*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ \ ۳ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 10, 2018
بی تفاوتی نسبت به فتنه گران خلاف دستورات اسلام است
حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: نباید نسبت به منافقین و فتنه گران بی تفاوت باشیم و در مقابل کسانی که کمر به نابودی اسلام بسته اند، باید ایستادگی نشان داد و با آنها مبارزه کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۴:۴۵
آیت الله علم الهدی:
ببینیم اگر موجب تبسم امام زمان(عج) نشده ایم، چه کرده ایم؟
حوزه/ طلاب علوم دینی باید توجه کنند که اگر در مدت عمر خود در خانه امام زمان(عج) حتی یکبار موجب تبسم آن حضرت نشده باشند، چه کاری انجام داده اند؟
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۷:۴۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
مهم‌ترین عامل برای رسیدن به اهداف پشتکار است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: شما با استفاده از قدرت کوشش می‌توانید به هر هدف بزرگی برسید و دستیابی به هیچ رؤیایی برایتان غیرممکن نخواهد بود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۵:۱۰
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:آیه ۱۲۲ سوره توبه بهترین دلیل برای طلبه شدن است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان این که آیه ۱۲۲ سوره توبه، بهترین دلیل برای طلبه شدن است، گفت: براساس این آیه، عده ای با علوم دینی را فر بگیرند تا بتوانند جامعه را هدایت کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۵:۲۶
اختتامیه دوره میثاق طلبگی در حوزه لرستان برگزار شد
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان از اختتامیه دوره میثاق طلبگی برای قریب به ۲۱۰ متقاضی ورود به ۱۲ مدرسه علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۷:۰۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: طلاب فرصت سوزی نکنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت بهره برداری از فرصت ها، گفت: طلاب در عرصه های علمی، پژوهشی، تهذیبی و تبلیغی فرصت سوزی نکنند.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۱۴
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
حوزویان سبک زندگی اسلامی را برای مردم تبیین کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خطاب به طلاب جوان گفت: باید به گونه‌ای در حوزه علمیه تحصیل کنید که بتوانید برای جامعه مفید باشید، ابهامات جامعه را رفع کنید و سبک زندگی درست و اسلامی را به مردم بیاموزید.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۵:۵۴
روحانی جانباز در گفتگو با «خبرگزاری حوزه»:
آنقدر آرپی‌جی زدم که از گوش هایم خون می آمد/ در کمین تکفیری ها بینایی ام را از دست دادم
خبرگزاری«حوزه»/ حجت الاسلام و المسلمین عزیز رضایی چناری از جانبازان دوران دفاع مقدس، در سال ۱۳۴۵ در شهرستان هرسین متولد و با ۱۱ سال سن، وارد حوزه علمیه قم شده و در مدرسه علمیه رضوی، مشغول به تحصیل شد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۵۴
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی:
فراگیری تشیع از دلایل اصلی دشمنی با آن است
حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن از تقویت تفکر مهدویت هراس دارد، گفت: در هیچ زمانی مکتب اهل‌بیت(ع) در این حد تأثیرگذاری و فراگیری نداشته است از این رو این مسئله یکی از دلایل اصلی دشمنی با مکتب تشیع است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۱:۲۱