*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
استاد حوزه کرمانشاه:
طلبگی نعمتی الهی است
حوزه/ استاد حوزه علمیه کرمانشاه گفت: انسان باید قدر نعمت هدایت را دانسته، این نعمت را با اعمال صالح و نیات خالصانه الهی در زندگی خود حفظ نموده و به سوی تقرب الهی گام بردارد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۸
آیت‌الله شفیعی خطاب به جوانان:
حرمت بزرگترها را حفظ کنید تا فردا به شما احترام بگذارند
حوزه/ به بزرگترهای اعم از پدر، مادر و یا استاد، احترام بگذارید تا در آینده کوچکترها احترام شما را حفظ کنند؛ چرا که اگر امروز به بزرگان احترام نگذارید، فردا انتظار نداشته باشید که فرزندانتان حرمت شما را حفظ کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۳
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه های علمیه پشتوانه نظام اند
حوزه/ مدير حوزه علميه خراسان، حوزه‌هاي علميه را پشتوانه نظام خواند و تصريح كرد: حوزه‌ها بايد سربازان نظام را پرورش دهند و طلبه‌هاي امروز به عنوان سربازان اين نظام نيز بايد ديگران را به اردوگاه امام زمان(عج) دعوت كنند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۰
نماینده ولی فقیه در بوشهر در جمع طلاب برازجان:
طلاب از فرصت طلبگی بهره برداری کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری، طلاب را به رعایت تقوای الهی، تهذیب نفس و جدیت در تحصیل علم، توصیه کرد و گفت: طلاب باید قدر دوران طلبگی را بدانند و از این فرصت بهترین بهره را ببرند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۵
یادگاه شهیدان علم (۱۴۷)
اگر فرزندم شفا یابد او را طلبه می کنم
حوزه/ در کودکی به بیماری سختی مبتلا شد که والد او نذری برای امام زمان (عج) کرد که اگر خوب شود او را شاگرد مکتب امام صادق (ع) کند.
۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۴:۰۶
معنای «روحانیت» در بیان حضرت آیت الله علوی گرگانی
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اطلاق لفظ روحانی بر ما طلبه ها به این اعتبار است که با عالم روح و معنویت، سر و کار داشته و آماده سازی آن در دست ماست؛ به این دلیل نام روحانی را بر ما گذاشته اند.
۱۳۹۴/۸/۱۴ - ۱۳:۰۱
یک طلبه باید این وظایف را انجام دهد
حوزه/ استاد حوزه خراسان گفت: طلبه باید خوب درس بخواند، تدریس کند، نماز شب بخواند، فکر مادیات نداشته باشد و از وقت و مال خود در این راه برای ترویج فرهنگ اسلام هزینه کند؛ این قانون حوزه است.
۱۳۹۴/۷/۹ - ۱۰:۲۹
عضو شورای برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان:
مدرک گرایی با روح طلبگی در تضاد است
حوزه/ عضو شورای برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان، با بیان این که نباید با رویکرد دریافت مدرک تحصیلی وارد حوزه شد، گفت: اگر طلبه ای برای خدا خالص شود، خدا همه چیز را برای او فراهم می کند.
۱۳۹۴/۷/۸ - ۰۹:۴۰
مدیر حوزه علمیه استان قم
طلاب در عدم تعلقات دنیوی رهبری را الگوی خود قرار دهند
حوزه/ رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم؛ تبعیت از رهبر معظم انقلاب بسیار مهم است: امروز اگر کسی بخواهد یقین کند که مورد رضایت امام عصر(عج) هست یا نه باید ببیند که در قبال رهنمودهای یشان چه عملی انجام می دهد.
۱۳۹۴/۶/۲۹ - ۰۹:۲۹
برگزاری کارگاه تلبس در حوزه علمیه قزوین
حوزه/ در راستای آشنایی طلاب با مباحث و اصول ذی طلبگی،کارگاه تلبس برای طلاب حوزه علمیه استان قزوین برگزار می شود.
۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۳:۵۴