*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
پیامهای شما؛
یه فکری برای تسهیلات اربعین بشه / چرا از زیباکلام شکایت نمی کنید؟
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز و حتی کامنتهای که ذیل اخبار ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۷:۵۶
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی ( ره ) ارومیه:
در مسیر طلبگی نباید از لوازم موفقیت غفلت شود
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی ( ره ) ارومیه گفت: در مسیر طلبگی عوامل زیادی در موفقیت یک طلبه دخیل هستند که از آن جمله احترام به اساتید است که نباید مورد غفلت واقع شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۵۸
مسئول مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه های علمیه:
۲۶۲ شغل برای طلبگی تعریف شده است / مهارت های طلاب را جدی بگیریم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کشوری گفت: در مرکز آموز های کاربری ۲۶۲ شغل برای طلاب مدارس علمیه که با ذی طلبگی همخوانی دارد تعریف شده که باید امروز بیش از همیشه مهارت آموزی طلاب مدارس علمیه را توجه وبه آن جدی نگاه کنیم .
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۵:۵۶
همزمان با آغاز سال تحصیلی حوزه مطرح کنید؛
هر طلبه یک پیشنهاد!
حوزه / پیشنهادات ما در زمینه های مختلف همچون آموزش، تبلیغ، پژوهش، اخلاق، معیشت، فعالیتهای خودجوش طلبگی و... می تواند برای خیلی از مدیران، تصمیم گیران و ایده پردازان در نهادهای حوزوی و حتی فرد فرد طلبه ها و روحانیون موثر باشد...
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۱:۴۱
مدیر مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) مشهد:
اهمیت علم از وجود خود انسان بالاتر است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رجایی خراسانی اضافه کرد: انسان عالم می تواند به اندازه انبیای الهی شفاعت کند، زیرا همان طور که عالم اجر و ثواب شهدا را می برد، در این عرصه نیز با خدا معامله کرده است.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۶:۲۴
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه:
هدف امام صادق(ع) جلوگیری از وقفه علمی در طول سال بود
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با اشاره به اینکه طالب علم نباید لحظه ای از تحصیل علم خصوصا علوم انسان ساز حوزوی غافل شود،گفت: آرزوی امام صادق(ع) جلوگیری از وقفه علمی در تابستان بود.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۳:۵۸
تصاویر/ افتتاح طرح «میثاق طلبگی» در حوزه علمیه کردستان
عکس: غلامرضا آیین مهر
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۷:۰۹