شد
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که پس از بازگشت از سفر درمانی خود در نجف اشرف سکونت داشت ،اکنون با سفر به جمهوری اسلامی ایران وارد مشهد مقدس شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۱
آیت الله قاسم:
ملت بحرین خواری و ذلّت را نمی پذیرد
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین در پی حوادث بحرین بیانیه ای صادر کرده و اعلام کرد: ملت بحرین به خواسته خود در عدالت، حق و آزادی ادامه می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۷
تشرف آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین به زیارت حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) + تصاویر
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم در سفر خود به عراق بعد از زیارت حرم امیرالمؤمنین (ع)، وارد کربلا شد و به زیارت حرم امام حسین و حضرت عباس (علیهما السلام) مشرف شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۰