*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف:
وقف‌های جدید منطبق با نیازهای روز جامعه باشد/ واقفان دست متولیان را باز بگذارند
حوزه/رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف با بیان این‌که بایستی واقفین بر اساس نیازهای روز جامعه به وقف اموالشان بپردازند، گفت: باید فردی که وقف می‌کند دست متولیان را باز گذارد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۹:۲۱
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی خبر داد؛
احیای ۲۷۶ موقوفه در خراسان شمالی/ تمدید و تجدید اسناد اجاره ۱۵۰۰ رقبه
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به احیای ۲۷۶ موقوفه در استان در یک سال گذشته با تنظیم سند اجاره، گفت: در مدت یک سال گذشته اسناد اجاره هزار و ۵۶۴ رقبه موقوفات استان تجدید و یا تمدید شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۲۰:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
وقف های مشارکتی توسعه یابد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر توجه ویژه به ثبت وقف‌های مشارکتی، گفت: باید با فرهنگ‌سازی و مشاوره، موقوفات جدید به سمت نیازهای روز جامعه هدایت و جهت‌دهی شوند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۲۰:۳۰
آیت الله موسوی جزایری:
وقف از مهجوریت خارج شود/ لزوم جهاد تبلیغی توسعه «وقف»
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان، با بیان اینکه در امر وقف، احیای موقوفه‌ها و احیای سنت وقف حائز اهمیت است، گفت: نباید وقف در بین مردم مهجور و غریب باشد، باید همان طور که گذشتگان ما به این سنت عمل کردند، امروز نیز ما و نسل آینده به امر وقف آشنا بوده و به آن عمل کند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۶:۰۸
تصویب اساسنامه بنیاد یاوران وقف علم و فناوری استان قم
حوزه/ اساسنامه بنیاد یاوران وقف علم و فناوری استان قم با حضور اعضای این ستاد که شامل مدیران دستگاه های علمی و همچنین اوقاف استان قم بودند تصویب شد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۴:۴۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان:
اجرای امینانه نیات واقفان با جدیت دنبال می‌شود/ راه‌اندازی مرکز مجازی حفظ قرآن در سمنان
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با بیان اینکه اجرای امینانه نیات واقفان در سمنان با جدیت دنبال می‌شود، از راه‌اندازی مرکز مجازی حفظ قرآن کریم در این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۴۸
آیت‌الله شاهچراغی در دیدار با مسئولان اوقاف:
وقف‌های جدید مرتبط با نیاز روز جامعه باشد/تأکید بر اجرای نیات واقف
حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه وقف‌های جدید مرتبط با نیاز روز جامعه باشد، بر اجرای نیات وقف مرتبط با نیت واقفین تأکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۴۸
دو تن از نمایندگان استان سمنان در مجلس مطرح کردند:
فقر زدایی از چهره جامعه با توسعه فرهنگ «وقف»/ به درآمدزایی موقوفات توجه شود
حوزه/ دو تن از نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه به درآمدزایی موقوفات، تصریح کردند: فرهنگ وقف تجلی اثری جاودان و چشمه‌ای جاری و ساری پس از زندگانی است و وقف موهبتی است که می‌توان از آن در راستای فقرزدایی در جامعه بهره برد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۱:۲۸
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی: موقوفات تصرف شده شناسایی و آزاد شوند
حوزه/ نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده بهینه از موقوفات بر اساس نیات واقفین عزیز و بازگرداندن موقوفات تحریف‌شده احتمالی به محل شرعی و قانونی خود، می‌تواند از عوامل عمده گسترش این امر مبارک و جامعیت آن بشود تا به تعبیر امام راحل جامعه از فضلیت بسیار و پاداش بی‌شمار آن بهره‌مند گردد.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۱۱
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه:
امسال ۶ میلیارد ریال موقوفه در مراغه وقف شده است
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه گفت: امسال ۶ موقوفه جدید توسط واقفان مراغه ای وقف شده که ارزش آنها در مجموع حدود ۶ میلیارد ریال است که برای امور خیریه و ساخت مساجد و حسینیه در نقاط مختلف اهدا شده است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۹:۳۳