*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:آیه ۱۲۲ سوره توبه بهترین دلیل برای طلبه شدن است
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان این که آیه ۱۲۲ سوره توبه، بهترین دلیل برای طلبه شدن است، گفت: براساس این آیه، عده ای با علوم دینی را فر بگیرند تا بتوانند جامعه را هدایت کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۵:۲۶
اختتامیه دوره میثاق طلبگی در حوزه لرستان برگزار شد
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان از اختتامیه دوره میثاق طلبگی برای قریب به ۲۱۰ متقاضی ورود به ۱۲ مدرسه علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۷:۰۹
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی: طلاب فرصت سوزی نکنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت بهره برداری از فرصت ها، گفت: طلاب در عرصه های علمی، پژوهشی، تهذیبی و تبلیغی فرصت سوزی نکنند.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۱۴
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
حوزویان سبک زندگی اسلامی را برای مردم تبیین کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خطاب به طلاب جوان گفت: باید به گونه‌ای در حوزه علمیه تحصیل کنید که بتوانید برای جامعه مفید باشید، ابهامات جامعه را رفع کنید و سبک زندگی درست و اسلامی را به مردم بیاموزید.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۵:۵۴
روحانی جانباز در گفتگو با «خبرگزاری حوزه»:
آنقدر آرپی‌جی زدم که از گوش هایم خون می آمد/ در کمین تکفیری ها بینایی ام را از دست دادم
خبرگزاری«حوزه»/ حجت الاسلام و المسلمین عزیز رضایی چناری از جانبازان دوران دفاع مقدس، در سال ۱۳۴۵ در شهرستان هرسین متولد و با ۱۱ سال سن، وارد حوزه علمیه قم شده و در مدرسه علمیه رضوی، مشغول به تحصیل شد.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۰:۵۴
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی:
فراگیری تشیع از دلایل اصلی دشمنی با آن است
حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن از تقویت تفکر مهدویت هراس دارد، گفت: در هیچ زمانی مکتب اهل‌بیت(ع) در این حد تأثیرگذاری و فراگیری نداشته است از این رو این مسئله یکی از دلایل اصلی دشمنی با مکتب تشیع است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۱:۲۱
معاون آموزش حوزه علمیه سمنان:
طلاب از فرصت طلبگی بهره برداری کنند
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه سمنان گفت: دوره جوانی بهترین فرصت و زمان مناسب برای یادگیری مفاهیم و مباحث علوم دینی است، لذا طلاب باید این فرصت را مغتنم بشمارند و از آن بهره‌برداری صحیح داشته باشند.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۶:۵۳
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین:
طلبگی تعطیلی بردار نیست
حوزه / معاون آموزش حوزه علمیه قزوین گفت: برخلاف مردم که تعطیلی به معنی استراحت و تفریح است، برای یک طلبه یعنی زمانی برای نوع دیگری از فعالیت مانند تبلیغ و پژوهش است.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۹:۲۴
حجت الاسلام حسینی:
طلاب به سلاح علم و اخلاق مجهز شوند
حوزه/ امام جمعه راوند با بیان این که در حوزه نمره محوری ملاک نیست، تصریح کرد: علمیت توأم با تهذیب شرط اصلی اثرگذاری طلاب و روحانیون است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۲