*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 14, 2018
تصاویر/ همایش یاوران وقف قم
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۸:۰۸
آیت الله حسینی بوشهری:
مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند
حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: همانگونه که در تاریخ اسلام به وقف اهمیت داده می شد، اکنون باید مردم به وقف اهتمام بیشتری نمایند و همچنین باید در حفظ موقوفات دقت و تلاش شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۲۳:۱۵
تصاویر/ همایش یاوران وقف خراسان شمالی
عکس: مهدی رحیمی
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۸:۵۱
مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه همدان:
ارتباط پایدار بین ائمه جمعه و مدیران اوقاف برقرار شود
حوزه/ مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان گفت: اگر در سفر مسئولان اوقاف به شهرستان ها طوری برنامه ریزی شود که با ائمه جمعه نیز دیدار صورت گیرد، مطمئنا نتیجه این ارتباط حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان:
وقف های حوزوی در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است
حجت الاسلام کاروند با بیان این که موقوفات حوزه های علمیه در کشور کمتر از ۲ درصد کل موقوفات است گفت: در استان همدان نیز وقفی که مربوط به این حوزه باشد، تنها یک مورد می باشد و آن هم در شهرستان تویسرکان است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۴۰
نماینده ولی فقیه در همدان:
امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلوددشمنان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان: امروز روحانیت شیعه آماج پیکان های زهر آلود انواع و اقسام دشمنی ها است و همه این ها تلنگری است برای امت اسلام که بصیرت و هوشیاری خود را روز به روز افزایش دهند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۳۶
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
حوزه های علمیه سنت حسنه وقف را نهادینه کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی برترویج فرهنگ وقف در جامعه تاکید کرد و گفت: حوزه های علمیه و روحانیون می توانند مردم را به سمت سنت حسنه وقف هدایت کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۰۴
معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور: وقف موجب کاهش آلودگی ها در جامعه می شود
حوزه/ معاون فرهنگی،اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: وقف جامعه را از آلودگیها و ناخالصی‌ها پاک می کند و راه را برای تزکیه آن هموار ساخته که باید موضوع وقف در جامعه اسلامی به یک نگاه جدی تبدیل شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۴:۵۶
مدیر کل‌ امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امورخیریه:
پاسداشت فضائل اخلاقی از مهمترین برکات موقوفات است / یکی از مهمترین اقدامات دشمن، کمرنگ کردن ارزش‌های دینی است
حوزه/ مدیر کل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این‌که موقوفات و واقفان یکی از بزرگ‌ترین ارزش‌هایی که داشته‌اند در راستای پاسداشت فضائل اخلاقی است، گفت: حوزه‌های علمیه به عنوان یکی از مهمترین اماکن پاسخگو به شبهات از دیرباز به وسیله موقوفات اداره‌ شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۳:۱۲
امام جمعه خمینی شهر:
احیای موقوفات از برکات انقلاب است
امام جمعه خمینی شهر، احیای موقوفات را از برکات انقلاب دانست و گفت: موقوفات بازکننده گره های بسیار زیادی در جامعه بوده و خواهد بود و در این مسیر روحانیون بهترین مروجان سنت حسنه وقف هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۰:۲۱