*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Tuesday, February 19, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
موفقیت طلبه‌ در دریافت نمره عالی خلاصه نمی‌شود
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که موفقیت طلبه‌ در دریافت نمره عالی خلاصه نمی‌شود، گفت: طلبه‌ها باید شایستگی و لیاقت پذیرش دستورات الهی را در خود ایجاد کنند و به خاطر پیروی از کلام الهی که فرمود، «اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ» وارد کار طلبگی شوند تا صاحب موفقیت و اثرگذاری شوند.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۳۷
تجلیل از پژوهشگران حوزه علمیه خواهران بویین زهرا
حوزه/ مسئول مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بویین زهرا گفت: درس خواندن جدی در حوزه های فقه، اخلاق و اعتقادات مهمترین وظیفه طلبه در این جایگاه است وامرتحقیق وپژوهش باید اولویت اصلی طلاب قرارگیرد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۷:۴۱
آیت الله علم الهدی در جمع حوزویان مشهد:
تسلط بر علم روز ضرورت پاسخ به نیاز های جهانی است/ اخلاص و کارآمدی؛ دو عامل مهم در سربازی امام زمان(عج)
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به دو نکته اخلاص و کارآمدی، تاکید کرد: باید در عرصه طلبگی به آثار و نقش خود در سربازی امام زمان (عج) توجه داشته باشیم.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۱:۲۶
مدیرحوزه علمیه کاشان در جمع روحانیون و اساتید:
طلبگی حرفه ای مقدس در نزد خداوند است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کاشان با تاکید بر این که طلاب باید بندگی خدا را سرلوحه کاری خود قرار دهند، گفت: روحانیون و طلاب دینی کسانی هستند که با برشمردن نعمت های الهی، خدا را نزد مردم و مردم را نیز با امر به معروف و نهی از منکر، نزد خداوند متعال محبوب می کنند.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۸:۱۶
مسئول مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) بسطام:
تربیت طلبه در تراز انقلاب از سیاست های حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام رضوی نسب، امام جمعه بسطام با اشاره به سیاست‌های کلان در حوزه‌های علمیه، تصریح کرد: تربیت طلاب در تراز اسلام و انقلاب اسلامی یکی از سیاست‌های کلان و حائز اهمیت حوزه‌های علمیه است.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۳:۵۴
مدیر حوزه علمیه اصفهان:
طلاب بورسیه امام زمان(عج) هستند/ پژوهش لازمه به روز بودن حوزه و روحانیت است
حوزه/ آیت الله طباطبایی نژاد گفت: حوزه علمیه برای کسی که درس بخواند، آقایی و برای کسی است که درس نمی خواند، عین گدایی است ، ما در حوزه علمیه به واقع طلبه را بورسیه می کنیم و به او به عنوان سرباز امام زمان(عج) شهریه می دهیم، ولی به او هم می گوییم، کفن او لباس روحانیت اوست.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۲:۲۳
بی تفاوتی نسبت به فتنه گران خلاف دستورات اسلام است
حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: نباید نسبت به منافقین و فتنه گران بی تفاوت باشیم و در مقابل کسانی که کمر به نابودی اسلام بسته اند، باید ایستادگی نشان داد و با آنها مبارزه کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۴:۴۵
آیت الله علم الهدی:
ببینیم اگر موجب تبسم امام زمان(عج) نشده ایم، چه کرده ایم؟
حوزه/ طلاب علوم دینی باید توجه کنند که اگر در مدت عمر خود در خانه امام زمان(عج) حتی یکبار موجب تبسم آن حضرت نشده باشند، چه کاری انجام داده اند؟
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۷:۴۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
مهم‌ترین عامل برای رسیدن به اهداف پشتکار است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: شما با استفاده از قدرت کوشش می‌توانید به هر هدف بزرگی برسید و دستیابی به هیچ رؤیایی برایتان غیرممکن نخواهد بود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۵:۱۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:آیه ۱۲۲ سوره توبه بهترین دلیل برای طلبه شدن است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان این که آیه ۱۲۲ سوره توبه، بهترین دلیل برای طلبه شدن است، گفت: براساس این آیه، عده ای با علوم دینی را فر بگیرند تا بتوانند جامعه را هدایت کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۵:۲۶