*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه مطرح کرد:
برگزاری ۱۰ مدرسه تابستانی کلام در چهار شهر کشور/رویکرد علمی و تخصصی طلاب؛ لازمه پاسخگویی به نیازهای جدید جامعه
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به این که تاکنون۱۰ مدرسه تابستانی کلام در چهار شهر کشور به همت این انجمن برگزار شده ، رویکرد علمی و تخصصی طلاب را لازمه پاسخگویی به نیازهای جدید جامعه دانست.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۸:۵۴
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه:
کارکرد و نقش امام جماعت در مسجد نباید حداقلی و تک بُعدی باشد
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بر اساس نگاه دینی و دستورات ائمه اطهار(ع)، کارکرد و نقش امام جماعت در مسجد نباید حداقلی و تک بُعدی باشد.
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۱۶:۵۰
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه:
توسعه صنایع فرهنگی، از موثرترین راه های حمایت از کالای ایرانی است
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم ، توسعه و تقویت صنایع فرهنگی را از مهم ترین و موثرترین راه های حمایت از کالای ایرانی دانست.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۰۸:۴۱
اعضای هیئت مدیره ششمین دوره انجمن کلام اسلامی حوزه انتخاب شدند
حوزه/ دوازدهمین مجمع عمومی و ششمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرسان انجام کلام اسلامی حوزه امشب در سالن جلسات انجمن های علمی حوزه برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۵ - ۲۳:۵۸
در گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام و المسلمین برنجکار مطرح شد:
لزوم برگزاری مناظره‌های علمی درباره حجاب و عفاف در حوزه و دانشگاه
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ضمن تاکید بر لزوم برگزاری مناظره های علمی درباره حجاب و عفاف در حوزه و دانشگاه تصریح کرد: بی شک یکی از وظایف بسیار مهم حوزویان و عالمان دینی در این باره، تبیین علمی وجوب حجاب برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان است.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۸:۳۰
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه خواستار شد؛
لزوم استفاده هنرمندانه حوزویان از قلم و بیان در تبلیغ دین
حوزه/رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم بر لزوم استفاده هنرمندانه حوزویان از قلم و بیان در تبلیغ دین و آموزه های دینی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۴:۵۳
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم:
باید در عرصه های علمی نیز به مقابله با استکبار بپردازیم
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم گفت: امروز علاوه بر عرصه سیاسی و راهپیمایی و بیانیه و موضع گرفتن می بایست در در عرصه های علمی و فکر و اندیشه نیز به مقابله با استکبار بپردازیم.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۰۱:۵۵
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه:
شخصیت علمی و خدمات علامه مجلسی برای جامعه تبیین شود
حوزه/ رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم بر لزوم تلاش جدی به منظور تبیین شخصیت علمی و خدمات کم نظیر مرحوم علامه مجلسی به جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۱۰:۴۸